Депутати Камінь-Каширської райради хочуть звернутися до Президента України

16 Березня 2017, 20:10
1703

Голова Камінь-Каширської районної ради прийняв розпорядження про скликання сімнадцятої позачергової сесії.

На розгляд сесії виноситиметься одне питання – про звернення депутатів Камінь-Каширської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки економічної блокади тимчасово окупованих територій України та блокади банків з російським капіталом.

Сесія має відбутися завтра, 17 березня, о 10 годині у малій залі районної ради.

Коментарі
17 Березня 2017, 00:55
Як завжди - у свинячий голос! Все життя бояться своєї тіні, вивалять очі на пастуха і не бекають! Хай чиїсь діти гинуть, а ми тут пересидимо, побачимо, як воно далі буде... Стадо, а не депутати! І пастух за свій зад переживає! Богдани, до влади!
17 Березня 2017, 10:53
Один Богдан є депутатом районної ради від Свободи, але ж продався за копійки укропам. Так само продався б, якщо був би при владі. <br/>Другий богдан тільки і вміє, що розхитувати ситуацію.<br/>Крім піару, ні на що богдани більше не здатні..<br/>Один пісочком торгує, інший грошики палиці отримує, ось такі ті богдани
17 Березня 2017, 15:47
На рахунок Пташника, ти його і мізинця не стоїш-піди і скажи йому у вічі свою думку. Клепки не вистачить
17 Березня 2017, 16:09
В будь-якої пташки більше клепки як в твого Пташника.<br/>Знайшли мені розумну людину, не сімшіть
17 Березня 2017, 17:18
Але і для такої інертної влади, як в районі, теж не багато клепок треба... Тепло, ситно, тихо... Ніби і немає тієї безвихідної війни! Тому і триває та війна, бо свій зад стережуть, а не землю!
17 Березня 2017, 18:10
Влада на місці хоч не розхитує ситуацію в країні, як це робить пташник. Вам не подобається що в районі тихо та спокійно? Вам що потрібний хаос?
17 Березня 2017, 20:35
В болоті теж тихо та спокійно, та мудрі люди осушують його для подальшої користі..
17 Березня 2017, 22:08
богданам байдуже на всіх, тільки на себе і працюють
17 Березня 2017, 22:58
Та чого ви до тих Богданів вчепились? Чим вони гірші за інших депутатів? І не продавались вони нікому. Їх просто купили. Їх купили, а вас не купили.
18 Березня 2017, 02:28
Обидва харизматичні, а ленка хай охолоне трохи.
18 Березня 2017, 15:10
Не варто помітних плутати з харизматичними.
18 Березня 2017, 20:12
може й так. обох лише бачив, але незнайомий з ними
20 Березня 2017, 12:34
Це вже на виконання розпорядження АП? В порядку підтримки підтримки блокади, відповідно Указу Президента? Чи щоб тій &quot;батьківщині&quot; з &quot;свободою&quot; та &quot;укропом&quot; черговий раз нагадати - Хто в хаті господар. Якщо так, то я за, бо це трійко з &quot;самопоміччю&quot; разом - то є повне посміховисько.
24 Березня 2017, 01:41
Де ти в Камені бачив &quot;самопоміч&quot;?