Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Будівництво шкільних та дошкільних закладів: яким буде наступний навчальний рік на Волині

13:47 31.05.2020
1684

Керівниця управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна прозвітувала про рік діяльності галузі в ефірі телеканалу UA:Волинь.

Про це інформує телеканал UA:Волинь, - пише сайт ІА Волинські новини.

Вона розповіла про головні здобутки, зокрема відкриття нових освітніх закладів, закінчення 2019–2020 навчального року в умовах карантину і поділилася планами на наступний навчальний рік.

«Цього року ми відкрили два потужних заклади загальної середньої освіти в Осівцях Камінь-Каширського району та Любохинах Старовижівського району. У нас продовжується будівництво в районах дошкільних навчальних закладів. До кінця року ми плануємо відкрити ще два дошкільних навчальних заклади та чотири школи, які добудовуються», – розповіла Людмила Плахотна.

Окрім того, розпочали будівництво школи в Башликах Ківерцівського району, Стобихівці Камінь-Каширського району та Головному Любомльського району.

Цього року продовжували формуватися й відкриватися інклюзивно-ресурсні центри, адже в нас є багато дітей із особливими освітніми потребами – понад 3 тисячі дітей зараз відвідують 25 інклюзивно-ресурсних центрів і отримують належну підготовку та реабілітаційні послуги.

Також забезпечуємо довезення учнів і цього року парк шкільних автобусів закладів освіти збільшився на 17 одиниць. Ще близько 17 автобусів ми плануємо придбати цьогоріч (уже маємо з цією метою державні кошти)».

Головна освітянка області пригадала, що цього року було реформовано два заклади професійної освіти, утворено опорні заклади, що покращує доступ до якісної освіти дітей у сільській місцевості. Малокомплектними зараз в області залишаються 110 шкіл (раніше – третина).

«Особливо проблемно в нас із доступом до дошкільної освіти, адже минулого року ми мали 4,5 тисячі заяв незадоволених батьків. Цього навчального року відкрили два нових садочки і утворили 570 додаткових місць у наявних раніше дошкільних закладах. Тому черга сьогодні до садочків зменшилася, але все рівно спостерігається досить велика перенаповнюваність дошкільних закладів», – сказала Людмила Плахотна.

Вона додала, що ефективність нових карантинних умов у достатній мірі можна буде простежити вже з нового навчального року, коли вчителі матимуть можливість оцінити рівень засвоєних матеріалів учнями.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

ЧИТАЧ

11:35 01.06.2020

А де відео???

9 липня
Вчора
07.07.2020
06.07.2020
05.07.2020