Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Мама із шістьма малолітніми дітьми з села Раків Ліс може опинитися на вулиці

15:00 04.04.2020
4240

Такий тривожний сигнал, що вже через місяць цю багатодітну сім’ю можуть виселити із будинку, в якому вона нині проживає в селі Раків Ліс

Про це йдеться на сайті Полісся.

Найстаршій Галинці лише 10. Вона та 8-річна Даринка, 7-річний Борис ходять до школи. Ще дві сестрички — дошкільнята, але дитячий садочок не відвідують.

З ними та тримісячною Любою мама Ольга сидить вдома. Вона намагається дбати про дітей, але як у неї це виходить, то вже інша справа. Сім’я живе без тата, а тому опіку над нею взяли всі небайдужі односельчани.

Ось що розповів сільський голова Володимир Ніщик.

«Ми навіть встановили певне чергування. До багатодітного сімейства постійно навідується хтось чи зі школи, чи із медпункту, сільської ради. Наглядаємо та підтримуємо. Стежимо, щоб мама не піддавалася поганому впливові та належним чином виховувала дітей», — розповідає Володимир Васильович.

Нещодавно він зателефонував до журналістів і розповів, що вже через місяць цю багатодітну сім’ю можуть виселити із будинку, в якому вона нині проживає.

«Сталося так, що чоловік, з яким Ольга співмешкала у його хаті, помер. Тепер його родичі мають намір продати будинок, а тому жінці з дітьми потрібно, так би мовити, з’їхати», — каже сільський голова.

Родичі покійного чоловіка, звичайно, попередньо поставили до відома про це багатодітну сім’ю, але переселитися їй насправді нікуди. Хоч Ольга сама родом із Раків Ліса, та нікому із рідних не під силу прихистити її аж із шістьма дітьми. А тому сільська рада взяла на себе обов’язок подбати про житло для сім’ї, бо ж мамі із шістьма дітьми треба виселитися до травня.

«Ми хочемо придбати для них будинок. Наразі приглянули вже один у нашому селі. Нам назвали ціну — 250 тисяч гривень. Зрозуміло, що сільська рада не в змозі виділити на цю добру справу таку суму. Тому я від імені Ольги звернувся за допомогою до районної та обласної рад», — розповідає Володимир Ніщик.

Відомо, що районна рада пішла назустріч і вже виділила зі свого бюджету для придбання житла багатодітній раківліській мамі 90 тисяч гривень. Є надія, що буде якась допомога з обласного бюджету. Ольга нещодавно отримала відповідь з Луцька, що її звернення буде розглянуте.

Частину суми зобов’язалася виділити також сільська рада, та сесії ще не проводили і це питання поки що не обговорювали.

До травня залишився рівно місяць. Тож чи встигнуть придбати житло для Ольги і її малолітніх дітей, чи доведеться поспіхом вирішувати проблему якимось інакшим чином, ще не відомо. І це питання, вочевидь, неабияк турбує багатодітну сім’ю, яка сьогодні чекає на допомогу від будь-кого.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Всім

16:26 04.04.2020

А якою частиною тіла думала багатодітна мама перед тим, як клепати дітей ???

До всім

21:29 04.04.2020

А вам, шановний,яке діло чим вона думала?Так склалось її життя не нам її судити,дітки які гарні у неї.Добру справу зроблять,якщо придбають для них дім.

Марфа

08:02 05.04.2020

Вже чим думала чи не думала ця жінка, але діти з‘явилися на світ і потребують суспільного захисту та допомоги. Якщо достеменно відомо, батько цих всіх дітей був власником будинку, де вони народилися і живуть нині, то чому через суд не залишити його дітям? Чому родина покійного черство та бездушно виганяє півстріт на вулицю, викидає їх на поталу чи на милість чужих людей, на суспільну опіку громади, аби самим отримати пару тисяч гривень, омитих слізьми і горем тих невинних ні в чому дітлахів. Родина має унаслідувати не тільки права покійного, але й і його обов‘язки з піклування за дітей. Так живе весь світ. Не може, скажімо, син отримати у спадок будинок тата, але лишитися вільним він несплаченого кредиту покійним. Викинуті родиною діти на вулицю - це великий гріх, позор і ганьба на рід! Ця справа має стати предметом розгляду юристів і справою честі та, можливо, волонтерства юристів, громади та дідуся у справах неповнолітніх райдержадміністрації!

До Марфи

20:36 07.04.2020

Тому що родина покійного не має до цієї жінки та її дітей ніякого відношення, оскільки покійний, царство йому небесне, був співмешканцем матері даної особи. Родичі цього чоловіка не виселяли це сімейство на зиму і дозволили пожити цій особі без квартплати. Залишати цю сім’ю напризволяще не треба, але вішати їх на чужих людей, які дали волею долі тимчасовий прихисток також не можна. Коли пишуть такі статті , то хоч уточняйте , хто чий співмешканець і де батько ( чи так пак батьки) цих діток. А то упокоєна людина на тому світі не матиме спокою , прочитавши про « своїх» дітей та « свою» співмешканку.

Адекват

21:30 07.04.2020

Тут один коментатор писав "чим думала ця жінка" .
А думала якраз вона головою , бо народжувала дітей ,щоб отримувати на них соціальні допомоги і самій жити за ці гроші , НІДЕ НЕ ПРАЦЮЮЧИ!
А із покійним співмешканцем шлюб не реєструвала , бо ж за багатодітність і статус матері-одиначки платять більше, ніж за офіційно заміжню жінку!

Невідомий

00:15 08.04.2020

Не чіпайте покійника,він тут зовсім до дітей немає ніякого відношення.Добра людина була,яка прихистила
їх .

Василь

18:05 08.04.2020

Я скажу вам так,не хочете допомагати,не допомагайте,але якщо ми люди і тим більше християни то тим більше з радістю повинні допомогти цій нужденній сім'ї.Господь скаже: спраглий я був і ви напоїли мене,голодний ,я був,ви накормили мене,нагий був і одягнули мене.Господи,коли ж це було?

27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2020
24.05.2020
23.05.2020