Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Відбулася реорганізація благочинницьких округів УПЦ Камінь-Каширського району

12:00 08.02.2020
2630

З благословення керуючого Волинською єпархією Української Православної Церкви Високопреосвященнішого Нафанаїла архієпископа Волинського і Луцького відбулася реорганізація благочинницьких округів Камінь-Каширського району.

Про це інформує Камінь-Каширське благочиння.

На даний час до Камінь-Каширського округу (благочинний протоієрей Стефан Михалюк місто Камінь-Каширський) відносяться такі парафії: м. Камінь-Каширський (храм Святого пророка Іллі), с. Залісся, с. Запруддя, с. Карасин, с. Качин, с. Клітицьк, с. Личини, с. Нуйно, с. Підцир’я, с. Радошинка, с. Стобихівка, с. Сошично.

Михнівський округ (благочинний протоієрей Володимир Новосад с. Добре) лишився без змін.

Інші парафії були поділені між Олексіївським округом (благочинний протоієрей Богдан Андрійчук с. Олексіївка) та Житнівським округом (благочинний протоієрей Віктор Пащук с. Тоболи).

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

???

14:20 08.02.2020

А до чого тут фото церкви святого пророка Іллі , яка спочатку була спаплюжена блокхаусом за бажанням московського попа , а потім згоріла дотла через безвідповідальність того ж попа?

Всім

14:43 08.02.2020

Геть кацапських попів з України!

Читач

14:57 08.02.2020

Редакція мала б знати і повідомити краянам про те, що за рішенням Вселенського Патріарха єдиним митрополитом Київським та всієї України є митрополит Епіфаній. Тобто в Україні є лише одна українська православна Церква – Це Православна Церква України, коротко ПЦУ. Натомість митрополит , так званої УПЦ, є митрополитом РПЦ в Україні. Таким чином, в порядку дотримання норм церковної етики, слід іменувати названу вами конфесію не інакше, як РПЦ в України. Незабаром ця назва буде закріплена і на світському рівні. В державному реєстрі релігійних організацій іменуватиметься – РПЦ в Україні. УПЦ, за канонічним та цивільним правом, немає. По-друге, днями ПЦУ відзначила першу річницю інтронізації митрополита Епіфанія. На свято прибули представники Константинопольської, Елладської та Олександрійської православних Церков. В той самий час митрополит РПЦ в Україні Онуфрій в Москві вшановував річницю інтронізації Патріарха РПЦ (Російська Православна Церква) Кіріла, як личить підданому РПЦ.

Місто

15:56 08.02.2020

Ого, під Богдана, як найбільш ревного адепта "руского мира" ціле благочиння зробили і дали рулювати. А що Волинська церква відійшла Олексіївському боагочинню?

Читач

16:03 08.02.2020

У нього в паспорті Стефан, чи Степан?

Камінь.

17:48 08.02.2020

МИ тут бачимо конктретні докази того що церква у центрі міста не буде будуватися прихожанами цієї церкви, оскільки як би так було то благочинному не одрізали б 10 церков від його благочинного приходу. Тому міським прихожанам слід було добре подумати ще раз кого вони приводять до К-Каширська, оскільки вашої участі там не буде й скоріше всього зустрічайте Кирила у древньому вільному місті Камінь-Каширський.

Каміню

18:30 08.02.2020

А чого Ви не бачити інших конфесій? П'ятидесятники і інші тоже Епіфанію підчиняються? Яка різниця яка церква будується. П'ятидесятники як будують то в їх немає пам'яток архітектури, а церква в центрі то мішає. Мицько Володимир також будує щось з цегли в нього немає жодних документів, чого цього ніхто не бачить, але напевно знають тільки це ж Київського патріархату. Скоро на поричанах будуть будувати п'ятидесятники їм можна бо ж люди з Великої букви, бо вони дороги роблять в місті камінь каширський з керівництвом міської ради. Багато можна писати але треба бути всім людьми.

Читачу

00:21 09.02.2020

Твій Думенко нікого не цікавить,нехай собі в американців далі гроші відробляє.Він неблагодарний он як з своїми поступає і рижий йому в поміч,гидко дивитись як вони між собою не можуть корито поділити.

EL-a-Zar

09:19 09.02.2020

Нє! Всі людки стараються американські доляри заробити, а ти пропонуєш навернутись до Москви, щоб за деревяні рускі рублі відробляти у Кіріла, як тві.й Онуфрій

До Читачу

10:27 09.02.2020

Питання не в заробітках. Кожний з приводу чужих прибутків фантазує, як може. Питання стосується змін у світовому православному житті. Просто, визнаєте ви чи ні, речі названо своїми іменами: УПЦ названо РПЦ, а ПЦУ – це єдино законна на території України православна Митрополія. Прихильники, вірні РПЦ, з точки зору канонічного права, мовою світського права, йдеться перш за все про священників, на території держави Україна знаходяться на правах наявності дозволу на проживання за наявності «церковного паспорта» іншої держави чи іншої православної території. За церковним паспортом вони є «громадянами» Російської Православної Церкви. Для прикладу. Ви є власником квартири або будинку. Ви можете дозволити проживання у вашій квартирі чи будинку іншій людині, яка не є власником чи співвласником вашого житла. Але цей поселенець не має права розпоряджатись, використовувати і володіти вашою власністю. Так і РПЦ в Україні жити в нашій країні має право, але на правах квартирантах.

Хрін

18:52 09.02.2020

Ця реорганізація благочинь націлена на єдину мету - утвердитися і укоренитися на території району московської церкви, посилити свій вплив на православних та літніх богобоязливих, як тут хтось нагадав, людків, аби панування Москви не тільки зберегти але й зацементувати. Москва ніколи і жодним чином не цікавилась думкою людей на своїх периферіях, вона лишень підступно і лукаво завойовує собі територію, використовуючи церкву у якості імперського інструменту. Про це добре розуміють росіяни самої Росії, добре знають священники РПЦ, оскільки мають колективну та персональну меркантильну зацікавленість у тому, але дивує затурканість тих самих людків. Росіяни забрали в українців волю, мову, справедливість та економіку, а загалом - майбутнє у наших дітей та онуків, бо ніхто і ніколи не назве народу, який зробили заможним і вільним московити. Перерозподіл сіл між релігійними управителями, це посилення впливу і російської влади на Поліссі, однак до простого люду це дійде, на жаль, тільки у другому чи третьому поколіннях...

!!!

10:11 10.02.2020

А при чом тут Нуйно, у Нуйні дві церкви мають коротко ПЦУ!!!!

До !!!

21:35 11.02.2020

Не при чом, москалику, а до чого.

14 липня
Сьогодні
Вчора
12.07.2020
11.07.2020