Констанкевич та Гузь намагаються відстояти створення Камінь-Каширського та Володимир-Волинського госпітальних округів

17 Січня 2017, 16:54
1539

Народні депутати України Ірина Констанкевич та Ігор Гузь провели брифінг відстоюючи право Володимира-Волинського та Каменя-Каширського стати центрами ще двох госпітальних округів, які створюються в рамках медичної реформи.

Відео з брифінгу вони виклали на своїх сторінках у Фейсбуці. Пропонуємо його переглянути.

 

Коментарі
18 Січня 2017, 13:20
З такою аргументацією, яку представ Гузь, ідею госпітального округу в К-К і в В-В можна остаточно провалити. Він все робить тому, що не любить Гунчика. До чого цей політичний інтим в цій справі? Аргументація Констанкевич краща, але слабенька, бо вона не ставить питання детального вивчення екологічної ситуації в області, в кожному районі в контексті тенденцій до захворювань серед різних вікових категорій населення. Бо до теми госпітального округу треба додати питання відповідного оснащення лікувальних закладів, в тому числі питання кваліфікації медперсоналу.
18 Січня 2017, 15:29
Було б непогано народним депутатам чітко пояснити народу що таке госпітальний округ і що втратять люди, якщо його не буде, а не піарити свої політичні сили.
18 Січня 2017, 21:12
Як то не піарити?! Піарити - святе діло. Інакше треба вникати в суть, наводити конкретні цифри, факти, аргументувати, аналізувати, порівнювати і т.д і т.п. А так собі поговорили, а про результат відомо давно і наперед - буде так, як комусь треба.
19 Січня 2017, 10:03
Ні про що! Стидно за таких депутатів!
19 Січня 2017, 12:22
А чого стидатись. Є представник чи помічниця Констанкевич в Камінь-Каширському районі, є навіть фракція УКРОПу в міській раді. Треба їх запитати що їх патронеса мала на увазі. Турботу про життя людей, чи про УКРОП???
19 Січня 2017, 19:30
Тут є дядько "Камінь", який на цьому сайті зі штанів вискакував, агітуючи за Констакевич та вулицю совєтську.
19 Січня 2017, 20:33
Камінь - це не дядько, це міфологічний образ, який має символізувати розум та місцеву добропорядність