Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Камені-Каширському відбулася молитвовна хода з Хрестом Господнім

09:00 23.03.2020
1508

У неділю, 22 березня, з благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ архієпископа Нафанаїла відбулася Хресна хода, яка у зв’язку з запровадженими державою карантинними обмеженнями, відбувалася на автомобілі вулицями Каменя-Каширського з Хрестом Господнім, який у свій час був привезений до Свято-Іллінського храму міста з Єрусалиму та був освячений там на Голгофі, де був розіп’ятий Христос-Спаситель.

Про це пише Камінь-Каширське благочиння.

У третю неділю Великого посту, яка називається Хрестопоклонною, Православна Церква особливо вшановує Животворящий Хрест Господній, на Якому був розіп’ятий, принісши Себе у жертву за гріхи світу,

Господь наш Іісус Христос, Який Воскресінням Своїм переміг владу над людством смерті та пекла. Тому Хрест є знаком нашого спасіння.

«Слово про хрест для нас спасаємих – сила Божа»– казав святий апостол Павло.

Це було звершено згідно древньої благочестивої традиції, коли в Константинополі затвердився звичай виносити Чесне древо Хреста Господнього на дороги та вулиці для освячення місць і подолання хвороб.

Варто зауважити, що до посиленої молитви духовенство, чернецтво і мирян закликав Священний Синод УПЦ 18 березня 2020 року та затвердив текст молитви і прохань на сугубій єктенії, що необхідно підносити за Божественними літургіями впродовж періоду коронавірусного карантину.

Розпочалася Хресна хода в нижньому приділі храму Святого пророка Іллі міста Каменя-Каширського.

На головних в’їздах у місто звершувалася соборна молитва з проханнями до Господа про подолання згубної пошесті та смертоносної зарази, що поширюється пандемією коронавірусу, також відбувалося окроплення вулиць Свяченою водою.

Очолив цю священнодію благочинний Камінь-Каширського округу протоієрей Стефан, якому молитовно співслужили настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я, що входить до міського підпорядкування, протоієрей Сергій та клірик Свято-Іллінського храму протоієрей Владислав.

«Спаси, Господи, народ твій і благослови надбання Твоє, Перемогу на супротивників подай і Хрестом Твоїм охороняй громадян Царства Твого»


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Читач

09:15 23.03.2020

Сподіваюсь, що районна та інші районні влади з понеділка, 23 березня 2020 року розпочнуть дії з приборкання попів та фанатів РПЦ-УПЦв. Те, що ці особи позбавлені розуму, Бог карає, забравши в людини розум, є більш як очевидним. Те, що вони виконують вказівку Кіріла-Путіна – ускладнити епідеміологічну ситуацію в Україні, довести її до рівня Італії та Іспанії, не потребує доведення. Досить заклику маразматика з Києво-Печерської Лаври митрополита Павла - ігнорувати карантин, цілуватись, обійматись, причащатись, щоб зрозуміти, що на час карантину ці людиноподібні мають бути примусово відправлені на карантин. Одночасно мєнти мали б відкрити кримінальні провадження за всіма фактами порушення вимог карантину. Контролювати мєнтів мають органи місцевої влади. Якщо вони цього не робитимуть, то за збігом подій вони неодмінно понесуть кримінальну відповідальність за фактами бездіяльності, яка спричинила важки наслідки.

читач

09:47 23.03.2020

людські якості і тих, і других практично однакові

Студент

10:09 23.03.2020

Більш дебільне явище важко уявити. Особливе замилування викликає попик з червоним пластиковим відром. Народ задумайтесь, наскільки поєднується пластикове відро з свяченою водою? Що спільного між клоунами в жанрі 95-го кварталу серед дороги та вірою в Бога? Наскільки треба отупіти, щоб цього не бачити?

Студенту

11:04 23.03.2020

Ці всі попики із так званої УПЦ МП - батько і сини Михайлюки . Батько - Стефан "дрозд" Михайлюк і два його синки : Сергій і Владіслав .
Сємєйно-попівський подряд ))

123

12:08 23.03.2020

Це все дійсно виглядає дивно. Карантин, сніг, холод і купка людей на території колишнього храму, серед яких і малі діти, і старші люди з групи ризику. Невже Бог не почує щирих молитов із теплої домівки, де і ми в безпеці, і не наражаєм на біду інших.Питання карантину і відвідування церкви є досить болючим. Щонеділі буваю у храмі на літургії.І тому розумію як туди тягне і хочеться прийти. Напевне людина із чистим серцем та сильною вірою і буде під захистом Божим. Та чи чисті наші серця, навіть якщо ми не пропускаємо жодної служби?

