Гунчик не дав грошей на трактор для Камінь-Каширського ВУЖКГ

23 Грудня 2016, 13:00
1706

Волинська обласна державна адміністрація немає підстав для виділення 130 тисяч гривень на придбання трактора «Бєларус» для потреб Камінь- Каширського ВУЖКГ.

Про це сказано у відповіді на запит депутата Волиньради Анатолія Філюка, – повідомляє інтернет-видання «Конкурент»

1

 

«Враховуючи, що комунальне підприємство Камінь-Каширської міської ради не належить до об'єктів спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, підстави для виділення коштів з обласного бюджету на придбання техніки відсутні», – відписав голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Разом із тим, Камінь-Каширському району було виділено майже 6 мільйонів гривень стабілізаційної дотації, з яких, за рішення районної ради можна буде надати кошти для Камінь-Каширського ВУЖКГ.

 

 

Коментарі
23 Грудня 2016, 17:27
Прямо як в сім"ї, коли доросла дитина говорить: "Тату дай гроші". І даєш, бо рідна.
23 Грудня 2016, 17:42
Я щось не поняв. Бондар кругом розказує, що грошей є море, а то вже шо, кончились. Шо, випили море?
23 Грудня 2016, 17:44
"не належить не належить до об'єктів спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, підстави для виділення коштів з обласного бюджету на придбання техніки відсутні»і, підстави для виділення коштів з обласного бюджету на придбання техніки відсутні»": А 6 млн. грошей на дорогу державного значення з міського бюджету дали!!!!!, навіть не дивлячись на те, що дорога не належить до об'єктів спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Отже пан Гунчик Камінчуків надув класно.
23 Грудня 2016, 17:51
Якшо нема грошей, то хай зекономлять на вкладанні бруківки на ватутіна, ато по 500 гривень за квадрат ложать.
23 Грудня 2016, 19:31
На дорогу Ватутіну міська рада виділила сімсот тисяч якщо незнаєш то не пиши дурниць
23 Грудня 2016, 23:48
Міський Голова з депутатами, вочевидь, виступають проти територіального об'єднання громад з навколишніми селами. Чи-то справа в майбутніх виборах, чи-то іще в чомусь, скоріше, припускаю, є стійке небажання втратити владу, вплив на питання розподілу земельних наділів, розпоряджання підрядами. Так чи інакше, однак поки громад іще небагато і таким реально надається державна підтримка, місто і села реально втрачають кошти. Ми спізнюємося, а якщо іще і центр повіту втратимо......
24 Грудня 2016, 11:55
Бондар(Паніковський) до Гунчика (Корейко) : "Дай мільйон, дай мільйон на трактора!")))))
24 Грудня 2016, 18:54
Все набагато простіше , або елємєнтарнішє : начальник Камінь-Каширського комунгоспу Ігор Каденчук - укроповець . В Гунчика із головним обласним укроповцем та головою облради Палицею зараз "війна" . От Гунчик і зробив "отвінта" для Палиці і УКРОПу..А ви тут "ламаєте списи" )))