Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У селі Великий Обзир знайшли покинутий склад з небезпечними отрутохімікатами

14:14 11.02.2020
4365

У селі Великий Обзир Камінь-Каширського району знайшли покинутий деревʼяний склад, який використовувався колишнім сільськогосподарським підприємством для зберігання пестицидів та отрутохімікатів.

Про це інформує Держекоінспекція у Волинській області.

Під час обстеження зелених насаджень в селі Великий Обзир Камінь-Каширського району головним спеціалістом- державним інспектором з ОНПС Волинської області Дмитруком Павлом Петровичем було виявлено покинутий деревʼяний склад колишнього СВК в якому зберігаються непридатні до використання пестициди та агрохімікати.

У деревʼяній споруді, яка використовувалась колишнім сільськогосподарським підприємством для складування та зберігання пестицидів та отрутохімікатів, знаходяться залишки хімічних речовин різних за кольором та структурою.

Зазначається, що тара в якій вони зберігались, паперові мішки та картонні упаковки, втратили свої властивості за терміном давності, що призвело до перемішування хімічних препаратів.

В самій споруді та зовні стоїть нестерпний хімічний сморід. В споруді виламані двері та вікна. Такий стан зберігання небезпечних відходів може призвести до виникнення надзвичайної ситуації.

Державна екологічна інспекція у Волинській області матеріали по цьому факту направила на адреси районної і обласної державних адміністрацій для розгляду цього питання.

Крім того, керівництву Гуто-Боровенського ОТГ видали припис щодо вжиття термінових заходів по припиненню вільного доступу до такого приміщення людей та тварин.Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
30 листопада
Вчора
28.11.2020
27.11.2020
26.11.2020
25.11.2020
24.11.2020