Камінь-Каширщина: чиновники садили ліс

15 Березня 2017, 18:09
2947

Сприятливий весняний день згуртував у потрібній справі і колективи Камінь-Каширської РДА, районної ради на чолі з керівниками Валерієм Дунайчуком та Віктором Сусом.

Працівники державних служб району щоразу і охоче відгукуються на запрошення місцевих лісівників садити ліс у рамках лісокультурної кампанії. Не винятком став і нинишній рік.

Разом з працівниками державного підприємства “Камінь-Каширське лісове господарство” на чолі з директором В’ячеславом Кузьмичем впродовж кількох годин вони заліснили дві ділянки загальною площею більше 2 гектарів у Видертському лісництві.

— Садити ліс – завдання не лише для лісівників чи для нас, держслужбовців, а й для всіх жителів Камінь-Каширщини, – мовить голова Камінь-Каширської РДА Валерій Дунайчук. — Не скористатися нагодою та можливістю взяти безпосередню участь у весняній акції ми просто не мали морального права, тому  і вклали свою скромну власну частку в суспільну справу.

 






















 

 

 

 

Коментарі
15 Березня 2017, 20:30
4 на 4,а де суса сховали?Напевно черговий по кухні був?
15 Березня 2017, 20:34
Угу, офігіти - суперновина!! З них усіх було би більше користі ,якби садили дерева ,а не в кабінєтах шарились весь день..
15 Березня 2017, 20:41
Звиняйте, але в Одесі це називають "разговор для бедньІх". Садити ліс, дерева - свята справа для кожної людини, а для чоловіків, як відомо, життєстверджуюча. Але участь у садінні дерев спільно з лісгоспом чиновників РДА на об'єктив фотоапарата з "транспарантами" і слоганами "Ліс - наше багатство!", "Бережіть рідну природу!" тощо, коли в районі анархія з незаконними рубками, крадіжками лісу, купа сумнівних щодо обліку пилорам, що цілодобово розпиловують крадений ліс і т.п. - популізм на рівні Юлі Тимошенко. Кожен має робити свою роботу: лісівники - грамотно і наполегливо саджати ліс, охороняти його від злодіїв своїх і чужих, а влада з допомогою правоохоронців - грамотно і наполегливо садити злодіїв та нерадивих і злодійкуватих працівників лісу до цюпи! Інакше, прийде час коли лісники-лісовики з лопатами прийдуть під Білий дім району і міста допомагати управляти адміністративною територією, як це вже було не так давно при нашій пам'яті...
15 Березня 2017, 21:03
Сус за фотографа, що тут гадати. А 4 х 4 - це всюдихід, не видавай своїх спотворених мрій, жіночки он в білих великодніх курточках до праці вирядилися, у них світлі думки в головах!
15 Березня 2017, 21:22
За ті пилорами, які вони кришують, їм до смерті ліс не відродити.
15 Березня 2017, 21:33
Голова адміністрації та інші з ним які приїхали (не всі попали у фото) з посадовим окладом майже в 10 тис.грн. в робочий час садять ліс. "Садівники лісу" з такими посадовими окладами не заважайте працювати спеціалістам лісової галузі. Якщо хочете Леніна на суботнику приїджайте в суботу. А за прогул по посадових обовязках поверніть кошти. Чи не так?
15 Березня 2017, 21:35
О, а хто той "круглолиций" з правого на фото боку? Невже?...
15 Березня 2017, 21:47
Пане Пирожик до вас питання - Чому в районі сплять ваші пси (однопартійці) На роботу чиновників у ліс вивозив "ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС" А може ваші колеги продались УКРОПУ Мабуть сплять
15 Березня 2017, 23:00
