У Камінь-Каширському районі затримали двох чоовіків, які вночі вирубували ліс

15 Листопада 2019, 18:30
6779

Працівники групи оперативного реагування ДП «Камінь-Каширське ЛГ» під час нічного рейду затримали лісопорушників за вирубку лісу.
 

Про це повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Близько 12 години ночі в Обзирському лісництві двоє місцевих чоловіків були затримані безпосередньо під час здійснення самовільної порубки. Своїми діями вони завдали збитків на понад 20 тисяч гривень, за що вже передбачена кримінальна відповідальність.

Зазначають, що один із правопорушників декілька разів був затриманий працівниками державної лісової охорони та притягувався до відповідальності за ст.65 КУпАП – Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка.

Справа перебуває на розгляді у поліції.

3

 

Коментарі
15 Листопада 2019, 21:03
Дехто вкрав 25 млн грн і на джипах їздить, а дядька за те, що дідове поліно взяв до буцегарні. Хто багато вкрав має чим з прокурором поділитись, а хто колодку той - сяде. Мораль - не бійтесь красти багато.
16 Листопада 2019, 01:36
Цей брєд на показуху а самі уже весь ліс дорізають коли уже на них Зільоний дойде
16 Листопада 2019, 15:02
Пам'ятаєте ... колгоспи, за 10 картоплин - тюрма! Чи не те саме? Вирізали все, лише на обочинах видимість існування лісу, а тут дядько прийшов і на своїй ( поки-що ще на своїй ) землі вирізав кілька своїх же, деревин для потреб у господарстві! Це ж треба!!!? А чому не видно тих, хто не 2 деревини вирізав, а знищив ліс дотла, а відновити його чи й вдасться в такому вигляді, як був за сотню років! Там карайте, де мільярди!!!
16 Листопада 2019, 20:26
за дубка відсидів
17 Листопада 2019, 11:08
так ви ідіоти проголосували за зеленського і "слуг народу" - а вони зараз продадуть ще землю ... І будете сидіти ще за те ,що ходите не по своїй землі ...
17 Листопада 2019, 14:01
Садити треба всіх злодюг,подивіться як живуть ті хто має справу з лісом,ті хто має пілорами,по селах люди теж крадуть ліс і таких багато,я їх не оправдую.
17 Листопада 2019, 19:38
Хто скаже-чого я не можу зпиляти кілька сухостоїв щоб порізати їх на дошки для потреб по господарству(лісники їх саміж спиз**ть потихому)чи заготовити собі якийсь прицеп дров з вітровалів і сухостоїв?Лісгоспники то перші злодюги,і місцеві добре знають " хто чим дихае"тому на такі потуги лісової охорони смішно дивитись...
18 Листопада 2019, 12:42
Сушняк (валежник) лише жителям російської глибинки дозволений. Тому не треба їх мавпувати.
19 Листопада 2019, 01:42
Голосували за "Слуг народу" а проголосували за "Слуг урода".
20 Листопада 2019, 23:05
Все було і до Слуги Народа,крали і ще більше.А ви Порохоботи закрийтесь і змиріться з тим що Зеленський президент хватить гавкати з будки.