Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Про карантин не чули: до «5 каналу» надіслали відео з Каменя-Каширського

11:33 22.03.2020
12037

Тим часом оголошеного карантину дотримуються не всі. До редакції «5-го» каналу звернулася жителька Каменя-Каширського.

Про це інформує офіційний сайт 5 канал.

На відео можна побачити, що різноманітні торговельні точки у місті продовжують працювати. Серед них і магазини взуття та одягу, організації ритуальних послуг, точки продажу мобільних телефонів, ломбарди. Закритим нині лишається міський ринок, решта магазинів переважно працюють.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Камінь.

12:20 22.03.2020

От цікаво чи надішлють вам на обозреніє вчорашню вечірню службу Московського патріархату серед центру Камінь-Каширська у кількості більш як сто громадян.

Читач

12:22 22.03.2020

Карантин вас не спасе, дотримуйтесь його чи ні.

911

12:38 22.03.2020

Каміньська "юристка" любительниця скарг і тут відмітилась.

Читач Читачу

13:11 22.03.2020

По-перше, москалику, я ніколи не скажу, не напишу «спасе», бо українською – «врятує». До речі, оце ваше «спасібо», походить від слова «спасі». Якщо покопирсатись в словниках рускаго наречія, складеного для московитих українцями та німцями, ще у другій половині 19-го сторіччя, навіть на Москві казали – «благо дарю», але не «спасі». «Спасібо» прийшло в мовлення простолюдинів від РПЦ-попів. Цей вид людства відрізнявся й відрізняється невіглаством та агресивністю до всього, що не збігається з тим, що їм вдовбали в семінаріях і що не благословив старший за званням піп. Теперечки, копіюючи «старшого брата» чи то пак попа, спасібують недоучені та з глибинним почуттям меншовартості українці. По-друге, карантин, радикальна самоізоляція є дієвим шансом врятуватись від захворювання на «короновірус». Не всі інфіковані помруть завдяки міцному імунітету, але мають можливість піти з життя люди з вадами здоров’я, відповідно, з послабленим імунітетом. Береженого Бог береже. Проте район переповнений прихильниками московських попів. Ця конфесія має голову на Москві, а дупу в Україні. Це збіговисько невігласів, неуків, які і гадки не мають про епідемії минулих сторіч, які забирали сотні тисяч життів, не зважаючи на масовість попів та кадил.

До Читач Читачу

13:54 22.03.2020

Якщо Ви такий розумний, то підкажіть, де в штунд знаходиться голова і де дупа ?

До До

15:18 22.03.2020

Шановний квазі-читаче. Завдяки вашому запитанню маю нагоду вкотре висловити свою думку про РПЦ та його шанувальників в Україні загалом та Поліссі зокрема. По-перше, звільніть свій мозок від слова «штунда». Ця назва вкрай застаріла. Правильно казати – «протестанти». По-друге, Початок протестантизму поклали лютерани та кальвіністи. Протестантами вони назвались тому, що відмовились визнавати певні догмати Римського Папи. Коротко кажучи – протестанти є опозицією католицький Церкві. Ця опозиція виражається й в тому, що сучасні напрями протестантизму не мали і не мають якихось всесвітніх чи закордонних центрів. Іншими словами протестантські конфесії не мають вертикальної форми організації та управління. Натомість католики являють релігійну форму імперії: імператор – Римський Папа, Ватикан – метрополія. А далі підпорядковані їм територіальні утворення. Проте тут є одна особливість - католики не залежать від жодної держави чи політичної системи, бо самі є представниками теократичної держави, Ватикану. Завдяки цьому католики очолили боротьбу з комунізмом в Польщі, Литві у 70-80-х минулого сторіччя, на відміну від РПЦ, яка фактично була секцією КПСС-КГБ. Тепер це секція Путіна-ФСБ. Православна Церква, на відміну від католицької є, свого роду, теократичною конфедерацією. В цьому є свій позитив і негатив. Про РПЦ я вже сказав. Головні попи цієї конфесії роблять все можливе для збереження російської імперії – путляндії. Натомість ПЦУ, відповідно до православних традицій і канонів, стоїть і стоятиме на сторожі своєї канонічної території, незалежної від московії України. РПЦ від Петра № 1 втратила свою сакральну сутність і перетворилась на профанний державний підрозділ, чим є й досі. Натомість, ПЦУ має шанс поєднати в собі сакральне з профанним, як це вдається протестантам. Саме за це споконвіку РПЦ ненавидить і поширює ненависть до протестантів, як кастрат ненавидить повноцінного чоловіка. Саме тому в РПЦ ніколи не шанували розум і віру в Бога, бо віра в Бога унеможливлює віру, некритичне оцінювання попа, царя, генсека, Сталіна, Путіна. Саме тому РПЦ пачками штампувала попів-невігласів, типу представлених на Волині. Якщо траплялись розумні, їх або підкуповували, або вбивали. Отже, в протестантів, як і в ПЦУ голова і дупа перебувають в межах України.

