У Камені-Каширському автомобіль збив 6-річну дівчинку, дитина – в реанімації

09 Грудня 2019, 14:09
Ілюстративне фото 9004
Ілюстративне фото

У Камені-Каширському на вулиці автомобіль Volkswagen LT збив 6-річну дитину. Потерпілу дитину госпіталізували в реанімацію.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волині.

Дорожньо-транспортна пригода сталася в п’ятниця, 6 грудня, по 13 годині.

За кермом транспортного засобу перебував 28-річний місцевий житель. Водій, ймовірно, не вибрав безпечної швидкості руху та допустив наїзд на 6-річну місцеву жительку, котра перетинала проїжджу частину дороги поза пішохідним переходом.

За фактом ДТП відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 3,4 тис. грн. до 8,5 тис. грн. або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або до трьох років обмеження волі. 

Поліція Волині закликає громадян неухильно дотримуватися вимог правил безпеки дорожнього руху. 

Коментарі
09 Грудня 2019, 18:15
Це відколи з 6-ти років ходять до 3 класу?
09 Грудня 2019, 18:16
І я чула що там тільки переломи.
09 Грудня 2019, 18:24
Покарання для батьків теж має бути, 6 років дитина кидається під машину, за кордоном в такому віці батьки відвозять дітей до школи...Але завжди винуватий водій
09 Грудня 2019, 22:30
Даруйте, але дивує дебілізм текст повідомлення, а ще більше коментарі. По-перше, збивають людей не автомобілі, а водії, які ними кермують. По-друге, яке то має значення чиєю мешканкою є потерпіла дитина , особливо якщо вона має лише шість років. А «жительці» з «сергієм» можу сказати одне – моліться, приморочені , щоб ваша дитина чи онука, чи племінниця, чи дочка, чи невістка, чи відповідно – син, онук і так далі не потрапили під колеса керованого вами чи вашими дружбанами авто.
09 Грудня 2019, 22:35
Водій жертвував собою аби врятувати дитину, а батькам раджу навчити дітей правил дорожнього руху.
10 Грудня 2019, 00:29
Даруйте,але у вас текст також по-дибільному написаний,де були батьки дитини в момент дтп? Винний водій 100%,але і батькам потрібно вписати по повній,щоб вмикали мізки.
10 Грудня 2019, 09:19
Батькам ВЗАГАЛІ треба почати виконувати СВОЇ ПРЯМІ БАТЬКІВСЬКІ ОБОВ'ЯЗКИ , а не спихнути все на садок чи потім школу , мовляв , "наше батьківське діло - зачать , народить і почати грошики отримувати . А виховувати і навчати повинні вихователі і вчителі ".
10 Грудня 2019, 16:12
На біду багато не треба,хвала Господу що всі живі,а це найголовніше,дитину завжди хтось забирав зі школи,але того дня ,видно так клалось, дитина пішла з однокласницею,а може біда в тому,що ми возим діток і вони через це необачні на дорогах?Гарна дорога-велика небезпека,поВатутіна гоняться і це я взагальному,а про кількість збитих собак і котів я взагалі мовчу і добре що це не люди,хоча і тварин шкода