Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Коли у громадах Камінь-Каширщиниі заступлять на службу поліцейські офіцери

12:00 02.12.2019
1205

На Волині до кінця року поліцейські офіцери громад заступлять на службу в ОТГ.

Про це повідомила заступниця керівника поліції області Наталія Пасічник під час робочої поїздки до Львівського державного університету внутрішніх справ, де 30 волинських поліцейських проходять спецпідготовку в рамках пілотного проекту «Поліцейський офіцер громади».

Наталія Пасічник разом із заступником начальника ГУНП в області Сергієм Козаком ознайомилися з ходом підготовки поліцейських до роботи в об’єднаних територіальних громадах та умовами їх проживання.

«Відбір проводили в три етапи. Він передбачав профільне тестування, індивідуальні співбесіди та дослідження на поліграфі. У конкурсі на службу в об’єднаних територіальних громадах взяло участь 90 претендентів. До кінця року завершиться спецпідготовка й 30 поліцейських офіцерів громад заступлять на службу в ОТГ», – зазначила Наталія Пасічник.

Разом з волинськими правоохоронцями навчання проходять поліцейські із Рівненської та Хмельницької областей, де також втілюється проект «Поліцейський офіцер громади». Понад два місяці майбутні офіцери громад вивчають спеціальний підготовчий курс, розроблений українськими та міжнародними експертами.

Нагадаємо, в серпні в Луцьку проект «Поліцейський офіцер громади» презентував заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич.

Волинь стала шостою областю України, де його втілюють. У жовтні майбутні поліцейські офіцери громад з Волині розпочали спецпідготовку у Львові.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Читач

12:18 02.12.2019

Є дуже цікава новина – представники ПЦУ, серед них очильник Луцької і Волинської Єпархії ПЦУ відслужили у Фанарі службу українською мовою. Для довідки: Фанар – це у Стамбулі, колишньому за назвою Константинополі, а перед тим Візантії.

До Читач

16:26 02.12.2019

Цей сайт про таке не пише. Він пише про своїх спонсорів з УПЦМП

27 жовтня
Сьогодні
Вчора
25.10.2020
24.10.2020