Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Камінь-Каширська лікарня отримала допомогу від Фонду Порошенка

17:00 30.05.2020
3115

Народний депутат України від фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій 29 травня завітав на Волинь, щоб передати лікарням у Горохові, Маневичах та Камені-Каширському засоби індивідуального захисту та пульсоксиметри від Фонду Петра Порошенка.

Разом із партійцями Горохівського осередку «Європейської Солідарності» Андрій Парубій передав сто захисних костюмів та п’ять пульсоксиметрів для КНП «Горохівська центральна районна лікарня».

Директор медичної установи Валерій Коба ознайомив представників партії із ситуацією, яка склалася у Горохівському районі у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції. Крім того, саме у цій лікарні був зафіксований спалах захворювання на COVID-19 серед медичного персоналу, тому засоби захисту для лікарів є дуже необхідними.

Читайте також: На Горохівщині коронавірус виявили у сімох медиків

«Щиро дякуємо за надану допомогу в боротьбі з коронавірусом. Для захисту наших працівників засоби індивідуального захисту – це суттєва підтримка, тому що отримані комбінезони будуть служити довше. Ми дійсно тішимося з цієї допомоги і від імені всього нашого персоналу я висловлюю подяку Фонду Петра Порошенка і бажаю натхнення в такій важливій на сьогодні справі», – розповів Валерій Коба.


Допомогу від Фонду Порошенка отримала і Маневицька центральна районна лікарня. Для установи партійці також передали сто захисних костюмів та пять пульсоксиметрів.

Голова Маневицького районного осередку партії «Європейська Солідарність», голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник зазначив, що партія та Фонд дуже швидко відреагували на їх запит стосовно передачі засобів індивідуального захисту для медиків Маневиччини.

Член Ради Волинської територіальної організації партії Юрій Моклиця зауважив, що для лікарні в Маневичах було важливо передати і пульсоксиметри, які дозволяють визначити зниження рівня кисню в крові, що є одним із «прихованих» симптомів COVID-19.

Директор медичного закладу Олег Бегаль надав Андрію Парубію актуальну інформацію щодо кількості зафіксованих випадків захворювання на коронавірус у районі та висловив сподівання, що пандемія піде на спад, але на даному етапі захисні костюми є справді вчасною підтримкою для лікарні.

«Дякуємо Андрію Володимировичу та «Європейській Солідарності» за надану благодійну допомогу. Справа в тому, що ми живемо в такий час, що ці засоби захисту, які будуть використані персоналом у боротьбі з коронавірусною інфекцією, є дійсно потрібними» - зазначив Олег Бегаль.

Читайте також: Андрій Парубій передав захисні костюми та окуляри для Ратнівської лікарні. ФОТОРЕПОРТАЖ

Голова Волинської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Іван Мирка передав засоби захисту від Фонду Порошенка медичним установам у Камені-Каширському.

КНП «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Камінь-Каширська центральна районна лікарня» загалом отримали 150 захисних костюмів та п’ять пульсоксиметрів.

«Дякую за надану благодійну допомогу. Костюми індивідуального захисту є дуже необхідними для наших сімейних лікарів, які стоять у перших рядах боротьби з пандемією COVID-19», – заявив заступник директора Камінь-Каширського ЦПМСД Василь Каширець.

Читайте також: Андрій Парубій передав допомогу ковельським медикам

«Від імені адміністрації хочу подякувати за благодійну допомогу, надану нашій лікарні. Вона знадобиться нашим медичним працівникам, які надають допомогу при виявленні хворих з COVID-19», – зазначила заступниця директора Камінь-Каширської ЦРЛ Тамара Овсієнко.

Персонал центральної районної лікарні високо оцінив отримані захисні костюми. Медичні працівники розповіли, що костюми є високої якості та надійно захистять їх під час роботи з хворими.

«Раніше ми вже передали засоби індивідуального захисту для лікарень першої хвилі, які приймають хворих на коронавірус. Сьогодні ми завітали до медзакладів, які приймають людей із різними захворюваннями та симптомами, серед яких можуть бути і потенційні пацієнти з COVID-19. Саме тому важливо захистити медичний персонал цих установ, адже там і виникають спалахи інфікування медпрацівників. До нас звернулися лікарні Горохова, Маневичів та Каменя-Каширського, а Фонд Порошенка та партія оперативно відреагували на їх звернення. Сподіваюся, що наші дії допоможуть убезпечити лікарів», – розповів Голова Волинської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Іван Мирка за результатами відвідин волинських лікарень.

Читайте також: Три тижні в лікарні Італії: враження луцької лікарки Софії Черниш


«Ми здійснили чергову поїздку до районних лікарень Волинської області з метою передачі, в першу чергу, захисних костюмів для медичних працівників. Останнім часом у деяких районах поширення інфекції активізувалося, тому зараз дуже важливо, щоб лікарі були захищеними та могли повноцінно надавати допомогу пацієнтам. Я дуже сподіваюся, що інфекція оминатиме волинян, але у випадку, якщо буде необхідність у допомозі, лікарі, забезпечені засобами захисту, зможуть забезпечити ефективне лікування хворих. «Європейська Солідарність» та Фонд Порошенка і надалі будуть підтримувати лікарів як на Волині, так і в усій Україні», – заявив Андрій Парубій під час свого візиту до медичних установ Волинської області.

Читайте також: Повний фарш: як Євросоюз обладнав Любомльську лікарню

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

читач

19:51 30.05.2020

До виборів готуються заздалегідь.А за 6 років при владі нікому та Волинь не потрібна була.

читачу

22:44 30.05.2020

А то волиняни тільки на "подарунки" реагують? Інакше турбота про Волинь не розглядається? Вам доки не привезеш щось у торбі чи у коробці, аби можна було помацати, то жодних рефлексій нема чого очікувати? А хтось сів та підрахував баланс - скільки район дав у бюджетний кошик, а скільки отримав із загального котла? Чи у всіх без виключення утворилася стобихівська свідомість: ми є, нас багато, тому ми маємо право на все довкола, на субвенції та соціальні виплати з бюджету, комфортні умови для навчання дітей, лікування тощо? За СССР, який взяв людей в імперський полон, влада обіцяла все - робочі місця, соціальну складову, зарплату і т.п. взамін на лояльність до влади, військову та трудову повинність, відсутність прагнень до своєї української державності, прав і свобод людини, самоорганізацію та громадське самоуправління. За останніх 6 років, про які ви згадуєте, вперше за багато років минула влада намагалася стати в ряд з Прибалтійськими державами, з орієнтацією на східноєвропейські стандарти тощо. Ні, цього було замало, треба було "хліба і видовищ", подарунка у ящику і солодких обіцянок. То ж, що хотіли, те і отримуйте! Прийде час, замінять десяток-другий старих вікон на пластикові, відремонтують зо -два ФАПи в селах і зберуть на могорич сільських голів у ресторані райцентру, як це робила одна ну дуже "перспективна" політична сила, котру представляла ну дуже вже мила і привітна жіночка, аби їй віддали ключ від округу №23 до Верховної Ради. І де тепер то все? Правильно, у самісінькій зеленій калабані, бо цього ну дуже хотілося замість якоїсь там ефемерної державності і відповідальності територіальних громад! Областю керує парашутист і його підручні, котрі не володіють державною мовою і мовою аборигенів області, їм начхати на майбутнє цього краю і його мешканців. Тому, знаючи потреби місцевих, вам і привезли подачку...

Костючик

23:47 30.05.2020

Подяка нашому Порошенку,хоча б один щось допоміг!!!

Читач до читачу

10:56 31.05.2020

Не впевнений, що повністю вас зрозумів. А щодо Констанкевич, то все правильно. Але варто зважити на те, що Ірина Констанкевич є лише рукавичкою рукавички Коломойського. Між Коломойським та Констанкевич стоїть рукавичка Палиця, який, окрім пані Ірини, має ще кілька волинських рукавичок для брудної роботи: Гузь, Івахів, Рубльов. Ці люди стали «політиками», мають «політичні статки» завдяки олігарху Коломойському, який заради повернення собі Приватбанку ладний був всю Україну віддати Путіну. А з іншого боку – завдяки електорату, який не цікавиться мізками претендентів на нардепівство, а тим, що у них в руках. Ось і Порошенко втямив, що мають поліщуки в дупі – Мову, Віру, Армію. Замість Мови – місцевий суржик. Замість Віри – московські попи. Замість Армії – заробітчанство на Росії.

Читачу

11:30 31.05.2020

Вочевидь, таки зрозуміли повністю. Саме те, що Ви виклали у другій половині свого коментаря складає суть дій політичної сили ЄС. На даному етапі політичної боротьби за Україну до наших земляків, за виключенням невеликої кількості, інакшим способом достукатися неможливо! Пригадуєте, як колись різні експансіоністи виманювали в аборигенів землю в обмін за прикраси? Так і нині, якщо поліщуки не розуміють курсу на європейські цінності у сфері економіки, права і справедливості, поваги до честі, гідності та власності окремої людини, які їм пропонувала попередня влада нехай і зі своїми недоліками і прорахунками, то їм привезли те, що можна помацати... Ви це назвали досить влучно: "...електорату, який не цікавиться мізками претендентів на нардепівство, а тим, що у них в руках"

ЧИТАЧ

19:51 31.05.2020

А що влада не може забезпечити всім необхідним медиків???????

ЧИТАЧУ

20:03 31.05.2020

Медиків потрібно забезпечити достойною зарплатнею, а це електорату, який голосує за владу, яка медиків продовжує тримати напівголодними, а лікарні зруйнованими.

Бібліотекар

02:11 01.06.2020

"...якщо поліщуки не розуміють курсу на європейські цінності..." не треба просторікувати. Першим, хто зрозумів європейські цінності в Камені був М. Солов"янчик, зробивши хату під австрійський стиль та, використавши елементи фітодизайну. Нині ж у Камені повно європейських будинків у приватній власності.

9 липня
Вчора
07.07.2020
06.07.2020
05.07.2020