Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив чин наречення архімандрита Афанасія

14:00 22.03.2020
1129

У п'ятницю, 20 березня, третьої седмиці Великого посту, у Свято-Троїцькому храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив чин наречення у єпископа архімандрита Афанасія (Германа).

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За уставною традицією архімандрит Афанасій звернувся до архіпастиря зі Словом при нареченні.

Чин наречення во єпископа зберігся від давньої практики, згідно з якою кандидат в єпископський сан обирався кліриками та народом, а потім йому про це урочисто об’являли і він давав згоду на рукопокладення.

У сучасні практиці у чині наявні такі елементи: новообраному зачитується указ про призначення його на єпископську кафедру, він висловлює згоду, після чого звершується короткий молебень.

Після відпусту ставленник звертається до Предстоятеля та архієреїв з особливим словом, потім виголошується многоліття. На завершення Блаженніший владика окроплює новообраного святою водою і він отримує благословення від усіх присутніх єпископів.

Нагадаємо, рішенням Синоду від 18 березня 2020 року єпископом Камінь-Каширським, вікарієм Волинської єпархії обрано клірика Волинської єпархії архімандрита Афанасія (Германа).
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Читач

15:21 22.03.2020

Бенкет під час чуми

Адміну

11:04 23.03.2020

Решту коментарів прибрали, аби не роздмухувати міжконфесійну ворожнечу? А для чого тоді було включати можливість цих коментів? Заплатила РПЦ за рекламу - публікуйте, московські гроші ж не пахнуть! Але можливістю коментувати і сепарувати ці коменти не створюйте іллюзії демократії чи права голосу інакодумців, не уподібнюйтесь Російській думі, яка робить вигляд, що голосує за те чи інше рішення Кремля!

Камінь.

21:23 23.03.2020

"Решту коментарів прибрали, аби не роздмухувати міжконфесійну ворожнечу": адмін є прихожанин цієї московської церкви, оскільки як би він таким не був то і сам не витримав таких повсякчас новин.

4 квітня
Сьогодні
Вчора
02.04.2020
01.04.2020
31.03.2020