На Камінь-Каширщині не розминулись два «мерседеси»: винуватець втік з місця ДТП

03 Листопада 2019, 14:40
4558

У Камінь-Каширському районі ввечері 31-го жовтня водій мікроавтобуса при обгоні допустив зіткнення з іншим автомобілем та втік із місця аварії.

Про повідомляє Волинська правда.

Як розповіли у Камінь-Каширському відділі поліції, до них надійшло повідомлення від водія Mercedes–Benz Sprinter (чорного кольору)  про те, що під час руху на автошляху між селами Пнівне та Брониця з ним зіткнувся Mercedes Sprinter (червоного кольору), який виконував обгін.

Як наслідок, транспортні засоби отримали пошкодження лакофарбованого покриття. Водій-винуватець залишив місце ДТП.

Наразі проводяться заходи із встановлення порушника, якого буде притягнуто до адміністративної відповідальності ст. 124 КУпАП.


 

Коментарі
04 Листопада 2019, 01:18
Треба бути толерантним до будьякойі віри. А те що алкаші їздять на мерседесах це щось нове або забуте старе
04 Листопада 2019, 11:57
Причом тут син Буська???це може бути з будь-яким шофером???
04 Листопада 2019, 16:55
Відвідайте центр міста в районі бобкового генделика після дванадцятої години і подивітьс, як ведуть себе ці порядні і святі люди
04 Листопада 2019, 19:35
Про тих що ви кажете це просто є діти вірюючих батьків , нічого дивного) них є не великий відсоток
04 Листопада 2019, 19:39
Скоїли дтп православні , приписали штундам )і нут вони винні, і для всіх не такі)
05 Листопада 2019, 00:29
Що за бидлам тут? Дійсно пацани крутять кола автівками увечері на площі, а хто вони хрін знає.
05 Листопада 2019, 17:31
Я вас Каменчуків порозбиваю всіх нахєр за таку писанину,я бив вас і буду бити бидла городські!!!якась тварь Шадуриха наркоту продає в центрі міста,цого ви не бачите весь город на наркоту підсяде скоро.А хлопці хоча які виражі покажуть деколи може то страшного я нічого не бачу.Вас бидлоту камінську треба бити-і бити!
06 Листопада 2019, 13:08
Читаю коменти і волосся дибки,живу в місті і чесно кажучи і приблизно не знаю хто торгує наркотою,а якщо хтось знає то чого не діє ,дзвоніть на телеканали,щось робіть,писати мало.Люди ми різні,але Бог один,як можна так ненавидіти штунд,а штундам православних, нічого подібного не вчать у ваших церквах,а молодь вона однакова не залежно від віри, соромно за ваші коментарі!!!
06 Листопада 2019, 22:47
Особисто мене в церкві вчать любити всіх не залежно від віросповідання , ХВЄ (вірюючий ) і я люблю всіх маю класних друзів православної віри