Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Начальник Камінь-Каширського відділу поліції Валентин Чих
Начальник Камінь-Каширського відділу поліції Валентин Чих

У Камені-Каширському жінка через суд змусила поліцію розпочати розслідування

10:02 24.01.2020
1193

Слідча суддя Камінь-Каширського районного суду Олеся Антонюк розглянула скаргу жінки на бездіяльність посадової особи Камінь-Каширського відділу поліції.

Слухання справи відбулось 20 січня. Про це йдеться в ухвалі суду.

15 січня жінка звернулася у суд зі скаргою, в якій просила визнати неправомірними дії посадових осіб Камінь-Каширського відділу поліції.

Нагадаємо, у будинку заявниці розбили металопластикове вікно та погрожували їй. Натомість у поліції не зареєстрували звернення жінки у Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Начальник Камінь-Каширського відділу поліції Валентин Чих у судовому засіданні заперечив проти задоволення скарги. Він пояснив, що підстав для внесення відомостей до ЄРДР, з огляду на розмір зазначеної заявницею шкоди, немає. Мовляв, склад злочину відсутній.

Посадовець зазначив, що заявниця може повторно звернутися до поліції з заявою щодо подій, на які вона посилається у своїй скарзі. Тоді поліцейські можуть повторно провести перевірку для врегулювання конфлікту між нею та особою, що розбила вікно.

У поданій на ім'я начальника Камінь-Каширського відділу поліції Валентина Чиха заяві заявниця просить притягнути до відповідальності жінку, яка в ніч на 4 січня каменем розбила вікно в кімнаті кухні її житлового будинку, чим нанесла їй матеріальної шкоди на суму 5000 гривень, адже пошкодила вікно, орхідеї, фасад біля дверей будинку. Заявниця зазначила, що такі дії жінка вчиняє неодноразово.

Суддя постановила скаргу жінки задовольнити та зобов'язати слідчого Камінь-Каширського відділу поліції чи іншу службову особу, уповноважену на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою жінки від 4 січня та розпочати досудове розслідування.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Гість

10:34 24.01.2020

Нахрена вже двічі про ту саму справу писати! Щось Антонючка не дуже любить поліцейських, видно свій вдома з обовязками не справляється

Колян

11:06 24.01.2020

двічі, бо не було рішення суду. для тупих пояснюю))
да, а що вони хотіли?! якщо поліція не хоче працювати, то заставлять через суд. у кращому випадку. у гіршому - як в новорічну ніч)))

коляну

11:19 24.01.2020

Тобто тоді ще до винесення рішення, редакція вже знала про прийняте рішення! Де таємниця нарадчої кімнати, якщо ЗМІ вже мають інформацію? Це Антонючка з Чихом влаштувала якісь розборки, бо чогось по інших скаргах так редакція не писала як за цю ситуацію! 100% без сприяння суддді ця б справа так не мусолилась, в пресі! Чого через день про це писати? Мабуть того, що перша стаття появилась ще до внесення рішення в Єдиний реєстр судових рішень! А це означає що інформацію надав суд! Хоча для правопорушниці це більший урок ніж з нею говорили б в поліції

Читач

11:47 24.01.2020

Мабуть, що 17 січня було відкрито судове провадження за заявою потерпілої, а 20 січня відбувся розгляд справи по суті. Але то таке. Читаємо – «Начальник Камінь-Каширського відділу поліції Валентин Чих у судовому засіданні заперечив проти задоволення скарги. Він пояснив, що підстав для внесення відомостей до ЄРДР, з огляду на розмір зазначеної заявницею шкоди, немає. Мовляв, склад злочину відсутній» Валентин Чих явно тупить. Або свідомо, або через службові інтереси. По-перше, частинами 3,4 статті 214 Кримінального процесуального Кодексу України встановлено – «3. Здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до реєстру або без такого внесення не допускається і тягне за собою відповідальність, встановлену законом. … 4. Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається». По-друге, склад злочину не залежить від суми втраченого і встановлюється не Чихом на власний розсуд , а призначеним слідчим в межах кримінального провадження. По-третє, склад злочину не обмежується встановленням або невстановленням протиправної події, а виявленням наявності чи відсутності чотирьох ознак злочину: суб’єкт злочину (за заявою є), об’єкт злочину (заявниця або потерпіла), суб’єктивна сторона злочину або мотив злочину (завлено в погрозах правопорушниці) та об’єктивна сторона злочину, або спосіб його вчинення (в заяві описаний).

