Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Перше Вінчання в нижньому приділі храму Святого пророка Іллі міста Каменя-Каширського

17:00 10.02.2020
1805

В неділю, 9 лютого, в нижньому приділі храму Святого пророка Іллі міста Каменя-Каширського було вперше звершено Таїнство Вінчання після відновлення постійних богослужінь на цьому святому місці.

Про це інформує Камінь-Каширське благочиння.

Молитовно благословив молодят Артема та Юлію на сімейне життя клірик храму протоієрей Владислав Михалюк, який є шкільним однокласником нареченого.

Для прихожан ця подія є свідченням повноцінного духовного життя парафії, котра разом зі своїми духовними наставниками попри всілякі випробовування йде тісним і спасительним шляхом до Царства Божого.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

До редакціі

17:32 10.02.2020

Ви що знущаєтеся? Я радію за людей , які поєднали душі у шлюбі, але це що подія районного масштабу!?Скільки можна рекламувати МП? У районі ніхто більше не вінчався від посту?А репортажі про перше охрещення дитини коли очікувати ? А де репортажі про перші сповіді та причастя у цьому храмі? Оцими видатними новинами має жити район.?Перестаньте так відкрито грати у дудку московських попів та рекламувати їх.Хоча доля правди тут є - хороший товар не потребує постійної та нав’язливої реклами.

До 17:32 10.02.2020

18:45 10.02.2020

Цей сайт підтримує тільки мацковську церкву. Ви зустрічали тут хоча б одну новину про ПЦУ.? Я особисто - ні.

До18:45

19:00 10.02.2020

Абсолютно погоджуються.Можливо раз на кілька місяців і щось напишуть для відмазки, але в основному-реклама МП і лікування в Туреччині. По ходу, за що платять , те і пишуть. Продажний промосковський сайт.

Відвідувач

19:31 10.02.2020

А чому ніхто не обурюється тим, що ще до цього часу місцевий деканат ПцУ не створив свій власний сайт? Чи кореспонденти "Району" мають самі робити їхню роботу? Сайт благочиння УПЦ, подобається це комусь - чи ні, успішно працює, і немає нічого дивного, коли тут з'являються новини з посиланнями на цей церковноінформаційний ресурс, тому перш ніж критикувати редакцію, спонукайте своїх панотців активніше працювати в інформаційному полі!

До до

20:46 10.02.2020

Вам не новина-не читайте,а мені цікаво. Радий за подружжя.Довгих років у злагоді та любові!!!

До відвідувача

23:56 10.02.2020

Якщо на цьому сайті працюють кореспонденти, то вони мають всебічно висвітлювати життя району, а не тупо перепощувати новини із інших сайтів . Бо інакше це є просто оператори ЕОМ, які дублюють новини із інших сайтів, які їм або подобаються, або проплачені.ІІ не треба тут писати про відсутність якихось сайтів. Існує для прикладу сайт Волинської єпархії , де висвітлюються події в тч К-Каширсьго району . А скільки заходів в тч і благодійних провели баптисти під час Рідвяних свят, кого із так званих кореспондентів тут це цікавило.Інформацію можна знайти, аби було бажання. Або назвати сайт «камінь район для МП решта тут не лазьте».

123

00:08 11.02.2020

Вітаю, ви вже докотилися до рівня ФБ, тобто ставлю лайки і поширюю.Така собі «група православних РПЦ»в однокласниках.Цеж треба , подія року, піп обвінчав свого однокласника. Я розумію , що це радісна подія і таїнство для цього подружжя.Вітаю цих людей із таким важливою подією. Це було б мило в інстаграм. Тут це виглядає якось ...

Відвідувач

00:49 11.02.2020

Ну от, по суті жодної логічної ремарки щодо мого допису. Чому? А тому, що найлегше когось образити, при цьому ніц не роблячи: ще раз запитаю всіх активних коментарів: Скажіть по-суті - хто чи що заважає тим самим Баптистам, Євангелістам, Єговістам, Католикам, Пцу- стам чи ще комусь, кому завгодно створити САЙТ своєї організації??? Показуйте та розказуйте про Себе та свою діяльність - всі будуть тільки раді, думаю і на цьому сайті з радістю будуть всіх перепрошувати, але ж НІ - сам нічого не роблю, а когось обгаджу. Подивіться самі - 8 років вже працює сайт благочиння УПЦ, "Району" ще не було, а там вже працювали. Досить чорної заздрості, клавіатура з монітором вам усім критикантам на поміч - і буде цікаво читати про різноманітність релігійного життя в нашому місті та районі...