До До

15:19 22.03.2020

P.S. Маю честь нагадати шановному антиштундисту наступне: 1. Важливо, щоб голова і дупа були на одній території, а не так як з РПЦ-УПЦ. В Москві щось своє зжерли, а в Україні вилізло. Якщо з українських попів почне лізти щось непотрібне українському народові, то неважко в короткий час перекрити їм горлянку. 2. Протестантизм почав формуватися в 16-му сторіччі. Тоді в Москві ще тільки розмірковували скількома пальцями хреститись та в якому порядку ходити навколо церкви. 3. РПЦ-УПЦ багато в чому нагадує комсомол – політичний гарем КПСС, а тепер Путіна. В комсомолі, щоб зробити політичну кар’єру потрібно було стати абсолютною політичною та моральною повією. В РПЦ і УПЦ, щоб зробити кар’єру треба було і зараз стати політичною курвою.

Хрін

16:14 22.03.2020

Підтримую автентичного Читача, котрий у своєму коментарі о 13:11 22.03.2020 та наступних ремарках популярно і метафорично розтлумачив що й до чого. Щодо протестантизму, який РПЦ клеймує ще від часів КПСС, то хіба варто додати, що на сьогодні з 5 країн світу, які за індексом якості життя тримають першість (довголіття, соціальна захищеність, екологія, достаток, права і свободи тощо) - 4 країни є з домінуючим у них протестанством. Переважно це скандинавські країни, які так зуміли організувати своє життя, що нам до них - "як до єнтой звєзди". Спішні кадрові зміцнення РПЦ і молитви Кирила про порятунок мало що допоможуть Росії, яка намагаючись киданути Світове православ'я, домовленості щодо нафти з країнами ОПЕК послизнулася на саудидах (Саудівська Аравія) і опинилася у економічному чистилищі, як колись СССР напередодні розпаду. Звідси й конвульсивні конституційніі зміни для довічного царювання Пуйла, звідси й паніка перед Гаагою і т.п. То ж уважно читайте справжнього Читача, він не обманює свої земляків незалежно від їх конфесійного, партійного та економічного стану. Принаймні, переконливо складає про це враження...

Петро

16:37 22.03.2020

Придурки ржуть на відео уроди карантин для всіх

Кульчицький

19:09 22.03.2020

Читач Хрін Шляхта це один і той самий бот який
продався Порошенку за 30 срібняків. В роки СССР він був "Партейним" .

