У Камінь-Каширському ВПУ відбулося засідання педагогічної ради

07 Лютого 2020, 08:00
4305

У четер, 30 січня 2020 року в училищі відбулося засідання педагогічної ради, на якому були висвітлені актуальні питання функціонування закладу.

Про це інформує Камінь-Каширське ВПУ.

На засіданні наради обговорили важливі питання:

  • 1) Формування в учнів громадянської компетентності, духовної безпеки, національної самоідентифікації - головне завдання освітньо-виховного простору закладу ПТО;
  • 2) Про стан безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу. Перше питання із детальним аналізом висвітлила заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Шумік, виокремивши питання упровадження виховних технологій і методик на уроках і в позаурочній роботі.

До обговорення долучилися педагогічні працівники: соціальний педагог Наталія Степанець, вихователь гуртожитку Лариса Мельник, викладач інформатики Людмила Королюк, бібліотекар Віра Малимон, які описали досвід громадянського виховання у своїй роботі.

Стан безпеки життєдіяльності в закладі проаналізував інженер з охорони праці Володимир Кіпень, його виступ доповнили викладач охорони праці Алла Приходько і викладач захисту Вітчизни Сергій Жданюк. За підсумками засідання прийнято рішення та визначено терміни їх виконання.

Коментар
24/01/2022 Понеділок
24.01.2022
23.01.2022