Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Камінь-Каширська ОТГ буде громадою-районом

15:48 15.05.2020
6190

Кабмін України 13 травня затвердив перспективні плани формування територій громад п'яти областей, серед яких і Волинська.

Відповідний проєкт розпорядження опублікований на офіційному сайті КМУ.

У районі функціонуватиме дві об'єднаних територіальних громади: Сошичненська та Камінь-Каширська громади.

Відповідно до затвердженого на днях Урядом перспективного плану Любешівська, Шацька та Камінь-Каширська ОТГ будуть громадами-районами.

Відповідно до проекту до Камінь-Каширської громади увійдуть: Боровенська, Броницька, Бузаківська, Великоглущанська, Великообзирська, Верхівська, Видертська, Воєгощанська, Видрічівська, Ворокомлівська, Грудківська, Гуто-Боровенська, Добренська, Клітицька, Малоглушанська, Мельнико-Мостищенська, Олениненська, Осівцівська, Піщанська, Пнівненська, Полицівська, Раково-Ліська, Хотешівська, Черченська, Щитинська сільські ради.

«Зі слів консультанта з правових питань Асоціації міст України Валентина Малиновського, таке рішення Уряду багатьох не буде задовольняти. Це – план компромісу багатьох зацікавлених осіб. Однак, далі затягувати реформу недопустимо, через п'ять місяців, 25 жовтня місцеві вибори, які проводитимуть на просторовій основі затвердженого перспективного плану».

Читайте також: Уряд затвердив план територій Сошичненської громади

Нагадаємо, що фахівці Волинського РВ АМУ активно працювали над Перспективним планом області, були членами робочої групи при Волинській ОДА, учасниками нарад у Мінрегіоні.

Отож Камінь-Каширська громада буде одна з найбільших в області.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Камінь.

16:16 15.05.2020

Така чимала Громада-район все на відповідальності цього керівництва району та міста. Один думав що йому дадуть ще раз Магдебурське право бути одним із одиним селом з яким місто вже зійшлося, а інший не пошевелив дупою та власною головою для того щоб інші сільські громади бодай спробували бути власними господарями на своїй землі. Потім інші ситуація коли Гута Боровенська не змогла протиставитися долі також не спромоглася, а все через те що підкилимні перемовини по організації громади зійшли нарешті нанівець, оскільки був обраний не той центр громади у тому місті. ТОму на далі у тій стороні для Полісся матимо проблеми, оскільки громадяни будуть просто ображені як завжди на владу й тому співпраці місцевої та державної влади з тим регіоном не чекати.

Камінь.

20:27 15.05.2020

НЕмає чого радіти взагалі. Чому? Оскільки таким чином чим більша громада тим більша сума застави при виборах. Отже якщо у нас буде приблизно 50 тисяч населення то застава при обранні на голову ОТГ таким чином буде рівна приблизно (4 х мінімальна заробітна плата) на кожних 90тис. жителів. Отже у нашому випадку ця сума скоріше буде приблизною у 16000тис. гривень.

Каменю

23:44 15.05.2020

А для чого потрібний голова, якщо не здатний заробити 16000 гривень ???

Ясно

10:51 16.05.2020

Все понятно,всім начхати на рехформу,як зверху цюкнуть так і буде.Навіщо така рехформа якщо вона нічого не міняє?Сошичненська буде ,бо там кришує Ірка, а Гутинська з самого початку була приречена ,бо створена обманом і наспіх(заради сонячного каменю).Зновуж таки получається заради наживи.отож,як не крути про народ ніхто не дбав і не дбає,кожен за себе і для себе.

Пан пан

23:08 16.05.2020

Нах нам той камінь. Створили би громаду Острівок, Черче, Підборочча, Видерта, Грудки, Осівці, кільце так би мовити.

Стохід

21:29 17.05.2020

Ці ,"реформатори",які їздили і розповідали людям,про плюси добровільного об'єднання та перевагами над примусовим, зараз співають вже зовсім інші пісні, так би мовити, що потрібно думати про більші плюси від реформи. А частину тих кого вони переконали в своїй добровільній афері , (тих хто добровільно об'єднався)вони просто використали як презервативи. І запитання до пана Грома,пана Малиновського,пані Урбан і всі причетних до цього цирку , навіщо було їздити 5 років і дурити людям голови? Якщо ви добре знали ( а я в цьому впевнений) , що все в цій державі вирішується в кабінетах!!! P.S. Найбільше постраждають, ті хто вам повірив на місцях, бо для пересічного жителя громади , вони назавжди залишаться брихунами.

Камінь.

20:32 18.05.2020

"А для чого потрібний голова, якщо не здатний заробити 16000 гривень": дивлячись на чому заробляти. Якщо заробляє кладучи кладку чи плитку то такий однозначно напевно не піде на таку посаду. Отже один мінус. Заробляти у бізнесі, наприклад різати ліс хоч би він законно виписаний але про те переважна думка громадян не на користь останнього мінус два. Хто може ще заробити 16тис. та податися припустиму на голову ОТГ. Думай-те. Продовжуйте.

14 липня
Сьогодні
Вчора
12.07.2020
11.07.2020
10.07.2020