Камінь.

12:19 23.03.2020

Суботня вечірня служба цього часу коли серед вірних Московського патріархату присутніх більш як сотня громадян у першу чергу налаштовує людей на здивування, чому ці люди не виконують одну із заповідей божих кесарю кесарєво, а боже богові. Чому вони не прислухаються до рішень Верховної Ради, указів президента, невже вони думали, що якщо Порошенко піде то влада розчиниться у їхніх намаганнях повернутися лицем до одвічного нашого ворога яким є сьогодні російський імперіалізм із п"ятою колоною в Україні й очевидно тут і в Камінь-Каширську, оскільки інших висновків неможемо покласти.

Медуза

13:19 23.03.2020

Нещодавня семитисячна хода філії РПЦ у Вінниці проти коронавірусу у пік розвитку епідемії - злочин. Це ще півбіди якщо то проста дурість чи підтримка популярності своєї церкви во благо таці, а не злий намір Москви, як це своєчасно підмітив Читач. І цей підхід абсолютно не залежить від конфесійного омофору, це чисто біологічне явище і безпека громадян. А за розповсюдження коронавірусу, як відомо. є кримінальна відповідальність.

Читач

13:52 23.03.2020

Ще раз до мєнтів, інакше не маю підстав вас називати, та до чиновників, прирівняних до них і депутатів від районної до сільських рад. Сьогодні офісом Генеральної прокуратури України відкрито кримінальне провадження щодо колишніх міністрів першого «Зеленого» уряду кримінальне провадження за Ч.2 ст. 367 Кримінального Кодексу України – «Службова недбалість» через експорт протиепідемічних препаратів попри попередження секретаря РНБО.
Для відома - «Стаття 367. Службова недбалість. 1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого».
Не шукайте на свою голову проблем! Вгамуйте місцевих придурків та московських попів.

123

13:52 23.03.2020

А тим часом у 8 паломників із Почаївської Лаври у Молдові виявили короновірус.Тому хочу процитувати прочитане мною недавно : «мені хочеться пригадати уривок Євангелія, де говориться про спокуси Ісуса в пустині. Там написані такі слова: «Тоді диявол бере його у святе місто, ставить на наріжник храму і каже: “Коли ти Син Божий, кинься додолу, написано бо: Він ангелам своїм волітиме про тебе, і вони візьмуть тебе на руки, щоб ти своєю ногою часом не спотикнувсь об камінь.” А Ісус сказав до нього: “Написано також: Не будеш спокушати Господа, Бога твого» (Мт. 4:1-11).

Я це до того, що не слід нехтувати особистою гігієною, переконуючи себе у своїй праведності та святості, мовляв: моя віра мене спасе. Вірус безжальний: не щадить нікого. Наражати ближніх на небезпеку – це гріх супроти ближнього.

Моліться, і не забувайте мити руки.»
Ось така думка . Тому не спокушаймо Господа нашого- я такий праведний та віруючий , що мене нічого не візьме. Господь посилає нам випробування. Цього разу у такому вигляді.

ДНР до 123

18:15 23.03.2020

Ти одна адекватна людина,без образ розжувала суть всьго кіпішу."читач" а,ти лікуйся і то швидше,починай з голови,а то тебе не одна бабка не одшепче дибільне створіння!!

Онуфрій

19:00 23.03.2020

ДНР і 123, а це ваші поганяла у двадцятці чи агентурні?

123 до Онуфрія

19:37 23.03.2020

Не паскудьте ім’я свого верховного попа, обираючи собі таке поганяло.Якби там не було , він якийсь митрополит.А ви всього лиш гвинтик ФСБешноіі машини, так що вибирайте поганяло попроще.

До ДНР

19:40 23.03.2020

ДНР - це мєнт чи піп??? Останнім часом вони зовсім однаковими стали.

ДНР до онуфрія

20:54 23.03.2020

Мєлко плаваєш.

4 квітня
Сьогодні
Вчора
02.04.2020
01.04.2020
31.03.2020