До Кульчицький

20:05 22.03.2020

По-перше, не «срібняків», а «сребреників». Розумію, що «родний» церковний заважає правильній вимові.
По-друге, звідки вам відомі розцінки, чи ви все ще, від часів московської чи ленінградської семінарії, біблійні критерії використовуєте через брак інших, зокрема економічних, знань?
По-третє, якщо я Іуда, то хто Ісус? Зеленський? Онуфрій? Феофан? Путін? Чи…?
По-четверте, звідки ви знаєте про мою партійність за часів СССР. Ви що, служили в партконтролі чи в КГБ?
По-п’яте, чому продався Порошенку, а не Трампу, Меркель…тобто комусь з Заходу?!
По-шосте, чому ви такий, яко кремлівський служник, недалекій !?!? Невже після семінарії інших книжок не читали та осмисленням речей себе не обтяжували??????????????

Цікаво

20:09 22.03.2020

А що то за така каміньська "адвокатка" Юля ? І чому на цьому відео не чути запитань цієї ""адвокатки" та відповідей продавців чи відвідувачів???

шитик

20:51 22.03.2020

кульчицький-це росіянин під прикриттям. насправді він калінін, калінкін, чи пантєлейкін.

До Кульчицький

21:06 22.03.2020

ЗЕлена наволоч Порошенку навіть вв підметки не годисься до Вашого відма

Кульчицький Шитику

21:07 22.03.2020

Шаріков привіт.

Штундяра

21:38 22.03.2020

Щей гучномовці виставили на панелі. Якась без тону вила. Наша Вера православна чесно крепка чесно славна щей кананічна

шитик

22:16 22.03.2020

калінкін не палися

Читач

01:49 23.03.2020

Ще раз повторюю, що цей карантин, то просто цирк та й годі. Ходять, як клоуни в масках, які зовсім не захищають, навпаки, в них накопичуються мікроби.

Читач

08:37 23.03.2020

Ще раз повторюю, що цей карантин, то не цирк. Люди з мозком роблять все можливе, аби унеможливити потрапляння вірусу в організм. Роблять все, аби посилити або підтримати свій імунітет.

Я

11:53 23.03.2020

Із деяких коментарів помітно,що це освічені люди, але чому вони приховують своі імена?

Камінь.

12:31 23.03.2020

"з деяких коментарів помітно,що це освічені люди, але чому вони приховують своі імена": як на мене це пов"язано з їхнім минулим, оскільки є чому приховувати. Про те напевно слід забути минуле і іти в майбутнє, так чи ні пане "Хрін".

Хрін

14:18 23.03.2020

Дякую розмаїтим критиканам і захисникам моєї позиції. Окрема дяка московському агенту з позивним "Кульчицький", який прирівняв мене до біблейної особи , а Порошенка через це - до Ісуса, як тут вдало підмітили. Гарну компанію складає і коментатор Шляхта, інші не згадані тут земляки, які на історичних фактах, подіях, героях відстоюють правду, підтримують Україну та її державність. А страшні судоми "Кульчицьких"&К* від Поршенка і українських патріотів у них через Томос і кепські справи у Росії, яка ще от-от і припинить церковні "субсидії" офіцерському і рядовому складу РПЦ за "складність" роботи.
Хрін у всі часи підтримував і підтримує Українську незалежність, її державність, робить все можливе і доречне у тих обставинах і умовах, які складалися чи складаються нині. Порошенко при всіх його недоліках і упущеннях на посаді Президента України зробив вирішальний внесок у зупинення війни і порятунок української державності у 2014 році і оголошення йому анафеми московитами і нашими малоросами ставить Петра в історичній перспективі в один ряд з Мазепою, Петлюрою, Бандерою та іншими українськими патріотами, які виборювали державність і у такий спосіб відстоювали захист прав і свобод її громадянам. Я Порошенка міг би також критикувати у хвіст і гриву, бо таки є за що. Але іншої гідної кандидатури у 2014 році і у часи війни я не бачив. Тому, хто б не стояв у фарватері боротьби за Україну - я його буду підтримувати, якщо він це робить щиро, має для цього освітню, професійну, практичну підготовку та людські якості.
Окремо відповім коментатору "Камінь." У моєму минулому нема примітивного захисту назви вулиць, наприклад "Радянська", бо це й дурневі було зрозуміло, що такого не буде. Я не горлопанив за УКРОП з ідейних чи меркантильних мотивів, оскільки одразу знав і пояснював на сайтах для поліщуків, що Коломойський з Корбаном, які захищали свій бізнес і за одне Україну у складні часи, є перш за все патріотами свої лантухів з грішми, а їх сім'ї давно не живуть і не будуть жити в Україні. Щодо давнішого минулого, то ним я можу тільки пишатись, як і своєю сім'єю та родиною. Де потрібно, там мене знали, знають і поважають нині. То ж опікуйтесь, будьте ласкаві, своєю власною репутацією, а я вже якось подбаю за себе.

