Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Перевірятимуть на коронавірус
Перевірятимуть на коронавірус

У пунктах пропуску на Волині через коронавірус розпочали ретельну перевірку

15:29 26.02.2020
941

На Волині розпочали превентивні заходи, аби унеможливити потрапляння та поширення коронавірусу

У вівторок, 25 лютого, в державі розпочався температурний скринінг людей, які прибувають до України з країн, де зафіксовані випадки COVID-19. Про це повідомляють на сайті Волинської ОДА.

Це стосується прямих авіарейсів та автомобільних пунктів пропуску. На Волині таких пунктів пропуску три: ПП «Ягодин», ПП «Устилуг» та ПП «Доманове». На усіх наявне необхідне спорядження – безконтактні термометри, респіратори, ізолятори, де розміщатимуть людей, у яких виявлятимуть підвищену температуру тіла.

Усе це проводиться, аби запобігти потраплянню коронавірусу на територію України, оскільки COVID-19 дістався Європи. Станом на 25 лютого у світі зареєстрували понад 80 тисяч лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 699 – летальні. Одужало вже 27 695 осіб.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксували.

Слід зауважити, що для запобігання занесенню і поширенню на територію Волинської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019- nCoV, на Волині відповідно до розпорядження КМУ від 03.02.2020 № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV» та розпорядженням голови Волинської обласної державної адміністрації від 13 лютого 2020р № 68 утворили Тимчасову обласну протиепідемічну комісію та затверджений Регіональний план протиепідемічних заходів.

Читайте також: Оксамитова завіса: чому кордон має стати пріоритетом українсько-польських відносин

Окрім того, наказом управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації госпітальною базою для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-2019, визначено КП «Волинська обласна інфекційна лікарня» Волинської обласної ради. У випадку захворювання вагітної, то відповідні умови є і в обласному Перинатальному центрі.

Утворили дві спеціалізовані бригади екстреної медичної допомоги для транспортування та надання екстреної медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-2019 (відділення у Луцьку та Ковелі). Бригади забезпечені необхідним медичним обладнанням, медикаментами, виробами медичного призначення, дезинфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту відповідно до вимог наказу МОЗ України від 24.01.2020 № 185.

Визначені спеціалізовані бригади забезпечуватимуть госпіталізацію осіб з підозрою на випадок COVID-2019 із закладів охорони здоров’я області до госпітальної бази – КП «Волинська обласна інфекційна лікарня». Транспортування хворого проводиться спеціалізованим транспортним засобом, укомплектованим необхідними засобами індивідуального захисту (ізоляційними халатами або костюмами біозахисту, респіраторами класу захисту не нижче FFP2, захисними окулярами, рукавичками медичними нітриловими та масками медичними (хірургічними).

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

ЧИТАЧ

21:47 26.02.2020

Ну і скільки людей вже не впустили в Україну чи всі 100 % були без температури . І які юридичні підстави для того щоб затримувати чи не впускати людей з тепературую
Наказ #185 від 24 а бригади вже всім необхідним забезпечені і навіть вже ПРОВОДИТЬСЯ транпортуваня хворого.
І скільки вже відвезли підозрюваних ? якщо під підозру потрап ляють всі в кого температура вище 37. А проводити тест на covid-19 ви чим будете ви тест системи маєте ?.наскільки мені відомо в Україні є тестсистем на приблизно 1000 аналізів і більша частина їх в приватних клініках.
І саме цікаве у всій цій катавасії ніхто не заявляє що ми скоро створимо вакцину і поборим пандемію , бо ніяка вакцина нікогоневрятує що ще раз підтверджує що вакцинація це фармацевтична афера
І чому відмовляються оприлюднювати результати тестів евакуйованих з китаю? професіонали ********ть

Лікар

13:18 29.02.2020

Саме через ці вакцини і є більшість хвороб на землі.

9 квітня
Сьогодні
Вчора
07.04.2020
06.04.2020
05.04.2020