У ратнівчанки з магазину вкрали дві дитячі сукні

26 Грудня 2016, 17:43
3932

Увага!!! 23 грудня на пасажі у смт. Ратне в магазині «Вікна і двері» була скоєна крадіжка.

Дві жінки вкрали дитячі сукні.

Про це для Район.Камінь-Каширський повідомила власниця платтячок Ксенія, яка їх тут продавала.  

2



 

Зі слів продавчині, ці жінки обікрали ще декілька магазинів.

– У цю суботу їх бачили в Бузаках. Деякі люди кажуть, що вони з Камінь-Каширського району, – розповідає Ксенія. – На вигляд ці дві жінки років 30 і 40. До того ж жінка в синій куртці була ще й вагітна (7-9 місяців).

Власниця суконь закликає повернути вкрадене.

– В магазині є відеокамера. Дівчата, ваші фото вже у поліції, – звертається вона до зловмисниць. – Можливо хтось упізнає цих жінок то телефонуйте на номер 097-042-23-32.

 

 

Коментарі
26 Грудня 2016, 19:53
Не здивуюсь, якщо ці злодійки - так звані "малозабезпечені" , які мають вдома купу дітей, отримують на них соціальну допомогу від держави і живуть з чоловіком на цю допомогу...А зараз , бачу, це відео вже заблоковане , напевно , спритниці вже вирішили відкупитись..
26 Грудня 2016, 20:16
30-40 років? Дав би 24-28 років.
27 Грудня 2016, 00:03
А я б їм дав по 2-3 роки , хоч виправних робіт..І соціалку забрав би...Бидлота...
27 Грудня 2016, 00:31
Передивився ще раз і переконався, що обом таки за 30 років. Злодії не лише чоловіки, а й жінки. У циганів, наприклад, відсоток злодійок дуже високий.
27 Грудня 2016, 09:29
Та ці "малозабезпечені" не кращі за циган.. Звикли нічого не робити і отримувати гроші на дітей, бо бач - це велика робота...А те,що ці діти виростуть і не знатимуть,звідки гроші беруться - то байдуже..
27 Грудня 2016, 12:01
Всяких людей земля Поліська народжує, наприклад, ось цього зємєлю: &quot;Андрей Лесик - руководитель инициативной группы Общественного движения &quot;Украинский выбор - Право народа&quot; в Харькове. Организацию возглавляет Виктор Медведчук.<br/><br/>По информации &quot;Интерфакс-Украина&quot;, Лесик неоднократно выступал с пророссийскими заявлениями на сессиях горсовета. В частности, он предлагал восстанавливать экономические связи с Россией и выступал против открытия в Харькове мемориала воинам, погибшим в АТО. 9 мая 2016 года во время официальной церемонии возложения цветов на Мемориале славы в Харькове произошел ряд стычек из-за георгиевских ленточек. В частности, когда цветы к монументу Родины-матери возлагал Лесик, началась потасовка из-за георгиевской ленточки у него на одежде. Источник: http://censor.net.ua/n421153&quot;
28 Грудня 2016, 16:58
За легендами у нас два злодійські села - це Бузаки і Грудки. Юдеї, що колись мешкали в Камені і мали лавки під Горкою так прямо і говорили: &quot;Лебець,-біла торба, перший злодій&quot;.
02 Січня 2017, 12:45
вони з села видерта
10 Січня 2017, 18:15
я знаю це валя назарчук (кабачиха) та Гайдучик Наташа (Гутарик) їхні діти були в цих сукнях на новорічному святі
15 Січня 2017, 04:32
Да вони з видерти це точто
15 Січня 2017, 12:39
Скиньте мені, будь-ласка фото чи відео новорічного свята, де діти в цих сукнях. Буду дуже вдячна за допомогу. Треба таких людей наказувати.
15 Січня 2017, 12:46
Є багато відеодоказів крадіжок Валі і Наташі. Так, в одному магазині є відео крадіжки ТУАЛЕТНОГО ПАПЕРУ І ТРУСІВ. Смішно і грішно.