У Камінь-Каширському відділенні поліції – вакансія

02 Грудня 2019, 08:30
3500

Головне управління Національної поліції у Волинській області оголошує відбір кандидатів на вакантні посади до підрозділів поліції.

Перелік ваканцій опублікували на офіційному сайті управління.

На роботу запрошують:

Дільничного офіцера поліції (заробітна плата від 11 300 гривень):

  • Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області;
  • Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області;
  • Камінь-Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області;
  • Старовижівського відділення поліції Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській області;
  • Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області;
  • Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області;
  • Іваничівське відділення поліції Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області.

Інспектора з ювенальної превенції (заробітна плата від 10 200 гривень):

  • Нововолинського відділення поліції Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області.

Пропонують:

  • високу заробітну плату;
  • щорічну оплачувана відпустка від 30 діб;
  • перспективу кар’єрного зростання;
  • можливість підвищити освітній рівень;
  • соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, пільговий лізинг на житло, компенсація за винайм житла;
  • дружню команду;
  • стабільну роботу.

Прийом оnline-анкети та документів проводиться у період з 29 листопада 2019 року по 12 грудня 2019 року, за адресою: місто Луцьк, вулиця Винниченка, 11 (з 9.00 до 17.00, щодня окрім вихідних та святкових днів).

Подати анкету можна на сайті nabir.np.gov.ua

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами сектору організації відборута проведення атестування поліцейських: (050) 490 45 08; (050) 490 45 09 та електронною адресою [email protected].

Адреса розташування сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Управління кадрового забезпечення ГУНП у Волинській області:м. Луцьк, вул. Винниченка, 11, каб. № 1

