Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Камені-Каширському вшанували воїнів-афганців

16:10 15.02.2020
2956

У Камені-Каширському присвятили тематичний захід Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

У стінах райдержадміністрації зібралися ветерани-афганці, керівництво району, міста, громадськість, щоб вшанувати пам’ять Героїв, які гідно виконали свій військовий обов’язок. Про це повідомили у Камінь-Каширській РДА.

Ветеранів привітали голова районної ради Віктор Сус і перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік, висловивши вдячність за мужність і відповідальність, проявлені в ході бойових дій.

Почесні грамоти та подяки вручив воїнам-афганцям військовий комісар Камінь-Каширського районного військового комісаріату Сергій Швачко, а голова районної спілки воїнів-афганців Віктор Веремейчик передав побратими пам’ятні медалі.

Потому учасники тематичного заходу поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям, що в Камені-Каширському.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Читач

19:26 15.02.2020

По-перше, не ветерани- афганці, бо в Камінь-Каширському всі ветерани війни СРСР проти афганського народу є етнічними українцями. По-друге, ніякі вони не «герої, які виконали свій військовий обов’язок», вони є жертвами тоталітарного комуністичного режиму, який змусив цих людей воювати з тими, хто не хотів руско-комуністичного міра. Якщо ці люди є героями, бо виконали свій військовий обов’язок , то чому б не вважати героями солдатів і офіцерів Вермахту, СС, НКВД, КГБ, які також виконували свій військовий обов’язок??? Чому не відзначається річниця створення дивізії «Галичина». Ветерани дивізії так само виконували свій військовий обов’язок. Вони воювали з більшовизмом, як їм здавалось, за вільну Україну. Недавно оформлені патріоти тепер напередодні 8-9 травня говорять про те, що це не свято, а день скорботи. З цим важко не погодитись. То може і цю «афганську» річницю варто перевести в розряд роковин і відзначати як день скорботи і покаяння, відзначати без комуняк, комсомольців на голову, без сусів, бондарів, ….. .

Камінь.

21:02 15.02.2020

Я особливо не проти цих людей, багато з них постраждали здоров'ям але роздавати відзнаки громадянам що мають дотик й сьогодні до влади вибачте.

Онуфрій

22:41 15.02.2020

Ці люди не є героями, вони фактично є жертвами Афганської війни, оскільки не з власної волі були поставлені в умови збройного конфлікту зі всіма витікаючими звідси наслідками. Більшість з них отримали психологічні травми, адже війна розв'язана Москвою змушувала застосовувати зброю... Тому, я б погодився на пропозицію Читача щодо :" То може і цю «афганську» річницю варто перевести в розряд роковин і відзначати як день скорботи і покаяння..."

123

23:10 15.02.2020

От чому є дурна привичка паскудити всі заходи? Може, ці хлопці і не такі вже герої, але вони пройшли горно війни. І не для вас, що тільки таємно із заду дзявколять, а саме для них було зроблено, щоб знали, що не всі так про них думають погано. Їх, як солдатів, послали, згоден, що не треба було, але вони відслужили і слава Богу, що досі живі. А це ж наші сини, друзі, знайомі...

Костянтин Марчук

06:20 16.02.2020

Читач, ти відкрито може нам в очі сказати?

Полішук-Костянтину Марчуку

08:55 16.02.2020

Не переживай, говорили і не раз хлопцям які служили ,і вони в більшості так і думають.А тим, хто ще й з кацапами воював на Донбасі,тим шана і подякаю.

