Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Сошичненській ОТГ розповіли що маємо на старті об'єднання двох сільських рад

08:00 05.11.2019
3381

Вже 22 грудня, 2019 року будуть проведені вибори депутатів і голови ОТГ, саме вони створять виконавчі органи і через прийняття бюджету будуть надавати первинні послуги.

Про це інформує Сошичненська ОТГ.

Першочергові і найважливіші послуги - забезпечення життя і здоров'я своїх жителів. Громада самостійно через субвенції з Державного бюджету, власного бюджету, інших місцевих бюджетів буде надавати послуги щодо пожежної безпеки, охорони громадського порядку та охорони здоров"я.

Основою цих послуг вже є: МПО села Сошично, поліцейська станція (Сошичне), пункт екстренної медичної допомоги (Сошичне), дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини (Сошичне, Карасин) та ФАП села Карпилівка.

Щоб встигнути вчасно надати цю послугу надважливим є технічний стан доріг в громаді, наявність та технічний стан автомобілів (пожежного, швидкої допомоги, автомобіль сімейного лікаря).

Сошичненська сільська рада:

  • апарат управління- 6,75 штатних одиниць;
  • школа І- ІІІІ ступенів(59 штатн. одиниць та 327 учнів);
  • ДНЗ(30 штатних одиниць та 80 дошкільнят);
  • Пункт екстреної медицини(11штатних одиниць);
  • АЗПСМ(10штатних одиниць);
  • МПО(дві штатні одиниці);
  • три клубні заклади (4 штатні одиниці);

Платниками податків є 610 юридичних осіб та 27 фізичних (крім громадян). Є приватна аптека. Село розбудовується, приріст населення плюс.

Є проблемні питання: найскладніше - добудова класних кімнат в школі. Найбільш позитивне: люди - трудяги, кадри гарні, діти чудові!

Стартом має бути глибокий аналіз потреби надання цих послуг, наявних ресурсів, можливостей, наявне фінансування та головні завдання для покращення цих послуг ( визначення стратегічних завдань покращення цих послуг).

Головний критерій в роботі органу місцевого самоврядування має бути Людина, яка отримує послугу і відчуває турботу про себе.

Жителі громади мають розуміти спільну відповідальність за безпеку життєдіяльності в громаді (дотримання правил пожежної безпеки, санітарного стану, правил благоустрою, громадського порядку), наповнення сільського бюджету (платиш-запитуєш куди витрачено), повагу і шанування тих людей, які організовують та надають якісну послугу!

Загрузка...
Коментарі

Камінь.

11:55 05.11.2019

"послуги щодо пожежної безпеки, охорони громадського порядку та охорони здоров"я.": припустимо не весь перелік але на початку достатньо, оскільки районна рада поки не спішить реформовуватися. Чекають з моря погоди.

Патріот

21:16 05.11.2019

Заберіть Качин і Личини!!! до громади!

З села

21:52 05.11.2019До депутата обласної ради Валерія Дунайчука, звернулася сільський голова села Карасин Камінь-Каширського району Марина Мартинюк. Вона висловила прохання тамтешньої громади, про необхідність капітального ремонту дороги загального користування місцевого значення С 030402 "Личини - Запруддя - Карасин" на ділянці "Запруддя - Радошинка - Карасин". Про це йдеться у запиті депутата, що був підтриманий більшістю ради на черговій 25 сесії.
"Хочу звернути Вашу увагу, що дорога є важливою транспортною гілкою для жителів сіл Карасин, Карпилівка, які об’єднуються з Сошичненською сільською радою в ОТГ (перші вибори відбудуться 22 грудня 2019р). Дана ділянка дороги збудована майже півстоліття тому, зазнала значних руйнувань її технічного стану, внаслідок руху важковагового транспорту в кінці минулого та початку цього століття. Ця автомобільна дорога є єдиним транспортним сполученням з районним, обласним центром і для двох населених пунктів Стобихівської сільської ради.
Враховуючи викладене вище, керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас :
- вирішити питання включення вищезгаданої ділянки автомобільної дороги в перелік доріг на 2020 рік, як такої, що потребує проведення капітального ремонту", - йдеться у запиті.
Рішення спрямоване тимчасово виконувачу обов’язків голови Волинської облдержадміністрації Киричуку О. О. для розгляду та вирішення по суті.
Валерій Савович посприяйте ремонту дороги і на Личини, і приєднання села до отг.

Олег

09:48 06.11.2019

Нехай ця Марина Мартинюк звернеться до народного депутута Констанкевич.. Як піаритися то завжди з Констанкевич, а як робити роботу то до Дунайчука

Загрузка...
29 листопада
Вчора
27.11.2020
26.11.2020
25.11.2020
24.11.2020
23.11.2020