Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Камені-Каширському спецавтомобіль ДСНС курсує і закликає жителів дотримуватись карантину

11:00 23.03.2020
2887

У Камені-Каширському курсує автомобіль служби порятунку з метою озвучення населенню простих правил безпеки для запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Про це інформує на сторінці у фейсбук Камінь-Каширський РВ УДСНС України у Волинській області.

Рятувальники нагадують! У зв’язку з карантином, громадянам наполегливо рекомендується без крайньої необхідності не залишати місця проживання:

  • - не виходьте на вулицю без нагальної потреби;
  • - не відвідуйте місця скупчення людей;
  • - під час перебування на вулиці одягайте захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри;
  • - дотримуйтесь заходів особистої гігієни;
  • - подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції!

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Читач

11:48 23.03.2020

Навіщо їздити, пальне витрачати. Встановіть гучномовці в московських церквах. Звідти і транслюйте карантинну інформацію

До Зе

12:32 23.03.2020

Парадокс: ввели карантин, а літаки- поїзди з країн-осередків хвороби везуть і везуть потенційно хворих "земляків" додому... Якщо це пов'язувати з патріотизмом, то більш турботливо зробив Лукашенко, оголосивши, що ті, хто поїхав погуляти світом в період карантину, нехай там і сидять, не наражаючи співвітчизників на смертельну хворобу!

Читач

13:54 23.03.2020

До мєнтів, інакше не маю підстав вас називати, та до чиновників, прирівняних до них і депутатів від районної до сільських рад. Сьогодні офісом Генеральної прокуратури України відкрито кримінальне провадження щодо колишніх міністрів першого «Зеленого» уряду кримінальне провадження за Ч.2 ст. 367 Кримінального Кодексу України – «Службова недбалість» через експорт протиепідемічних препаратів попри попередження секретаря РНБО.
Для відома - «Стаття 367. Службова недбалість. 1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого».
Не шукайте на свою голову проблем! Вгамуйте місцевих придурків та московських попів.

Читачу

14:03 23.03.2020

Дупу вони підітруть тим впровадженням. Більш серйозні речі сходили з рук.

До Читачу

14:43 23.03.2020

Гончарук, колишній прем’єр не підітре, бо треба рятувати авторитет Зеленського. Підітруться і Гончаруком і ще кількома колишніми міністрами. В областях свій авторитет і життя захищатимуть обласні губернатори. Усі прорахунки будуть відпрацьовувати місцеві князькі. А прогнози по Волинській області не втішні

Тетяна

15:51 24.03.2020

Толку з їхніх поїздок, як поліція не контролює дотримання карантину, всі працюють як і працювали, нікого не боячись

4 квітня
Сьогодні
Вчора
02.04.2020
01.04.2020
31.03.2020