Звертаєшся до Пирожика - то назви СВОЄ прізвище і боягузливо не прикривайся назвою політичної сили до якої не належиш і не маєш ніякого відношення.<br/>А якщо вже такий сміливий,що бачив як &quot;Шкільний автобус&quot; возив чиновників у ліс - то від свого імені напиши про це заяву у відповідні органи,які повинні на це відреагувати.<br/>А всі ці чиновники - прихильники БПП,до речі))<br/>До чого тут УКРОП?
15 Березня 2017, 23:06
Так-так, цей круглолиций з правого боку - &quot;непотопляємий&quot; Васятко Домарєцькій, підстаркуватий донжуан і камінський казанова))<br/>Раніше був районним екологом,зараз -інженер по охороні лісу (тобто знову ні хера не робить..)
15 Березня 2017, 23:13
Можна ще вулиці позамітати.Тоже добра справа.
15 Березня 2017, 23:21
Чому сайт дає спочатку одне фото і кілька речень про - садили ліс чиновники? Тому й реакція відповідна- піар і не більше. А через годину - цілий репортаж і коментар Дунайчука, то може там і Гунчик був? Хто вас там знає з таким підходом до висвітлення події. Та й &quot;квітку&quot; по завершенню роботи могли б показати, живі ж люди, й лісники ще кусень сала мають в торбі задля годиться))
15 Березня 2017, 23:38
Спочатку ці вулиці треба заасфальтувати ! А дбати про це і є прямим обов'язком усіх цих &quot;фотомодєлєй&quot; і не тільки про це. За посадку лісу вони грошей платників податків не мають права отримувати
15 Березня 2017, 23:49
гарні фотографії і приємна новина. пишіть більше таких новин
16 Березня 2017, 00:17
Свобода як продалася укропу, після того нічого і не робить. І замовк Бодька..
16 Березня 2017, 00:30
Як і передбачали більшість коментаторів - лісовий порив та волонтерство чиновників Камінь-Каширської РДА ніщо інше, як піаркампанія від ще вищого начальства чи впливової партії. Ківерцівські можновладці також покинули державні справи і рушили на толоку з висадки лісу: http://volyn.com.ua/news/71411-kivercivski-chinovniki-vchora-sadili-lis.html<br/><br/> Ну, я розумію, якщо б це у Камені була ситуація схожа до рівненської, коли тиждень тому за один день заарештували начальника обласного управління лісомисливського господарства та практично всіх директорів лісгоспів за дачу хабарів, тоді інша справа - ґвалт, біда, ненька в небезпеці, &quot;райком закрьІт - все ушли на фронт&quot; у ліс і нема на те ради. А в Камені ж все акуратненько, жодних тобі проблем, ідилія у лісі. Бракувало на цій &quot;весняній акції&quot; лишень районних слідчих і прокурорів, які, відклавши кримінальні справи по крадіжках лісу&quot;, дружно взялись би за мечі Колосова і саджанці сосни звичайної перед об'єктивом репортера.
16 Березня 2017, 00:34
Изобретён в 1883 году директором Харьковского земледельческого училища А. А. Колесовым для посадки саженцев сосны на песчаных почвах.(Вікіпедія).
16 Березня 2017, 09:22
Знову ти як боягуз і сцикло підписуєшся не своїм прізвищем)) І переходиш на сцикливі особисті образи ))Смішно читати твої &quot;по дебільному напісанниє тєксти&quot;))<br/>Якщо ти бачило щось протизаконне - то напиши у відповідні органи.Чи саме продалось комусь ?
16 Березня 2017, 09:53
