Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Камені-Кашиському під час благодійних концертів зібрали та роздали для дітей більше 70 тисяч гривень

18:00 24.01.2020
816

В четвер, 23 січня 2020 року в нижньому приділі храму Святого пророка Іллі міста Каменя-Каширського відбулася передача зібраних під час Різдвяної благодійної акції пожертв для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, тих котрі потрапили в тяжкі життєві обставини, а також для діток наших Захисників, які віддали Свої життя за цілісність України.

Про це інформує Камінь-Каширське благочиння.

73900 грн. було зібрано завдяки милосердю небайдужих людей, з цієї суми 25200 грн. безпосередньо на на сьомому Різдвяному Благодійному концерті, решту коштів пожертвували парафіяни православних храмів Камінь-Каширського благочиння УПЦ та благодійники.

Кошти були передані дітям, які проживають на парафіях Камінь-Каширського благочиння. Допомогу отримали діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та ті, котрі опинилися в тяжких життєвих обставинах.

Настоятелями парафій Камінь-Каширського благочиння таких дітлахів було представлено 25 осіб.

Не лишилися без уваги та підтримки 4 неповнолітніх дітей загиблих в зоні АТО Воїнів-Героїв Миколи Королька та Дмитра Герасимика.

12900 гривент було передано на 26-ий Благодійний концерт, що був організований Волинською єпархією УПЦ та недавно проведений у місті Луцьку.

Решту коштів було передано для підтримки сім’ї колишнього клірика Камінь-Каширського благочиння – нині спочилого настоятеля Свято-Успенського храму села Щитинь Любешівського благочиння протоієрея Іоанна Свередюка та 3-ох матінок-вдів, чоловіки-священники котрих відійшли у Вічність.

Дітям, які через певні причини не змогли прибути для отримання коштів до Свято-Іллінського храму, передадуть допомогу місцеві настоятелі православних парафій. Варто зауважити, що передаючи допомогу, ніхто не ділив сиріт по релігійному принципі, всім, хто потребував цих коштів, вони були передані, не залежно від конфесійної приналежності.

Відповідальними за отримання коштів є настоятелі парафій, на території котрих проживають сироти.

Якщо хтось через певні причини не отримав даної допомоги, прохання звертатись до місцевих священиків Української Православної Церкви, які звершують своє служіння в даних поселеннях, де проживають обездолені дітлахи.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2020
20.02.2020
19.02.2020
18.02.2020
17.02.2020
16.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин