У Камені-Каширському відкриють оновлений сервісний центр МВС

17 Грудня 2019, 14:00
5805

У середу, 18 грудня, відбудеться відкриття оновленого сервісного центру МВС у м. Камінь-Каширський.

Про це інформує Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області.

Відкриття третього сервісного центру МВС нового зразка відбудеться за участі керівництва Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області. Просторі та світлі сервісні центри МВС, побудовані за принципом прозорого офісу.

Тут надають послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни або видачі посвідчень водія, видачі довідки про відсутність судимостей. Також в сервісному центрі МВС нового зразка можна скласти іспити на право керування транспортним засобом.

Оновлені сервісні центри МВС об’єднує єдина візуальна концепція, клієнтоорієнтований персонал, сучасне технологічне устаткування. Тут передбачені зручності для людей з інвалідністю, полички для буккросингу та дитячий куточок, паркувальні місця для відвідувачів.

Початок: о 14:00

Журналістів запрошуємо за адресою: м. Камінь-Каширський, вул. Першого травня, 42.

Трансфер із Луцька: 11:30. Акредитація: за номером (095)888 78 43

Коментарі
17 Грудня 2019, 16:13
А баню там відремонтували, щоб зняти втому після роботи? І ще питання : яка виробнича необхідність у водоймі на території, це напевно щоб амфібії реєструвати, оскільки край наш болотистий. Одним словом ви<br/>нам Кошторис покажіть, а ми оцінимо зручності за наші гроші.
17 Грудня 2019, 16:48
Для комунгоспу.Раніше водойму &amp;quot;підливали&amp;quot; з водогону,тепер глибина 5-6 м то труба 15 не &amp;quot;проканає&amp;quot; .Потрібно щось міняти!
17 Грудня 2019, 17:34
А давайте збудуємо хлів, і в ньому будемо надавати послуги !
17 Грудня 2019, 17:39
І шо,перестануть брати хабарі???НЕВІРЮ!!!!!!!
17 Грудня 2019, 19:46
А ти не давай, засранець!
17 Грудня 2019, 19:46
Якщо не можете вивчити правила дорожнього руху по причині розумової неповноцінності - вихід один: платити хабар!
17 Грудня 2019, 19:48
В Камені появився гарний, сучасний центр!!! Опять дебілам не догодили!! Які ви ....
17 Грудня 2019, 21:14
Зайдеш за любою бумажкою без хабара------задовбуть.
17 Грудня 2019, 21:36
Ще хоч одного експерта потрібно. То може тоді робоча здатність центру відповідатиме зовнішньому виглядові.
18 Грудня 2019, 00:25
Літом перереєстровував автомомобіль в К-Каширському, протримали мене з 9 до 16, майже цілий день.<br/>А тиждень тому в Червонограді зареєстрував автомобіль за дві з половиною години (причому враховуючи що 40 хв простояв у черзі на оплату послуг в Привт Банку). На дев'яту зареєструвався в черзі, а в 11.30 отримав номери і свідоцтво про реєстрацію. Тому, як на мене, це великий плюс для простих людей, які не мають рішалок, або не хочуть з ними зв'язуватися. Головне це онлайн реєстрація на зручну для евентуального користувача годину.
18 Грудня 2019, 00:25
Літом перереєстровував автомомобіль в К-Каширському, протримали мене з 9 до 16, майже цілий день.<br/>А тиждень тому в Червонограді зареєстрував автомобіль за дві з половиною години (причому враховуючи що 40 хв простояв у черзі на оплату послуг в Привт Банку). На дев'яту зареєструвався в черзі, а в 11.30 отримав номери і свідоцтво про реєстрацію. Тому, як на мене, це великий плюс для простих людей, які не мають рішалок, або не хочуть з ними зв'язуватися. Головне це онлайн реєстрація на зручну для евентуального користувача годину.
18 Грудня 2019, 00:42
Якщо ти такий оптиміст і думаєш що Костя при ремонті витратив кошти до копійки то ти явно не оптиміст, а гальмо! З приводу хабарів за екзамени то там під мрео цілі торги відбуваються з приводу хто піде рішати! А якщо будуть вести камери з онлайн-трансляцію здачі екзаменів то на наших дорогах будуть їздити не оптимісти з мрео а дійсні водії
18 Грудня 2019, 05:26
А кабінет для прийняття рішень там є? Чи забезпечили кабінетом Хлистіка? Чи знов рішатимуть на дворі або під сходами?
18 Грудня 2019, 05:34
До речі ставок ставком, а лічильник на воду покажіть журналістам і народу. Бо ставок дощик не наповнить. Он у Скоця дві труби 50 мм подає з водогону воду для наповнення озера по 1-го травня і цього мало. Звичайно всі скажуть, що у нас &amp;quot;скважина&amp;quot;, свердловина, тоді гляньте на їх лічильники електрики. <br/> А журналістам покажіть лазню, щоб розвіяти, або підтвердити чутки. Фото в студію.
