Призначили нового керівника в Камінь-Каширське ВПУ

16 Січня 2020, 16:00
4481

Директором Державного професійно-технічного навчального закладу «Камінь-Каширське вище професійне училище» з 9 січня призначили Анатолія Корінчука.

Про це повідомляють на сайті Камінь-Каширське ВПУ.

Днями з відповідним наказом колектив ознайомив заступник начальника управління - начальник відділу професійно-технічної освіти та молодіжної політики Олександр Ткачук.

Новопризначений директор висловив сподівання на плідну співпрацю з колективом та подальший розвиток закладу освіти відповідно до перспективних напрямів реформування професійної (професійно-технічної) освіти в Україні.

Нагадаємо, 24 грудня 2019 року на автодорозі у селі Копачівка Рожищенського зіткнулися дві автівки. У результаті аварії загинув  69-пічний директор Камінь-Каширського ВПУ Василь Бряник.

Коментарі
16 Січня 2020, 22:47
У людей немає совісті...
17 Січня 2020, 01:42
Скоро пась стане головою райдержадміністрації.За такого ідіота склали голови Герої Небесної сотні та палягли тисячі людей в боротьбі з москалями.Президенте-----що ти робиш???
17 Січня 2020, 02:23
Що за хлоп? Чим на хліб з маслом заробляв до цього? У яку соціальну систему інтегрований?
17 Січня 2020, 09:47
Хто знає чия це протекція? Укропсько-слугівські зв'язки чи просто чиясь лапа? Який був конкурс, кількість претендентів, вартість посади - нічого в статті не висвітлено. Все як колись у Радянському Поліссі - треба додумувати або читати між стрічок
17 Січня 2020, 14:52
В мене питання, яке відношення мав Анатолій Бусько до Бряника? Як Корінчука хотіли затверджувати щото Бусько казав треба переговорити,може разом з Бряником гроші відмивали?може чим другим займались...
17 Січня 2020, 19:07
Як Ви смієте ! Пась найгучніше верещав "Ющенко" на Вашому помаранчевому майдауні!
17 Січня 2020, 20:04
Філюк на наступному тижні стане головою рда! Укроп фореве
17 Січня 2020, 20:06
Нарешті наші до влади йдуть!!! Регіони рулять
17 Січня 2020, 22:28
З Філюка такий голова рда як із Зеленого президент..тут нічого дивного. В цій країні вже нічим не можна здивуватися. Філюк це позор району
17 Січня 2020, 22:31
Хто такий Філюк? Це хлоп зі станції?
17 Січня 2020, 22:42
уєбани ЗЕлені доприкалувались ))<br/>В армію попиздуєте з 18 років ,ідіоти)))<br/>Бидлу так і нада))
17 Січня 2020, 22:48
філюк це укропівський прихвостень
17 Січня 2020, 23:51
Мирка вам був поганий, козли??? Назвіть ще одного толкового, хто прийшов після Мирки! І перш чим говорити про позор району, згадайте про аклашів Гайдука і Сінчука!
18 Січня 2020, 00:19
Чому оціночні судження чорно-білі? Невже щось такого особливого не можна розповісти про начальників?
18 Січня 2020, 00:20
Чому оціночні судження чорно-білі? Невже щось такого особливого не можна розповісти про начальників?
18 Січня 2020, 01:52
Мирка був відомим і прославився лише тим, що своїм достоїнством не грав на роялі, а використовував його майже за призначенням, бо й не менше наліво. Замість згадувати гідних чи не дуже очільників району (Гайдук, Сільчук), краще пригадайте за кого і за скільки гривастих голосували виборці району та округу №23 впродовж останнього десятиліття. Хто першим у район привів УКРОПівців - батьків нинішніх Слуг? Не каміньчуки з маневичанами? Хто найбільше тішився грою на роялі в останні президентські та парламентські вибори, не ці ж самі? Котрий з районів дав найменше призовників до ЗСУ? Де найбільш провальні результати в економіці, медицині та соціалці у відсталій в межах України Волині? Правильно, у Камені! Думали обвести навколо пальця, довкола носа і ще чогось всіх, а вийшло, що самі себе надурили? Пасю віддячать за його прорегіональну позицію у 2013-2014 роках та псевдопатріотичну у пізніші часи... Якщо не знайшли управи на 70-літнього дідуся Бондара в питаннях ОТГ та повіту, бо він зубами тримається за крісло, то на що надієтесь, посполиті?<br/>Йдіть до Єфімової, кланяйтесь їй низенько та просіть очолити РДА з плавним переходом згодом на старосту повіту. Вона ще з тих людей, котрі знають толк у державному і кооперативному управлінні, мають розум і совість... Але, за великим рахунком, воно їй треба? З ким розбудовувати край, з яким електоратом?
18 Січня 2020, 10:01
Шановні чого стільки негативу? порадійте за чоловіка. І чим вам це призначення муляє .не нервуйтеся .хіба вам не .......й головне щоб асфальт був і вулиця освітлена.
18 Січня 2020, 12:09
з філюком ніякого прогресу не світить, він тільки вміє стояти на колінах перед укропом
19 Січня 2020, 05:30
Хто така Єфімова? Хрін знає. Практицизм життєвий кобіт у владних коридорах трохи не на те спрямовується. Тре хлопа, патріота, але з олією в баняку.