Відвідувачі

08:38 11.02.2020

Чому заздрити? Тому , що піарять новини про вінчання у підвалі побудованому без жодного дозвільного документа на місці спаленого храму, у якому вінчалися тисячі, якщо не десятки тисяч за його багатовікову історію? До чого тут заздрість до існування сайту К-Каширського благочиння РПЦ? Хай на свому сайті пишуть що хочуть, мені і в голову не прийшло коментувати там їхні новини, бо то справи їх громади . Але коли камінь. Район позиціонує себе як сайт всього району ,то має рівнозначного висвітлювати про життя всього району і всіх релігійних громад. І якщо сам не годен щось писати, то повірте джерел інформації вистачає, було б бажання на те і воля

Шляхта

10:26 11.02.2020

Суть цього повідомлення сформульована у реченні "...ця подія є свідченням повноцінного духовного життя парафії, котра разом зі своїми духовними наставниками попри всілякі випробовування йде тісним і спасительним шляхом до Царства Божого." Іншими словами, що місцева влада толерує будівництво храму без дозвільних документів, без проекту, затвердженого у встановленому порядку за гроші невідомого і необлікованого належним чином походження. Сила московського духу превалює над майбутнім нашої держави, майбутнього нашої молоді та наступних поколінь...
А подія для висвітлення вищеназваного факту, що РПЦ "живєє всіх живих", взята буденна, де молодий чоловік у туристичному одязі і його молода дружина у одязі відповідно до церемонії взяли шлюб, офірувавши на будівництво і розвиток цієї церкви н-нну суму. Нехай живуть щасливі ці молодята, хоча іноді люди щасливі саме тому, що вони не розуміють які вони бідні.
Звісно, що щастя не полягає лишень у наявності нині куска хліба на столі і китайського смартфона, щастя, це коли ти впевнений у майбутньому своєї сім'ї, родини та своїх нащадків...

Читач

15:55 11.02.2020

Банальний прес-реліз за незначну платню. Хто заважає священникам ПЦУ вчиняти так само, тобто подавати прес-релізи. Але що можуть виховані в лоні РПЦ працівники церкви? І це починаючи з Михаїла Луцького та цілої Волині. Вони досі, разом із Філаретом не здані збагнути, що Київський Патріархат, УАПЦ встояли виключно завдяки українським патріотам, українському патріотизму, а не їхнім розгодованим сракам.

Камінь.

16:01 11.02.2020

"Сайт благочиння УПЦ, подобається це комусь - чи ні, успішно працює": сайт цього благочиння працює на платформі московської церкви ссилки я вже неодноразово давав ще при тому часі коли церква була живою тому не слід нам торелувати про немічність українського контенту. Насправді говорячи так що все там оккей ви самі підтверджуєте, що таки дійсно з московським втручанням в українські справи не так так вже і погано, а подекуди навіть дуже добре.

Каміню.

16:18 11.02.2020

Звісно, що на Поліссі "добре". А от у світі не дуже.
Коментуючи в ефірі болгарського телеканалу БНТ заяву патріарха Московського Кіріла, який при відвідуванні Болгарії був розчарований історичною інтерпретацією подій навколо визволення Болгарії, віце-прем’єр цієї країни Валерій Симеонов заявив, що патріарх Кіріл, відомий як агент КДБ і сигаретний митрополит Росії, не має права вказувати Болгарії, як і що робити правильно.
«Ця людина не спустилася з небес, не вийшла з Раю і не є посланником Ісуса Христа. Він відомий як сигаретний митрополит Росії. З 1996 року він ввіз на 14 млрд. доларів безакцизних сигарет. На 14 млрд. доларів цей хитрун ввіз безакцизних сигарет і на 4 млрд. доларів вина для потреб церкви. У нього є і приватний літак. Його годинник коштує 30 тис. Хто він? Це не східноєвропейський духівник. Це агент Михайлов, другорозрядний агент радянського КДБ. І ця людина має нахабство роздавати правосуддя. Уявіть собі патріарх Неофіт (болгарський - авт. комента) поїде до Путіна і почне пояснювати, хто такі Кирило і Мефодій», – заявив Симеонов.

