Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Камінь-Каширські лісівники показали місця поховань, за якими доглядають

10:33 24.05.2020
3212

Ми неодноразово розповідали про місця поховань у волинських лісах, за якими доглядають лісівники, серед таких – могили невідомих солдатів різних армій, різних воєн та конфліктів.

Про це інформує пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Є чимало меморіальних місць, про трагедії яких ще пам’ятають старожили. Лісівники ніколи не розділяли такі місця за жодною приналежністю.

Адже це шана і пам’ять, які потрібні живим.

«Лісничий Сошичненского лісництва ДП «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» Борис Назаревич показує місце поховання українських патріотів, яке знаходиться у 29-му кварталі. Це –пам’ятний знак від вдячних нащадків – полеглим за волю України воїнам УПА».

Саме тут місце їх розстрілу та поховання. Місцеві старожили розказують, що тут було страчено біля 10 людей. Щоб зберегти це місце і не втратити орієнтири, люди висадили тут берізки.

Нині про це місце дбають лісівники спільно з керівництвом та небайдужими мешканцями Сошичненської ОТГ.

«Квартал 46, виділ 7. Урочище Майдан. Місце береже згадку про ще одну трагедію. На місці розстрілу поляків фашистами під час Другої світової війни встановлено обеліск. І хоча сам знак уже старий, але підтримується в належному стані лісівниками спільно з представниками ОТГ».


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

антилісник

07:27 25.05.2020

Вже ліс майже весь "поховали", тепер залишаяться тільки за могилами доглядати

9 липня
Вчора
07.07.2020
06.07.2020
05.07.2020