Читач

12:15 24.01.2020

Читаємо далі – «Посадовець, тобто Чих, зазначив, що заявниця може повторно звернутися до поліції з заявою щодо подій, на які вона посилається у своїй скарзі. Тоді поліцейські можуть повторно провести перевірку для врегулювання конфлікту між нею та особою, що розбила вікно». Тут Чих видає чергові мєтовскі кульбіти. З якого дива має бути повторна заява? Чим не відповідає встановленій формі перша заява? У реєстрації зави може бути відмовлено в разі відсутності інформації: кому вона подається, про особу, яка подає заяву, відсутності особового підпису, і в крайньому випадку – відсутності дати складання заяви чи повідомлення. По-друге, якщо Чих є прихильником мирових угод, то спочатку потрібно було внести відомості повідомлення до ЄРДР, як велить Закон; відкрити кримінальне провадження, провести розслідування, встановити було правопорушення чи ні. Встановити – правопорушення є кримінальним чи адміністративним. На основі доведеного в досудовому розслідування, під час останнього допиту правопорушниці запропонувати їй добровільно відшкодувати матеріальні та моральні збитки в обмін на відкликання повідомлення про правопорушення. Але з заяви потерпілої відомо, що протиправні дії правопорушниця вчиняє вкотре (рецидив). А це означає, що матеріали розслідування мали бути направлені до суду без будь-яких мирових. Отже краяни! Нам потрібна поліція, яка є основним суб’єктом протиправної діяльності ???

Читач 11

13:01 24.01.2020

Диму без вогню не буває. Посміялись, сплюдрувавши душу фронтовика, ці хлопці і над моєю ріднею.

Сусіди

16:34 24.01.2020

Та жінка хай перше з коханцями розбереться, а не з поліцією. Геройку з себе тут зробила, а насправді аморальна особа. То може й вікна ніхто не битиме. Блядує, з одружених мужиків бабло тягне, і думає що всі жінки це їй стерплять? хай коханець оплатить їй збитки, бо його законна дружина це зробила. і правильно зробила! Хтось не витримає, то ще й спалить.

Така бідна -- вікно їй побили і орхідею зламали. А скільки вона сімей розбила і грошей витягла, які мали б бути законним дітям на харчі й одяг??? Безсоромна!

А та дружина хай буде мудрішою: кине того мужика, не псує собі біографію такими вчинками й долю з таким чоловіком, подасть на аліменти. Хай ця альфонка його тепер глядить і годує.

Марко

17:10 24.01.2020

Ого. Кобіти ще ті в Камені, якщо це правда і не перемикання уваги з Чиха на коханців.

007

17:20 24.01.2020

Сусіди явно є чихами.

Колян

18:17 24.01.2020

Читач, тисну Вам руку! Ото розЧИХлили по закону! Одразу видно толкового чоловіка! Коханці - не коханці, поліція повинна працювати належним чином!!!!!!!

усім

11:30 25.01.2020

Чих правильно вчинив , що не хотів втягуватись в ці міжблядські бабські розборки

усім

11:30 25.01.2020

Чих правильно вчинив , що не хотів втягуватись в ці міжблядські бабські розборки

Кріп

14:08 25.01.2020

Баби мужика ділять, а ви сенсацію зробили!!!!! Підтриму.\ю жінку, правильно зробила, що вікна полупила. Знатимуть усі як в гречку скакати. Та там і суддя ще та дівчина.....словом ладна кобіта... досвідчена. Своїх підтримує молодець!!!!!

кропець

09:50 26.01.2020

чих чихав на баб з мужиками

До усім

11:29 26.01.2020

з кріпом та кропець. Якщо ви мєнти, то так і підписуйтесь. Якщо ви тупі, то признайтесь що нічого не зрозуміли, а тому вирішили прокоментувати на рівні свого інтелекту, точніше його відсутності. Мова не про сторони конфлікту, а про мєнтовську чи то професійну безграмотність, чи то підлість. Є закон, немає значення, що ділили, має значення, як має поводити себе поліцейський відповідно закону. В Україні немає закону, який дозволяє правоохоронцю бути дебілом, яким показав себе в суді офіцер поліції Чих. Уявіть, що завтра вам просто серед міста виб’ють зуби і поясняють це тим, що вони у вас криві, а з рота смердить. Ви з таким поясненням погодитесь, навіть якщо маєте гроші на протезування? Мабуть що ні, бо питання не в зубах, а в тому, що вас позбавили них проти вашої волі. Але Чих вам скаже – зуби були кривими і гнилими, тому немає складу злочину. Напишіть ще одні заву, додайте усне зобов’язання «відшкодувати» поліції витрати на пошук кривдника і ми якось залагодимо справу. і яку арію ви після цього затягнете???

для до усім

17:53 27.01.2020

ліпше нехай Чих форму старого зразка змінить на форму нового зразка. інакше якийсь совковий підполкан із зірками

23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2020
20.02.2020
19.02.2020
18.02.2020
17.02.2020
16.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин