Свято наближається: у райцентрі урочисто засвітили ялинку

22 Грудня 2016, 19:35
2835

Сьогодні, 22 грудня, у Камені-Каширському відбулося урочисте відкриття ялинки.

Поглянути на дійство прийшло чимало малечі та й дорослих.

Працівники культури підготували для жителів і гостей міста веселу програму з казковими героями, Дідом Морозом та Снігурочокою.




 

Міський голова Василь Бондар привітав усіх з наступаючими Новорічно-Різдвяними святами, разом з дітворою засвітив вогні на головній новорічній красуні міста – ялиночці.

Василь Іванович разом із Дідом Морозом та Снігурочкою також роздав малюкам новорічні подарунки.

Дітвора залюбки розповідала вірші та отримувала цукерки, книжечки, розмальовки, олівці і фломастери.


1


1

1


1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1


1

1








 

Коментарі
22 Грудня 2016, 21:48
Ілюмінацію якось не дуже органічно на ялинці розмістили
22 Грудня 2016, 21:55
нармально!!!
22 Грудня 2016, 22:20
Все класно! Могли б, правда, Івана Петровича Долюка - власника -доброчинця новорічної ялинки- запросити до привітань дітлахів, але це так, до слова... Добре, що Добчинського з Бобчинським сюди не втулили, то й свято діткам не зіпсули. Мо', де на нараду до Луцька попхалися))
22 Грудня 2016, 22:35
У нас не вміють з повагою до дітей і до самих себе проводити навіть новорічні свята. Обліпили ялинку у центрі міста політичною рекламою від Ігоря Палиці/погляньте на фото Бондаря , заплативши за це коробкою-двома дешевого печива для цього дійства, добре що хоч не безкоштовним морозивом серед зими , як попередні олігархи. Звичайно, що аби мер мав хоч найменшу повагу до своїх співмешканців, аби він залежав від них, а не від якихось політичних сил сумнівного патріотичного толку (бо патріоти так не глумляться на дітьми - замість мультяшного героя втулити навкруг ялинки свою політичну рекламу), то він би цього не допустив...Соромно за таких господарів, які у бочку меду, бо справді організоване гарне свято для діток/ а може для дорослих?, мусять добавити політичного дьогтю...
22 Грудня 2016, 23:05
знову дід мороз! редактору та дітям потрібно вже забути цього персонажу. Святий Миколай, а не дід мороз
23 Грудня 2016, 00:24
Підтримую, бо навіть у старі часи хитріші люди Діда Морозенка вдягали у голубий чи з синім відтінком кожух, тільки ніс лишався червоним чи то від морозу, чи - від гостинних батьків дітвори))) А тут вийняли із запасників РБК костюм ДМ, струсили нафталін з міллю і в'йо до дітлахів...
23 Грудня 2016, 02:19
В 2015р Фонд Ігоря Палиці виділив 50000грн для прикрас на ялинку.
23 Грудня 2016, 20:52
А хто такі &quot;Добчинський і Бобчинський&quot; ? ))Я розумію ,що це персонажі із гоголівського &quot;Ревізора&quot;..<br/>А тут в Камені - хто ж це такі?
23 Грудня 2016, 21:27
С. та Д. - солодка парочка, яка любить в &quot;обнімашку&quot; ходити у районі на всілякі заходи, бо один не справляється з такою &quot;честю&quot;...?
24 Грудня 2016, 10:57
50000 грн за ті черв&quot;яко подібні ілюмінації????ще й цим гордитися.....то хай ще виділяють щороку на самі роботи щоб їх гарно причіпляти.бо то не прикраси, то опудало
24 Грудня 2016, 20:37
&quot;С. та Д. - солодка парочка, яка любить в &quot;обнімашку&quot; ходити&quot; - це Сус та Дунайчук?)) Чого ж так ображаєте начальників? Чи боїтесь? )) Пишіть їх прізвища повністю...))