Читач до Я і Каменя

16:20 23.03.2020

Що вас більше цікавить? Мої думки чи моє ім’я? Чи може моя посада? Ім’я людині дістається від її предків. Посада – від суспільства, в якому людина живе. Натомість думки належать конкретній людині, навіть, якщо вона їх поцупила з книжки чи в іншої людини, бо людина вільна їх висловлювати або замовчувати. Що стосується минулого, то саме те, в чому і завдяки чому живуть думки.

ЧИТАЧ

20:12 23.03.2020

А де написано що магазини які показані на відео повинні бути закриті.покажіть мені не розумному

Кульчицький

21:42 23.03.2020

Краще порівняння для пана Хріна це з Львом Троцьким. Тільки він багато базікав а пан Хрін багато пише. В Давидовича погоняло Перо́, Антид, Ото а у Хріна погоняло Шляхта Читач Шитик і теде і тепе.

Камінь.

22:34 23.03.2020

"Окремо відповім коментатору "Камінь.": я вже думав що про мене не згадають але очевидно є за Що коли мене залишили на останнє тому я так думаю, що наші з вами справи не тільки від "радянської" розпочалися але й ще раніше можливо навіть від 90-х коли ви знаєте моїх сусідів котрі за вашою версією возили самогон до Москви, тому ви й не бажаєте тут розкриватися. Про те я ж вам пропонував забути старе але ж ви добре його пам"ятаєте, тому я так думаю що й "бурбон" нам вже у цій справі не допоможе. Ви так думаю вже не будете зходити до такого собі "Каменя" у вас крила.

Хрін -Каменю

23:20 23.03.2020

Так не я ж дістаю Вас за минуле! Ви з якогось дива не можете спокійно спати через незвідану молодість колег по сайту. Мене не муляє ні Ваше минуле, ні моє тим паче. Мене хвилює майбутнє наших дітей, онуків, земляків та й всіх нас разом взятих у своїй державі. Не переходьте на персоналії коментаторів і буде Вам щастя та спокій )) Працюймо на правду, державність і справедливість.
П.С. І не будьте наївним. Коли негри у у бурсі Патріса Лумумби знали про добру рАковську самогонку, то невже центрові з Каменя не чули про цей факт з вул. Радянської? Про це знало пів району і третина Луцька. Мисліть глобальніше, шановний земляче. Я приймаю естафету - хто згадає про минуле, тому зуб з алюмінію від знаного каміньського стоматолога ))

Камінь.

19:52 24.03.2020

"Мене хвилює майбутнє наших дітей, онуків, земляків та й всіх нас разом взятих у своїй державі.": цілком вірно, пристаю на ваші умови але подекуди так треба було думати і в той час коли "молоды мы были", а не тільки вже не на схилі літ, оскільки де-хто і не промахувався й до цього часу.

Марко

23:28 24.03.2020

Пане Хрін той хлоп, про якого Ви пишете був десь із 1946 року+медучилище+армія=десь 1969-1971 роки почав вчитися в Москві. Тобто самогонку возив небіжчик десь на початку 70-х, маючи десь 24-25 років. Ви мабуть були на років 5-7 молодші його, отже Ви десь із 1952 року?

