Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як підготувати себе та свій дім до Нового року по фен-шуй та васту

15:28 29.12.2016
500
Кожен житель Камінь-Каширщини, готуючись до різдвяно-новорічних свят, намагається прибрати та якнайкраще прикрасити свою оселю, аби правильно зустріти рік, що приходить.

Район.Луцьк з’ясував, як налаштувати себе та що зробити у власному помешканні, щоб наступний рік був вдалим.

Звернутись вирішили до традицій давніх вчень. Розповів про найпростіші способи та ритуали підготовки до Нового року духовний цілитель, консультант васту й фен-шуй Юрій Соловйов.

Порада 1. Відпускаємо непотрібне і завантажуємо нове

Закінчується не тільки рік, закінчується 9-річний цикл, тобто якщо додати всі цифри 2016 року, буде 9. Почався цей період в 2008 році і наступного року буде новий 9-річний цикл. Ми зараз закладаємо події в своє життя на 9 років.

Зусилля, які ми використаємо в цей час, дадуть набагато кращі результати.


Порада 2. Очищуємо свій внутрішній та зовнішній світ

Очищення від всього непотрібного на рівні внутрішнього світу – це емоційна сфера – блоки, негативні програми, переконання, які нас обмежують. На рівні зовнішнього світу – люди.

Настав час, коли варто попрощатись з тими, хто обмежує – «токсичними» людьми, людьми-«паразитами». Стосується очищення і віртуальних сфер: електронної скриньки та телефону від непотрібних листів, контактів. Таким чином з’являється вільне місце та вільна енергія, на які прийде щось вартісне та потрібне.

Порада 3. Готуємо свій дім за допомогою ритуалу

Для цього потрібно купити у церкві дві воскові свічки. Важливо запалювати їх сірниками, а не запальничкою.

Потрібно стати в дверях і з однією запаленою свічкою йти проти годинникової стрілки. В християнському варіанті треба перехрестити всі двері, вікна та при цьому читати тричі «Отче наш». Дійшовши до стартової точки, беремо другу свічку, запалюємо та за годинниковою стрілкою йдемо, здійснюючи ті ж дії.


Потім треба викинути чи закопати залишки свічок, важливо до них не торкатись. Одяг, в якому здійснювався ритуал, випрати і самому прийняти душ. Це стандартний варіант, який періодично треба робити. В ідеалі потрібно було виконати це до 21 числа (зимового сонцестояння), якщо не вийшло, то до 27 ще можна здійснити очищення в такий спосіб.

Якщо стан будинку енергетично не дуже хороший, варто поправити його якимись практиками – молитва, мантра, медитація, навіть йога підходить. Варто провести хоча б щось.

У приміщенні можуть бути нашарування, енергетичні згустки, що в народі називають «порча». У випадку з ритуалом очищення все йде на свічку, вона починає плавитись, чорніти.

Стосовно васту є дуже важливий момент: тіло є домом для нашої душі, а будинок є домом для нас. Якщо за тілом ми доглядаємо постійно, то за будинком теж потрібно слідкувати.


Порада 4. Здійснюємо активації

Існують так звані активації, але потрібно знати час, місце і тоді здійснювати їх. Наприклад, поставити ялинку і ввімкнути вогники на ній мінімум на годину. До Нового року є можливість зробити це кілька разів. Це активує різні сфери, згідно з фен-шуй, включно з фінансовою.

Порада 5. Звільняємо схід та північ кімнат

Північ та схід кімнати чи будинку варто звільнити. Це місця, куди приходить сприятлива енергія, а речі значним чином заважають. Південь і захід, навпаки, варто навантажити більше.

Гарних вам свят!

Юлія КАРМАНСЬКА

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

Коментарі

Хрін

14:19 30.12.2016

"Закінчується не тільки рік, закінчується 9-річний цикл, тобто якщо додати всі цифри 2016 року, буде 9."! А, якщо кількість років цього сторіччя - 16 розділити на кількість тисячоліть -2, то буде 8! Ну, а коли від 20 відняти 16 - вже вийде 4. Далі - на початку цього року стоїть цифра -2, а посередині - 0!!! Ось і приїхали! А це вже погана прикмета, особливо щодо стану здоров'я на наступну дев'ятирічку. Тому, необхідно регулярно купувати препарат "Йохімбе" і шкодувати на нього, ой, перепрошую, на своє здоров'я грошей! )))

З прийдешніми святами всіх! Доброго Вам здоров'я та віри у свої сили!

777

15:52 30.12.2016

Кому що, а курці просо (йохімбе). Ні, щоб прямо сказати: "Бажаю хлопам такого здоровля, як когута". З прийдешнім, всім всіляких гараздів.

Хрін-777-у

17:39 30.12.2016

Йохімбе і Фен-шуй то один,е-е ..., як би м'якше сказати, - майже той самий засіб, аби заморочити людям голову і мати з того зиск. Я ж думав, що мій тролінг зрозумілий, але ... Мені імпонує ваша турбота за хлопів, але ж здоров'я штука позагендерна, бо якщо жінки не матимуть того здоров'я то навіщо крикливій зрання братії те когутяче здоров'я? Так і в суп недовго втрапити! Тому лишаюся при своїй думці...))) Ну, а кому не до вподоби Йохімбе, то може купувати у Камені Йодомарин, він також відноситься до типу медикаментів, які доктор Комаровський об'єднує в одну групу під загальною назвою "Фуфломіцин"!

777

20:53 30.12.2016

Буває пане Хрін, що не завше второпаю. Це тільки одна відома камінська панночка все торопає, та відразу стигми ідіота вішає, добре, що Ви більш толерантна людина. Бажаю Вам і всім землякам щедрого столу і гарного настрою.

21 січня
Сьогодні
Вчора
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин