У РДА хочуть знати, де нелегально продають сигарети та горілку

26 Січня 2017, 18:30
2061 Джерело: zhitomir-online.com
Згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.12.2016 р. створено комісію з координації дій органів, що здійснюють державний контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів (паливо, спирт, алкогольні та тютюнові вироби) в районі.
Про це повідомляє прес-служба РДА.

Результатом реалізації підакцизних товарів без відповідних дозвільних документів є недоотримання бюджетом коштів, а найголовніше – це величезна небезпека для життя і здоров'я громадян, яку спричиняють фальсифіковані алкогольні напої та тютюнові вироби.

Для оперативного реагування та вжиття передбачених законом заходів впливу щодо недопущення реалізації підакцизних товарів без дозвільних документів і притягнення до відповідальності винних осіб, просимо повідомляти райдержадміністрацію. Тел.: 2-30-68.

 

Коментарі
26 Січня 2017, 22:24
У Бобка,перша і головна крапка !
27 Січня 2017, 01:34
5 точок продажу дизельного палива хто перевірить?
27 Січня 2017, 09:31
Ти там отоварюєшся коли будун?))
27 Січня 2017, 14:02
Розпорядження голови Дунайчука розчулило до сліз - Яка турбота! Яке несамовите благородство! Який неперевершений приклад патріотизму! Але як на здоровий глузд, то варто було написати - що спричинило таку спритність? Є дані про шкідливі наслідки? Чиї дані? Є дані, що хтось з кимось не "розрахувався"? А може є дані про те, що контролюючи органи організовують і прикривають порушення в торгівлі? Є! Тільки про це говорять на базарі. Базар неподалік від адміністрації. В адміністрації працюють ті, хто з "торгівлі" мають. А далі маски-шоу. Видається розпорядження. Розпорядження виконується в лічені дні - бо все вже наперед відомо, точніше, відомо, кого можна засвітити, а кого, тобто своїх не можна засвітити. Відбудеться засвітка. Гордий від наробленого Дунайчук просигналить Гунчику, і все повернеться до свого - Хто продавав, продаватиме, хто виготовляв , виготовлятиме, а хто купував, купуватиме. І настане черговий спокій.
28 Січня 2017, 01:04
залежних від алкоголю у камені завше було доста. до останнього подиху будуть вони навертати пійло і ніщо тут не вдієш
28 Січня 2017, 01:45
В селах району самогоний бiзнес процвiтає точка майже на кожному кутку. I нiхто на це не звертає уваги на щож дивиться наша доблесна нова з старими звичками полiцiя........................... Подейкують що хто вже має стаж по продажi в даному промислi то вже платить проценти чи то дiльничим чи то тiй самiй полiцiї. Можливо це i є основна причина процвiтаня такого роду заробiтку. Як кажуть заплати i жени...................
28 Січня 2017, 05:56
айно, але чих не п"є, а п"ють алкоголіки-це і основа процвітання
29 Січня 2017, 14:48
Будь ласка. Поіменно, на папері і один примірник Чиху, а інший Дунайчуку.
29 Січня 2017, 23:17
Нехай відкриють 5 нових АЗС на точках,тоді буде копійка в районі,а то дають відкат не в той гаманець?
30 Січня 2017, 17:35
Тре прослідкувати за старими алкоголіками-куди вони зранку волочаться і таким макаром всі точки встановити