Хрін-Маркові

10:02 25.03.2020

Почну з того, що у мене 42 розмір взуття, якщо вже так комусь цікаво... ))
От скажіть, пане Марку, Ви ж мудра і освічена людина, чи то має якесь принципове значення у нашій полеміці про життє? Якщо, для прикладу, я більш-менш детально знаю про події того чи іншого історичного періоду, то хіба це пов'язано з моїм віком і моєю безпосередньою присутністю у ту пору на місці подій? Багато ж чого залежить від ментальності людини, її виховання, освіти і середовища, у якому вона обертається. Для прикладу, Василь Кук - генерал -хорунжий УПА, а не Джеймс Кук мореплавець, у свої 90 літ успішно користувався можливостями комп'ютера, вів блоги, електронну переписку з друзями, ділове листування, тверезо оцінював ситуацію колишніх часів та й поточну при своєму житті. І, водночас, я можу назвати хмару сучасних молодих телепнів, котрі окрім телевізора, пивасика, дівок і т.п. нічого у своєму житті не осягнули, не прочитали жодної толкової книги, не розуміють злоби дня і викликів майбутнього. Виховану людину, переважно, не цікавлять особисті статки, болячки, проблеми, сімейні дрібниці, регулярність подружнього життя )) тощо у візаві (vis-a-vis — «один навпроти одного»), бо це не має принципового значення у темі розмови.
Невже наведений мною загальновідомий факт "міжнародного масштабу" )) з життя мого містечка не дає комусь спокою, аби ідентифікувати свого співрозмовника з метою пополоскати його кісточки чи родини?
Знаєте, кажуть, що переважно мудрість приходить з старістю, а буває, що старість приходить одна ...
Це я, звісно, не про Вас. Ось за цим варто пильнувати, тим паче, коли ти хочеш бути троха публічною особою нехай і з творчим нікнеймом. От краще налийте собі нині на вечерю рюмаху, побажайте здоров'я собі і всім поліщукам та співрозмовникам, нехай і трішки "загадкових" )). Це також можна буде вважати і противірусними заходами, і повагою до сьогоднішнього професійного свята нашого СБУ ))
Я сказав більше, аніж хотів! )

Хрін-Каменю

10:16 25.03.2020

Окремим коментарем - з поваги!
Я щодо Вашого "оскільки де-хто і не промахувався й до цього часу". Знаєте, якщо хтось не мав патронів чи рушниці, то він і не стріляв!
А декого через відсутність "медичних показників" і близько не допускали до тиру та забороняли її купувати та користуватися. Вони також не промахувалися! І це я не у своє виправдання. Мені переважно вдавалося влучати у прямому і переносному сенсі.
П.С. 1) З Вами неможливо про щось домовлятися, бо, принаймні, дуля у кишені чи в наздогін, за Вашою логікою, також позиція. ))
2) Я все одно триматиму естафету, зазначену в "договорі" від 23:20 23.03.2020 ))

Марко-Хріну

12:39 25.03.2020

Крий Боже мені Вас ідентифікувати. Матюк Віктор Петрович, про якого Ви пишете, був не просто пияк, а добре знайома мені людина. Спочив у містечку Віла Верде в Португалії, похований неборака без пам'ятника, без без квітки на могилі, без сльози рідних.