Коментарі
02 Грудня 2019, 18:10
В обличчя слабо сказати?
02 Грудня 2019, 19:02
Шо за Іванка?
02 Грудня 2019, 21:18
Тобі мала щось погане зробила?
02 Грудня 2019, 21:19
Ось хто зуб має
03 Грудня 2019, 01:21
Для простолюдинів з навколишніх сіл робота в поліції токсична, тому вони й поступки такі здійснюють
03 Грудня 2019, 09:56
А от цікаво хто кришує валютчика в центрі міста ,цеж протизаконі дії .Без Чиха там не обходиться?
03 Грудня 2019, 12:07
Валютчика ніхто не кришує,він добро для людей робить
04 Грудня 2019, 21:31
Такої тупої поліції як і її керівник в районі і при комуністах не було! Треба керівному складу на чолі з Чихом робити "остаточне прощавай"! То такого безладу терпіти більше не можна
04 Грудня 2019, 23:56
Чому не модеруєте такі коменти, які пише телепень з ніком "Костючик"? До поліції можна мати вагон претензій, як і до нас всіх, але ж лити лайно на цей підрозділ і на конкретних працівників поліції бездоказово, без фактів - лишень підсилювати недовіру до силовиків. Це не демократія та право на свою думку, це кримінал чистої води... Передайте ІР - адресу цього перця в СБУ, аби підтвердив свої тези на папері!
05 Грудня 2019, 01:44
Мене не потрібно залякувати,факт є фактом,якщо потрібно буде я від себе напишу в СБУ.І це буде доказом що в нас в місті така поліція!!!
05 Грудня 2019, 12:02
Я не залякую нікого, я лишень прагну не знищувати остаточно залишки хоч якогось порядку в державі заради її порятунку та цілісності. У мене також нема ілюзій щодо ангелів та святих у нашій поліції, оскільки там апріорі чесному та людяному працювати майже неможливо. А якщо й хтось потрапляє туди з благими намірами, то там щотижня на оперативках їх "затесують" до потрібної кондиції. І найбільшою причиною цього є ми самі і контингент, з котрим працюють поліцаї. Разом з тим, лишень широка публічна підтримка цієї інституції дозволяє суспільству мати хоча б якусь охорону громадського порядку. Підтримка також передбачає й вилущування з рядів поліції найодіозніших "фруктів", котрі є невиправними. Це робиться "точково", дискретно, конкретно у різний спосіб, у т.ч. і засобами публічного впливу. А оптом - отримуємо лишень зневіру, зневагу до системи і у результаті великий пшик - поліція і народ тоді живуть у паралельних площинах. То ж, якщо дійсно маєте незаперечні факти і докази, давайте спільно шукати методи санації цієї структури. Практика показує, що навіть одна підвішена на патику ворона за крило на полі, де посіяна ярина, тривалий час відлякує любителів дармової поживи. А от бігати полем з пужалом - жодного результату, окрім стоптаних посівів, не дає. Якщо дійсно у районі є "наркопричетні" поліцаї - давайте їх спільно посадимо на публічну "палю", адже це найбільше зло для нашого понищеного різними впливами суспільства, близьких і знайомих нам людей...
06 Грудня 2019, 00:28
Як не стаття про поліцію так куча лайна відразу! Жоден коментар на їх користь, навіть хрін і той не плекає надії на чітке дотримання поліцейськими норм закону при виконанні своїх обов'язків! Хоча вони туди 4 роки назад ішли і перші дні бабусь через дорогу водили! А нічого рядовий поліцай не робитиме і не зможе робити поки керівництво замість сливи заливати по барах самі стануть нести відповідальність перед народом та колегами! А п'яниці та хабарники часів Януковича ніколи не почнуть жити для інтересів громади, бо вони живуть тільки для своїх інтересів та інтересів вищестоячого начальства
08 Грудня 2019, 11:45
Не літайте у світі ілюзій. Більш токсичної роботи, як у поліції не знайти. Вони всі токсикомани, а ви про ворону на патику.
08 Грудня 2019, 12:37
Так я ж про токсичність цієї роботи й вів мову у своєму коментарі, однак Ви не зауважили цього і що гірше - мого речення про "І найбільшою причиною цього є ми самі і контингент, з котрим працюють поліцаї.". Це називається профдеформацією, яка притаманна практично всім професіям у світі. Тому я не витаю в хмарах ілюзій, я пропоную не випалювати нашою жовчю залишки нормальності і людяності у цій сфері, принаймні не заливати цю службу "вапном" нашої особистої токсичності, оскільки й поліцаї вийшли "все из народа". Давайте дискретно, точково вилущувати найбільш одіозних, закоренілих і "втрачених", якщо там дійсно такі є. Пам'ятаймо також, що всі притягнуті до відповідальності злочинці та порушники закону мають ненависть до служби на рівні своєї підсвідомості, але ми ж волаємо до свідомості... Чи ні? Я не ідеаліст, як дехто хоче позиціонувати мій коментар, я, швидше всього, прагматик, котрий розуміє, що у цьому житті важко і не чесно втікати з нашого спільного "підводного човна", вочевидь, варто для початку відсіяти зерно від полови у власних головах і у повсякденному житті. Якщо цього не зробити, то знайдуться зовнішні сили, котрі швидко наведуть порядок у постерунках/отдєлєніях чи інших окупаційних представництвах правопорядку. Ми ж маємо практику і досвід, коли до Умані вже присилають поліцейських Ізраїлю для наведення порядку при паломництві туди хасидів, а порядок у кожного свій і ми, здається, вже мали б вивчити ці уроки...
08 Грудня 2019, 12:53