18 Грудня 2019, 05:34
18 Грудня 2019, 08:47
Там треба лічильник для грошей, а не для води.
18 Грудня 2019, 11:45
Кожному покидьку ніхто нічого показувати не зобов’язаний
18 Грудня 2019, 11:50
Ті істоти з манією величності, що пишуть &amp;quot;фото в студію&amp;quot;, &amp;quot;покажіть лазню&amp;quot; нехай податки за бляхи свої-недобитки податки заплатять або здадуть їх на металобрухт
18 Грудня 2019, 12:46
Це тормоз ВСІМ так образився на коментар, що людей покидьками називає. Зато той всім сьогодні буде з улибкою від вуха до вуха своєму начальнству та районному начальству показувати який вони ремонт зробили. Діло не тільки як вказує що там хлистік щось робюить, там хватає робюітників і з колишніх ДАІшників та окремих представників з автошкол. Суть в тому що кожен ублюдок з тих хто дає можливість дурням їздити по дорогам не усвідомлює, що завтра збита дитина може бути не сусіда а його. Статистика аварій в районі просто смтрашна і в основному це недавні випускники автошкол, які з першого разу здають екзамени, а потім в барах хизуються хто і за скільки вирішив отриання прав!
18 Грудня 2019, 16:55
Шановні друзі, очевидно Ви пропустили той факт який проанансовано на початку цієї інформації, а саме про регіональний сервісний центр МВС України, а отже Ми тепер вже після здійснення капітального ремонту цієї споруди та внутрішньої перебудови матимо регіональний на кілька районів сервісний центр. Думається що рано чи пізно за деякий час сюди підсунуться крім вже Регіонального суду, що став вже також фактом і районну податкову інспекцію, місцеву прокуратуру та врешті решт Повіт. віват, ура.
18 Грудня 2019, 17:08
Місто розвивається і буде розвиватися і без Ваших повітів
18 Грудня 2019, 17:26
В Серця не тільки вода &amp;quot;на шару&amp;quot;,а ще і світло.Вистачилоб на всю вулицю.
18 Грудня 2019, 21:04
&amp;quot;Місто розвивається і буде розвиватися і без Ваших повітів&amp;quot;: про подібне в області вже проходили і саме тими населеними пунктами в яких так чи інакше було відібрано адміністративні центри ще за часів радянської влади іще раніше. Поки у Нас патова ситуація, оскільки наприклад якщо Ми немаємо Госпітального округу то незабаром вже нематимо денного стаціонару. Ось Вам і Повіт шановні. Якщо У Вас відсутнє соображєниє та воображениє то зростання кількості населення Вам нічого не додасть через те, що Ви радше розвиватимете медицину у Ковелі або принаймі у Турції.
19 Грудня 2019, 01:39
Стає зрозуміло хто злив округ і зараз закриває денний стаціонар. Треба звернення до МОЗ, таке руйнування медицини у місті неприпустиме. Позиція жителів міста, та депутатів очевидна. Де районна рада всі бачать.
19 Грудня 2019, 03:03
То,можливо, профінансуєте за власний рахунок денний стаціонар ?
19 Грудня 2019, 14:37
А у нас вже держави немає,для фінансування? п*ять років були кошти а тут оппа,вже на все не хватає,збіг -не думаю.
19 Грудня 2019, 14:39
Ну шо зелєбобікі жеріть!!!!Кабмін зупиняє фінансування бюджетних програм через провал виконання бюджету в частині доходів<br/>1) У нас був 2014 і 2015. Коли ми були без армії, коли янек спздив всі гроші, коли втратили цілі регіони, економіку цих регіонів і економічні зв'язки з ними. І такого я не пригадую ні в 2014, ні в 2015.<br/>2) Ця влада повторила &amp;quot;досягнення&amp;quot; йулі 2009 року. При цьому отримавши від попередників живу, зростаючу економіку<br/>3) Це не просто зупинення бюджетних програм. В грудні, як правило, йдуть максимальні виплати з бюджету за роботи, виконані раніше. Тобто, всі хто щось будував, постачав, фактично залишаться без грошей. Цікаво чи заплатять підряднику, який будував персональну дорогу для Зелі через чужі земельні паї?<br/>4) При цьому й далі існує заборгованість перед бюджетниками. Зокрема, вчора в місті Дрогобич на Львівщині протестували медики, яким не виплачують зарплату. Тобто, не платять навіть бюджетникам, а мали б платити.<br/>5) Хто краде гроші? І я зараз не жартую. Це питання більш ніж серйозне. Бо мова вже не йде про те, що Зеля обіцяв &amp;quot;епоху багатства&amp;quot; як тільки Порох перестане красти. Мова йде про те, що вони не те що не отримали більше грошей, вони отримують в рази менше грошей.<br/>Де гроші? І хто їх зараз краде?