Хрін-Маркові

13:39 25.03.2020

Нехай спочиває з Богом мимовільний герой нашої розмови.
У Москві навчалося відносно чимало наших земляків. І не тільки у престижних закладах, скажімо, на вул. Миклухо-Маклая, де розташований Університет дружби народів ім. П. Лумумби, у якому дружба зміцнювалась не тільки за посередництва "опікунської ради" з сірих приміщень на площі Дзержинського та Луб'янки, але й окроплювалась та змащувалась поліською оковитою і салом. У не менш відомому ВНЗ столиці МФТИ (фізико-технічний), дипломи якого серед п'яти радянських вузів котирувались і визнавались закордонними установами, гризли граніт науки інші наші земляки наприклад більш відомі у Камені прізвища Смолярчук, Маркус чи інші - менш відомі, перелічувати яких нема потреби, бо ми ведемо мову не про них. Москва давала гарну технологічну освіту, водночас гартувала і заточувала людей у потрібному для імперії руслі. А вже чи цей "інструмент" працював у задуманому московитами і спудеєм напрямку, чи вкрився іржею або погрузнув у болоті - у значній мірі залежало від домашньої закваски студента та збігу різних обставин. Хтось, як Маркус, успішно працює на Білокам'яну і нині, хтось, як Смолярчук, пішов у бізнес і більш закрите від очей плавання. А хтось знаходив щастя й розраду в "рідненькій", не виключено що з особистих невдач чи непереборних обставин, бо незвідані шляхи Господні. То ж лишмо їх у спокої. Слідкуймо за собою, своїми діями і вчинками. Пильнуймо тих, хто присмоктався омелою чи сховався шашелем у стінах нашого українського дому і точить його для своєї чи чужої користі.

Камінь.

15:48 25.03.2020

"повагою до сьогоднішнього професійного свята нашого СБУ ))": так воно то так але для чого воно вам треба, а тим більше було у 90-х невторопаю хоча можу подумати. Про те якщо ви і не промахувалися то можливо за наслідки невідповідали або потім за них не думали, школу і без вас побудували б. Про те вітаю вас. Чарчину і за тих хто пішов і вже не повернеться.

Марко-Хріну

16:37 25.03.2020

Дякую. Коли, я вчився в школі, поблизу сажавки, то бібліотекарем була Маркус, мабуть це її син. Смолярчуків знав лише тих, хто жив на вул. 8 Березня, але це були прості люди. Омелу розносять птахи, очищаючи дзьоби від клейкого насіння об гілки. Шашелі капітальні стіни дерев'яного будинку за років 20-25 перетворять на порох. Сфера духовна на теренах Полісся-міцно утримується в руках "старшого братика". Чого варті лише фотографії "святого сімейства" на в'їздах до Каменя та заклики до самовільного будівництва на Паску 2017 року.

Маркові

17:29 25.03.2020

«Святе сімейство» отримало наділ ще від покійного Митрополита Волинськог Ніфонта, яко поважного кума і старовижівського земляка о. Стефана. Сюди ж і з цієї самої причини для порятунку пропахлих димом з попелища Іллінської церкви риз і репутації свого кума спішно був направлений новоспеченим єпископом Камінь-Каширським нинішній очільник Волинської філії РПЦ - владика Нафанаїл. Його Почаївський досвід та старовижівське коріння, яке характерне небаченою улесливістю до московського начальства і зверхністю до підлеглого малороса, було використане для збереження впливу цієї конфесії та недопущення будівництва нової церкви на згарищі Київською Митрополією. Як бачимо, потуги були не марні, Нафанаїл з покладеним на нього завданням справився успішно, святе сімейство вціліло і, звісно, старається зі всіх сил відпрацьовувати векселі сповна й на перспективу. І нема на те ради, бо наші малограмотні богомільні тітоньки настільки стоять горою за канонічність, що сліпо вірять всім і вся! Нехай будують, там все одно будуть молитися наші люди, українці, котрі колись зрозуміють, що половина наших бід є з причини відсутності своєї церкви і своєї держави!
А Смолярчук є сином колишньої заввіділом культури району, гарної молодиці за часів Маркуса старшого

Марко

18:06 25.03.2020

Дякую. Впливова, у свій час, була Є. Смолярчук.

Камінь.

21:36 25.03.2020

"там все одно будуть молитися наші люди, українці, котрі колись зрозуміють": приміщення церкви очевидно на жаль не буде власністю Камінь-Каширської громади вони лохонулись, усі.

4 квітня
Сьогодні
Вчора
02.04.2020
01.04.2020
31.03.2020