Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Камінь-Каширська райлікарня отримала допомогу: распіратори, ліки та засоби гігієни

15:33 08.04.2020
2260

Дві партії допомоги 8 квітня отримала Камінь-Каширська центральна районна лікарня. У першій – засоби захисту, гігієни, респіратори FFP2, ліки, товари медичного призначення, загалом на суму – 110, 5 тисяч гривень. У другій – ендотрахеальні трубки, ларингоскопи, розхідники для лапароскопічних стійок, електроніж, пов’язки для ран, калостоми, катетери, аспіраційні системи.

Про це інформують на офіційній сторінці народного депутата Ірини Констанкевич у фейсбуці.

Першу партію допомоги придбали за кошти Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та кошти обласного бюджету.

Другий вантаж для лікарні сформували за підтримки Олександра Кізіма та американських благодійників з Фонду Medical Teams Internation.

«Зараз допомогти протидіяти коронавірусу може кожен з нас. Для цього необхідно першочергово дотримуватися карантину, заходи в рамках якого з цього понеділка посилено. Але такі превентивні методи виправдані. Адже, як показує світова практика, карантин дозволяє зменшити навантаження на медичну систему. Цей час береже не лише наше з вами здоров’я, а й дозволяє подбати про забезпечення лікарень усім необхідним для боротьби з цією хворобою. Хочу подякувати головному лікарю Волинської обласної клінічної лікарні Олександру Дударю, який оперативно забезпечує можливості для боротьби з коронавірусом не лише лікарні, якою керує, а й допомагає колегам з районів», – зазначила Ірина Констанкевич.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

ЧИТАЧ

20:43 08.04.2020

Чудово видно що в нас є депутат .добре що не вибрали того будівельника

Сонечко

01:16 10.04.2020

Головному лікареві слід було б бути у масці

26 травня
Сьогодні
Вчора
24.05.2020
23.05.2020