Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Розповіли кого і як навчають у Камінь-Каширському училищі

09:00 16.11.2019
836

Учора, 12 листопада, Волинська обласна служба зайнятості побувала у багаторічного соціального партнера – Державному професійно-технічному навчальному закладі «Камінь-Каширське вище професійне училище». Де і як навчаються учні – розповіла заступник директора училища Леся Гаврилюк.

Про це повідомляє Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості.

Училище оснащене сучасною матеріальною базою: навчальний корпус, гуртожиток на 450 місць, громадсько-побутовий блок (їдальня, спортивна та актова зали).

Майбутні кваліфіковані спеціалісти здобувають знання і навички у 28 навчальних кабінетах, одинадцяти майстернях, трьох лабораторіях, дегустаційній залі, трьох комп’ютерних класах.

Аби забезпечити високоякісну підготовку кваліфікованих кадрів, в училищі постійно оновлюють матеріально-технічну базу, осучаснюють навчальний процес і обладнання робочих місць. «Минулого року ми відкрили навчально-практичний центр із підготовки електрогазозварників. Обладнання для майстерні закупили за підтримки міжнародного проєкту «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону», – розповіла Леся Гаврилюк.

В училищі не лише здобувають теоретичні знання, але й вправляються лабораторно. Училище – постійний учасник міжнародних проєктів.

«Ми не можемо не поповнювати свою матеріальну базу. Буквально минулого тижня естонка Катрін Уфер проводила дводенний майстер-клас із оздоблення виїзного фуршетного столу. Готуючись до цієї події, ми закупили спеціальний посуд. До нас приїхали майстри виробничого навчання не лише з Волинської, але й інших областей України, які займаються підготовкою кухарів. Вони разом із нами брали участь у цьому українсько-естонському проєкті», – ділиться успіхами заступниця директора ВПУ.

Педагогічно-учнівський склад училища надає платні послуги населенню, установам, організаціям, навчальним закладам.

Майстри і учні не просто проводять кулінарні експерименти, а й випікають хліб, весільні короваї, оздоблюють кенді-бари. Смакувати кулінарними виробами майстрів та учнів можуть усі, хто здобуває освіту у ВПУ. Тут працює учнівське кафе, асортимент якого забезпечують місцеві кулінари.

Майстерністю можуть похизуватися і електрогазозварники. Іменні мангали, підставки для квітів та чимало іншої краси, зробленої руками учнів, потрапляє з училища до власників не лише з Волині, а й інших областей.

До слова, в училищі діє Центр професійної кар'єри Камінь-Каширського ВПУ, який був створений 7 червня 2017 року за сприяння Волинського обласного центру зайнятості та має на меті надавати допомогу учням та випускникам училища у працевлаштуванні. Посередництвом Центру надають консультативну допомогу щодо формування кар'єрних компетентностей, навичок самопрезентації та вмінь щодо започаткування власної справи.

Фахівці служби зайнятості проводять семінари для учнів, де охочі дізнаються про реальний стан ринку праці, як району, так і регіону вцілому, послуги служби зайнятості, потребу в кадрах роботодавця, джерела пошуку роботи, правилами написання резюме, зйомки відеорезюме, секретами проходження співбесіди з роботодавцем, зокрема, за допомогою скайп.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Іменні мангали

18:22 16.11.2019

ремесло сильна штука

10 грудня
Сьогодні
Вчора
08.12.2019
07.12.2019
06.12.2019
05.12.2019
04.12.2019
03.12.2019
02.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин