Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

В школу села Карасин повернули частину приміщення, яке використовувалося не за призначенням

16:50 25.05.2020
1344

Маневицька місцева прокуратура звернулася до суду з позовом, аби розірвати договір оренди й повернути загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня села Карасин Камінь-Каширського району частину приміщення, яку орендар використовував не за призначенням.

Про це інформує пресслужба прокуратури області.

Прокурори з'ясували, що унаслідок порушень, допущених органами влади Камінь-Каширського району під час передачі майна в оренду, приміщення школи передано суб’єкту господарювання для здійснення діяльності, ніяк не пов’язаної з освітньою (розміщення відділення ПАТ «Укртелеком»), що прямо заборонено Законом України «Про освіту».

Наполягаючи на визнанні договору оренди недійсним, прокуратура домагалася розірвання договору оренди й повернення приміщення навчальному закладу.

Під час судового розгляду справи відповідач – ПАТ «Укртелеком» – добровільно виконав позовні вимоги прокурора, звільнив і повернув орендовану частину приміщення школи вартістю 200 тис грн. Провадження в справі закрито.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

ЧИТАЧ

10:34 26.05.2020

Не вже прокуратура не могла просто повідомити порушника закону що він порушує закон і зобовязаний звільнити приміщення . І не влаштовувати бурную дєятєтєльность і не подавати до суду. А орендодавці могли просто розірвати договір

9 липня
Вчора
07.07.2020
06.07.2020
05.07.2020