До 22:17 15.03.2017<br/><br/>Така манера коментування зі спотворенням прізвищ свідчить лишень про ницість та обмеженість його автора і зумовлює зворотній ефект від мети писаки. Я також часто полемізую й критикую ВО &quot;Свобода&quot; за ті чи інші тактичні кроки у їхній політичній боротьбі, полемізую з партійцями, у т.ч. і з Богданом Козіком. Але намагаюсь це робити з допомогою аргументів, фактів, виходячи з точки зору свого суб'єктивного бачення ситуації. А якщо вже братися за прізвище пана Богдана, то його родина на кілька поколінь вперед заслужила у нас поваги і шани своєю боротьбою та неволею за Українську державу у 50-і роки минулого століття, коли за найменший спротив, правдиве слово саджали в тюрми, гнали на Сибір та розстрілювали. Тому Богдан Козікна відміну від нинішніх кон'юктурщиків/бабосолюбів виховувався у сім'ї справжніх патріотів України і продовжує цю справу відкрито, публічно так, як розуміє та бачить цю ситуацію. А недолуга поведінка, захланність окремих керівників центрального проводу цієї партії у жоден спосіб не продиктована волею чи бажаннями простих патріотів на периферії.
16 Березня 2017, 10:26
напишіть шо з вовком случілось?
16 Березня 2017, 11:25
Вовк ушол на фронт!
16 Березня 2017, 11:49
Це про котрого вовка мова - сірого чи лисого?
16 Березня 2017, 13:40
лисого
16 Березня 2017, 14:45
Ну що ж, правильний крок зробив чолов'яга, пішовши в АТО - якщо я правильно зрозумів. Бо без цього він би пожиттєво залишався регіаналом. Не кожен з сцикливих прихильників юлекоси чи вил олєжки, я вже мовчу про інших &quot;політиків&quot; місцевого розливу, здатен на такий крок. Най Бог його береже, бо хто з нас безгрішний у цьому світі.
16 Березня 2017, 15:21
&quot;Лисий&quot; вовк в АТО - ото насмішили... Ні в яке АТО Вовк ні сірий , ні лисий не поїхали..На фіга брехню писати?Одне пожартує , інше дурне не так зрозуміє - і пішла брехня по селі!
16 Березня 2017, 16:08
Це білодомівці закинули байду, аби відволікти увагу від &quot;суботника&quot; з імітації вболівання за ліс! Специ - вдалося, &quot;піпл&quot; зхавав...
16 Березня 2017, 17:39
Це білодомівці закинули байду, аби відволікти увагу від &quot;суботника&quot; з імітації вболівання за ліс! Специ - вдалося, &quot;піпл&quot; зхавав...
16 Березня 2017, 18:56
А, що тут поганого? Попрацювали трохи в лісі на свіжому повітрі, просякнутому фітонцидами-це ж для кабінетного чоловіка чи жінки найкраща релаксація. А ще головний принцип лісівничий втілили в життя (балансу між зрізаними і посадженими)
16 Березня 2017, 20:50
Підписатися Свобода це не означає ВО &quot;Свобода&quot; Не зовсім шановні ви не приватизували слово свобода. Під іншим ніком з переворотом прізвища я не коментував. А те що Богдан на виборах районного голови продався Укропу ще історія напише, незважаючи на історію совдепівську про утиски. А хіба ( по камінськи) Пирожик укропу не продався
16 Березня 2017, 22:49
Я 2 дн1 садив л1с, правда не для п1 ару а для нащадк1в 1 зовс1м не з меркантильних м1ркувань.
16 Березня 2017, 22:52
Здається,ця стаття про те, що чиновікі-білодомовці в робочий день прохлаждались , фоткались на природі і тіпа &quot;садили ліс&quot; .<br/>А ти бачу чоловіче усіх міряєш своєю мірою, бо сам не раз продавався ??))
17 Березня 2017, 17:24
Брехню, що вовк в Ато - залишили, що а правду про те, що зкліщився - витерли! То приберіть і брехню, модератори...
17 Березня 2017, 19:23
Ваня Вовк потребує втручання Зубка
17 Березня 2017, 22:51
Фоток більше ніж дерев.Якби їм прийшлось посадити стільки ,скільки вони зрізали і загнали,то ми б довго їх ще не бачили.
26 Березня 2017, 00:26
Піарщики, блін. Тут безробітним немає роботи. Місцевий центр зайнятості незнає куди повтискувати своїх безробітних, а вони виїхали бачите садити ліс. Забирають і ту копійку яку може заплатити держлісгосп від бідового люду.