Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Поки не штрафуємо. Але з понеділка, мабуть, будемо» - поліція Волині про порушників карантину

19:00 03.04.2020
2367

З 6 квітня Уряд офіційно посилює карантин, забороняють, зокрема, бути у громадських місцях без маски, ходити вулицею групою понад дві особи, гуляти у парках, скверах, лісах та на дитячих майданчиках, виходити на вулицю без документів.

Про це йдеться на сайті Перший.

У Патрульній поліції у звязку з цим кажуть: з 6 квітня, скоріш усього, посилять заходи впливу на громадян, аби ті ретельніше дотримувалися правил карантину.

Речниця Патрульної поліції Волинської області Ольга Бузулук пояснює:

«Вся поліція переведена на посилений режим несення служби з часу запровадження надзвичайної ситуації. Ми патрулюємо постійно. Стосовно скупчення людей – ми поки тільки рекомендуємо не відвідувати людні місця, не збиратись великими компаніями, ще не штрафуємо. Але постійно наголошуємо, щоб люди не скупчувались, не виходили з дому без потреби, гуляти – по одинці, по двох», – зауважує вона.

Також, додає Бузулук, зараз проводять лише профілактичні бесіди з людьми. Ймовірно, з 6 квітня будуть притягувати до адміністративної відповідальності.

«Поки проводимо лише профілактичні бесіди. Але, з понеділка, так як прийняли зміни у постанові Кабміну, то, ймовірно, будемо притягати за порушення до адміністративної відповідальності»

«Сказали чекати, в понеділок буде вже розроблений алгоритм дій. Людей дуже багато, а поліції все-таки обмежена кількість», – розповіла речниця поліції.

– Які місця патрулюватиме поліція

Окрім парків та скверів, патрулюватимуть також наближені ліси та водойми, адже за умовою посиленого карантину, відвідування цих місць – теж під забороною.

«Ліси, водойми, ми обов’язково будемо перевіряти. Зараз обсяг роботи дуже великий, мусимо там перевіряти людей, які повертаються з-за кордону. Перевіряємо умови самоізоляції. Звісно, стараємось встигати за всім, але побачимо як це буде на практиці. Сподіваємось, на свідомість людей», – розповіла Ольга Бузулук.

«Стосовно масок, чи занять спортом у парку – будемо бачити по алгоритму, який нам напрацюють. Поки ми за це не штрафуємо, але якщо буде така постанова, вони її синхронізують з діючим законодавством, то будемо. Але поки рано про це говорити», – додала речниця Патрульної поліції.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

просто ОРГАН

21:14 03.04.2020

алгоритм роботи полісменів відомий оштрахувати для наповнення бюджета

Читач

09:50 04.04.2020

А може на час карантину звільнитись зі служби? Невже мєнт не здатний зрозуміти, що народ український на дві третини складається з «совків». «Совки» розуміють тільки силу і насилля. Тому штрафувати і штрафувати. А мєнтів щодня або двічі на день дебати за ігнорування виконання службових обов’язків.

Злий Камінь

23:21 04.04.2020

До Кабінету Міністрів України

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

громадянина ___________,

що мешкає за адресою: ______________

електронна адреса: ________

ЗАЯВА

про забезпечення засобами індивідуального захисту

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами), з 6 квітня по 24 квітня 2020 р. введено режим надзвичайної ситуації, введено карантин і заборонено «перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски».

Згідно пункту п’ятого частини першої статті 16 Кодексу цивільного захисту України, створення резерву засобів індивідуального захисту та матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, належить до повноважень Кабінету Міністрів України.

У зв’язку з нагальною необхідністю перебування у громадських місцях (під'їзд будинку, магазини, банки, аптеки, ломбарди), відповідно до приписів пункту другого частини першої статті 21 Кодексу цивільного захисту України,

ПРОШУ:

забезпечити мене засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, виготовленими відповідно до Технічного регламенту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2008 р. № 761, і промаркованого належним чином, у супроводі документів, що підтверджують їх відповідність.

Потрібна кількість: дві одиниці на кожен день чинності заборони, всього 38 одиниць.

Засоби індивідуального захисту прошу поставити в найкоротший термін за моєю адресою, вказаною вище. В подальшому, уразі продовження термінів обмежень, прохання надсилати засоби в потрібній кількості заздалегідь.

Зауважу, що згідно статті 5 Закону України «Про звернення громадян» письмові звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Враховуючи нагальність та невідкладність питання, суттєве обмеження моїх прав в ситуації відсутності засобів індивідуального захисту, прошу розглянути моє звернення у найкоротший термін, як це передбачено ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».

дата

підпис

Кірик

02:12 06.04.2020

В Камені нормальні мєнти.Респект і уважуха!!!

25 травня
Сьогодні
Вчора
23.05.2020
22.05.2020