&amp;quot;Якщо цього не зробити, то знайдуться зовнішні сили, котрі швидко наведуть порядок у постерунках/отдєлєніях чи інших окупаційних представництвах правопорядку&amp;quot;. Навіщо Умань. У Маріуполі 2014 року Бєлєр (Бєс) зібрав всіх поліцаїв українських на &amp;quot;построєніє&amp;quot; під команду &amp;quot;равняйсь, смірно&amp;quot; і тельбаті даїшніки як заворожені слідували командам цього фсбшника.<br/>Я до того, що система управління та робота в поліції залишилася радянська. Звідси і токсичність, і заздрість Чиху, який любить коньяку навернути в компанії підлабузників. Пора переходити на системи поліційні тих же ізраїльтян, або хоча б поляків, а не заповідники совка оберігати. Інший заповідник, до речі, це пожежники (чого варта &amp;quot;робота&amp;quot; по спасінню Іллінської з командами: &amp;quot;отставіть!!!&amp;quot; (є в Ютубі)
08 Грудня 2019, 17:48
О, пожежники - це окрема тема, яка сьогодні квітне страшним і гірким буйним цвітом в Одесі. Діти загинули через давню корумпованість цієї системи майже повсюдно, а одеська корупція стояла завжди окремими штабелями, оскільки припортовий &amp;quot;господин бакс&amp;quot; там править бал давно і зухвало. Перед початком навчального року, оздоровчого періоду в санаторіях, календарного року в інших установах всі суб'єкти господарювання згідно графіку проходять процедуру &amp;quot;благословіння&amp;quot; на свою діяльність у пожежників і санітарній службі у її новій іпостасі. Реєстрація проходить організовано, чітко і планомірно - конверти з &amp;quot;документами&amp;quot; лягають на стіл інспектору і зелене світло включено. Щоправда, приписи про недоліки все одно мають бути, оскільки люди в погонах ніколи не мають бути крайніми на випадок біди, мовляв, а ми ж предупрєждалі, вот і прєдписаниє. І такі &amp;quot;прєдпісанія&amp;quot; за доброго здоров'я керівників з обох боків цього &amp;quot;діалогу&amp;quot; можуть тягнутися п'тирічками і довше. Давність прєдпісанія тільки збільшує таксу, оскільки й ризики потрапити під роздачу погононосних перців також зростають. Не думаю, що пожежа в Одеському коледжі сталася зі свіжої причини чи недбальства, вони там накопичувалися роками. Іллінська церква також стала жертвою жадібності Стефана при обладнанні електропроводки та жадібності пожежників, котрі за проскурку чи &amp;quot;взаємовідпущення гріхів&amp;quot; між керівництвом благочиння і пожежної служби пішли на компроміс і закрили очі. Розслідування причин і наслідків цієї страшної матеріальної і душевної пожежі - це окрема історія, котра не мала б потрапити під сукно, оскільки порушень ще при &amp;quot;ремонті&amp;quot; пам'ятки архітектури без належних дозволів і проекту, її експлуатації ніхто не рахував. Дехто з чиновників, щоправда, після цього придбав собі цілком добротну Хонду і не відчуваючи за собою посадових гріхів роз'їжджає крутеликом містом і далі. Можливо, сталося й соувпадєніє. На рівні міста чи району перетворити пожежну чи поліцейську службу на кшалт польської чи ізраїльської неможливо, оскільки це питання трансформації суспільної свідомості та держави, все решта - пересування з кутка в куток ліжок у борделі. То ж повертаюсь до запропонованого вище - цілитись не у зграю, а в конкретну &amp;quot;ціль&amp;quot;, за крило її і причепити на патику серед зораного сяк-так поля, цим проблема не вирішиться системно, однак локально якісь результати, думаю, дасть...
08 Грудня 2019, 21:11
З точки зору психології Ви праві на 100%, але ж такі дії повинні бути у правовому полі
08 Грудня 2019, 21:11
З точки зору психології Ви праві на 100%, але ж такі дії повинні бути у правовому полі
09 Грудня 2019, 01:16
А хто каже, що дії мають вчиняти поза правовим полем? Огульне поливання лайном не дає толку, окрім того, що знищуються залишки довіри до служби. А якщо, для прикладу, анонім з ніком Костючик стверджує, що &amp;quot; Шадуриха яка має Лідер також неї син Макс продає в центрі наркоту,неї Чих начальник кришує!!!&amp;quot; та називає інші буцімто конкретні факти, але бездоказово, то давайте всі разом розбиратися у цьому, знаходити шляхи впливати на вказані події, звісно, що у правовому руслі, бо суди Лінча не для нас... Якщо ж коментатор бреше, то його також варто брати за шкірку. Власне й розмова тут ведеться саме через це!
09 Грудня 2019, 02:40
Коментатори завжди пишуть щось правдиве!!!
09 Грудня 2019, 03:22
Тут Ви трохи лукавите. Як може пересічна людина знати, що і хто робить за стінами постерунку? Це апріорі неможливо. Наприклад, я зовсім не знаю, хто така пані Шандуриха, в очі її не бачив. То Ви пропонуєте дослідити їх діяльність? Тоді для початку дайте список тих, хто там працює та їхню автобіографію. Потім поясніть яким правовим способом розібратися, де саме вони порушили закон. Наразі ми бачимо ключове слово &amp;quot;залив сливу&amp;quot;: п'яний безцільно їздив з коханкою, навернув та стріляв козлів у лісі тощо. Але ж це маячня. Нема закону, який забороняв би пити алкогольні напої. Тому ми повернулися до початку: робота надзвичайно токсична, токсичне середовище формує конвергентні риси характеру у суб'єктів від об'єктів, токсикоз виводять алкоголем, вживання алкоголю не злочин.