123-у

10:03 16.02.2020

А хто ж ці заходи паскудить? Хто принижує персонально воїнів- "афганців"? Хіба вони мали вибір? Настав час назвати речі своїми іменами, оскільки сьогоднішня молодь, яка читає і коментує ці заходи і не тільки на цьому сайті, не розуміє - у чому був героїзм наших хлопців, котрих переважно без їх згоди завезли на чужу для них війну... Потрібно розділити повагу до людей, котрі виконали свій військовий обов'язок і вірність присязі радянській владі і сам факт вторгнення СССР в Афганістан. А щоб дійсно розуміти весь героїзм, пов'язаний з Афганом, , то варто піти на кладовище біля колишнього аеродрому і знайти могилу воїна-афганця Савчука. Його першого привезли з цієї війни матері - одиначці "двухсотим" у цинку і навіть не дозволили розкрити труну, аби вона впевнилася у тому, що це останки саме її сина. Ця жінка після похорону місяцями практично цілодобово проводила час біля цієї могили, чудом не зійшовши з розуму... Ось про що потрібно говорити, бо повернення сьогодні України і українців до складу Росії, як це культивують московські попи та телевізор для недоумкуватої вати, призведе до повторної участі наших хлопців у численних військових конфліктах Росії у світі. Тому героїзація вторгнення СССР до ісламського Афганістану - це повернення тих часів і їх восхвалення. Ось у чому суть розмови. А хлопці, котрі пройшли через горнило чужої для них війни і вижили у цьому пеклі, дійсно є мужніми воїнами, справжніми чоловіками і воїнами, котрі заслуговують на повагу...

Читач до 123 та Марчука

12:19 16.02.2020

Може варто згадати, як тодішня влада, до якої причетні організатори цього заходу, не бачила каліцтв ветеранів радянсько-Афганської війни, як руками КГБешників усувала тих, хто намагався добитись правди, як підкуповували декого, як Червонописького. Сьогодні так само. Замість дієвої допомоги «афганцям», їх раз на рік, як жінок на «8-ме марта», згадують, пригощають, грають сумні пісні, дарують квіти, якісь нагороди, і на цьому заробляють чергові політичні бонуси. А де опубліковані спогади про те, що там і тоді робилось? Спогади про тупість радянських полковників і генералів, які життями українців заробляли собі ордена? Про контрабанду? Про торгівлю зброєю, наркотиками? Про вибиті під корінь гранатометами афганські села, бо якесь чмо зі штабу вирішило, що там можуть ховатись моджахеди? Про те, як відправляли на бойові завдання в гори, без попередньої розвідки, без оснащення, без зв’язку, як хлопці потрапляли в засідки і мали тільки два варіанти – або померти, або здатись. Може хтось скаже, чому українці, які потрапили в полон досі бояться приїхати на батьківщину навіть в гості? Якщо ви так пишаєтесь героїзмом хлопців, то якого дідька ви їм нічим не допомагаєте. Коли ви вже признаєтесь, що перетворили їх на розмінну політичну монету, як колись перетворили на посміховисько ветеранів Красної Армії.

Всім

14:13 16.02.2020

У 2014-2015 роках, під час АТО, на боці окупантів і сепаратистів воювали «афганці» з Росії, Білорусі та українського Донбасу. З нашої сторони були українські «афганці». Цим протистоянням тему «афганців» потрібно закрити раз і назавжди. Годі дивитись на світ, на Україну радянськими очима. Дякувати, що цього року не вживають фразу – «виконали інтернаціональний обов’язок». Є громадяни України – жертви комуністичного режиму, які, виключно як громадяни України, як наші співвітчизники, заслуговують на допомогу та людську повагу. І все.

До Всім

17:37 16.02.2020

Не можу пригадати, щоб радянських ветеранів корейської і в’єтнамської війни називали корейцями або в’єтнамцями. А в цілому все правильно. Комунізм добре застряг в головах сусів

Для до всіх

18:33 16.02.2020

Все було, тільки ви не в курсі. На Поділлі цілий мікрорайон міста називають неофіційно Корея тільки тому, що в 50-х тут стояли вояки, які брали участь у війні в Кореї.

До Для

19:20 16.02.2020

Що таке Поділля? Тут цілий Камінь-Каширський

4 квітня
Сьогодні
Вчора
02.04.2020
01.04.2020
31.03.2020