До Каменю

17:17 11.02.2020

Сьогодні лише попи та прихожани РПЦ, навіть у формі УПЦ, не говорять про кримінальний дух патріарха цієї конфесії. Попри це конфесія живе, бо вміло використовує вікові здобутки в галузі інформаційних технологій. На сьогодні в лавах ПЦУ немає розуміння значення цих технологій, натомість є договорняки, є безграмотність, є вихована інфантильність. За ПЦУ бореться народ, а ПЦУ-попи сплять.

Камінь.

19:51 11.02.2020

"За ПЦУ бореться народ, а ПЦУ-попи сплять.": в деякій мірі ви праві, оскільки отець Володимир майже не займається ПЦУ, а чимало часу перебуває на передовій разом із тим народом який сьогодні стоїть грудьми перед віковічним українським ворогом.

Читач...

22:38 11.02.2020

Що ви причепилися до церкви ...треба вам упц то будуйте і будете мати церкву ...а не відбираєте в людей церкву ....наприклад я хрещена в церкві МП і вінчана ....я буду і надалі туди ходити ...і дити мої теж ... Може ще до штундів ...свідків єгови причепіться щоб відібрати церкви .... От РОЗКОЛЬНІКИ !!!!!

Читач...

22:42 11.02.2020

Бог один ...немає різниці до якої церкви ми ходимо ....головне щира молитва і віра Богу.... Люди схаменіться ... Кожна людина має право на вибір до якої церкви ходити !!!!!!!!!!! Не беріть гріха на душу .... Церква це не базар щоб торгуватись куди ходити ....

До Читач...22:42 11.02.2020

09:54 12.02.2020

Якщо Бог один і "...немає різниці до якої церкви ходимо...", то , за цією Вашою логікою, можна й до Білого братства ходити, до тих же кришнаїтів та інших, бо ..."головне щира молитва і віра у Богу". Невже ви не розумієте, що через посередництво московської церкви і Вас особисто у ваших дітей і онуків відбирають мову, традиції, звичаї і одягають їм на голову кокошник? Попи і клір хоча б з того живуть за ваші ж пожертви, то й мусять переконувати парафіян у "єдиноправильній" церкві на берегах Москви-ріки. Невже так складно зрозуміти ці прості істини???

Читач до псевдоЧитача

10:24 12.02.2020

Бог не один, а єдиний, бо якщо Бог один, то чи можна вважати Ісуса Христа Богом? Він звісно син Божій, але таким чином таки Бог. Тобто є ще одним Богом. Єдиний, означає, що кожна людина від Нього залежіть, незалежно вірить людина в Бога чи ні. По-друге, вкотре нагадую, до церкви не ходять, бо навіть до магазину приходять, аби щось купити. Церква як споруда і громада для того, щоб молитись. Християнин, який визнає єдиного Бога може молитись і в своїй рідній, де хрестили, церкві, і в костелі, і в мечеті, і в синагозі. Немає різниці. Проте православний іде до церкви, бо там однодумці, подібні, зрозуміліша літургія. Якщо вам до вподоби русская літургія, Москва, Кіріл, який не гребує незаконною торгівлею, з дівчатками «отдихає» на дорогій яхті, то ідіть до РПЦ, якщо подобається українська літургія, попи, які ще не встигли докотитись до рівня Онуфрія, Кіріла, Нафанаїла, то варто переорієнтуватися на ПЦУ. Тільки не плутайте рідного попа, рідну споруду з Богом.

27 лютого
Сьогодні
Вчора
25.02.2020
24.02.2020
23.02.2020
22.02.2020
21.02.2020
20.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин