До Каменя-Каширського прибуває чудотворна ікона

28 Березня 2017, 12:01
3329 Джерело: kam-blag.church.ua

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького до Каменя-Каширського з Конотопської єпархії Української Православної Церкви прибуде чудотворний Мовчанський образ Пресвятої Богородиці.

В середу, 29 березня, о 10:00 зустріч чудотворної ікони на церковному подвір’ї Свято-Іллінського храму в центрі міста, де вона перебуватиме до 16:00, -- повідомляє Камінь-Каширське благочиння.

О 16:30 ікона буде доставлена до тимчасового Свято-Іллінського храму, що на даний час розміщений в актовій залі Камінь-Каширського ВПУ. Там образ Богородиці перебуватиме до 21:00.

Ікону супроводжує намісник монастиря “Софронієво-Мовчанська печерська пустинь Різдва Пресвятої Богородиці” архімандрит Діодор (Дудка).

kam-blag.church.ua
kam-blag.church.ua

kam-blag.church.ua
kam-blag.church.ua

kam-blag.church.ua
kam-blag.church.ua

kam-blag.church.ua
kam-blag.church.ua

 

 

 

Коментарі
28 Березня 2017, 17:26
Тут також руська весна. Очевидно Що Вони дійсно хочуть прихватизувати К-Каширську землю. <br/>https://www.facebook.com/photo.php?fbid=129066890961041&amp;set=pcb.129068714294192&amp;type=3
28 Березня 2017, 22:07
В неділю, за ініціативою Всеукраїнської ради церков (УПЦ КП, автокефальної, греко-католицької, римо- католицької, всіх протестаських, в т.ч. ЄХБ, ХВЄ і т.д. проводять Всеукраїнський молебінь за мир і. перемогу, а Российской Православний Й єю Церкви в Українці (т зв УПЦ) треба відволікти увагу пересічних мешканців, так як Путін не дозволив Кірілу (Гундяєву), а той в свою чергу Онуфрію долучитися до цього дійства, продовжувати ,я думаю, не доречно
28 Березня 2017, 22:08
Славные батюшки
29 Березня 2017, 18:26
Диявол, прости Господи, захований, як відомо, в деталях. УПЦ МП справді 2 квітня ц.р. молитиметься за Мир, а от справжні українські православні проситимуть у Всевишнього Миру та Перемоги над ворогом, який окупував українські землі. Бо Кирило(Гундяєв) та й Путін вже б також помолились за Мир, оскільки Крим та ОРДЛО відтяпані то й можна перепочити, за одне й міжнародних санкцій під час цього гібридного миру позбутися. Та й у &quot;мирний&quot; час легше розворушувати проросійські сили у Венгрії до своєї автономії в Закарпатті, Харків з Маріуполем полоскотати тощо. Кремлю потрібен тимчасовий мир, а нам потрібна Україна в межах визнаних світом та Росією у т.ч. не так давно. Добре, що ви перестрахуалися і написали Православному &quot;...не зовсім вірні&quot; (прогнози), себто, можливо всяке, чим не взяли великого передвеликодного гріха на душу...
29 Березня 2017, 18:28
Перепрошую, мабуть механічно взяв замість 14:21 чужий час від Чирка))
29 Березня 2017, 23:04
От за те, що був видалений коментар до цієї статті, що безпідставно ображав Чирка, я адміну сайту вдячний, оскільки можна не поважати чиєїсь політичної чи світоглядної позиції, але це не привід для особистих образ. О.Чирко, як уродженець нашого міста, тут не &quot;хуліганить&quot; і майже не чіпляє нікому ярликів. А щодо коментаря під ніком &quot;Православному&quot; о 14:21 29.03.'17, котрий давав гіперпосилання на єпархіальний сайт Волинського благочиння про проведення 2 квітня ц.р. хресної ходи та Молитви за Мир в Україні під омофором Нафанаїла, котрий раптом зник зі сторінки, - у мене печалька... , адже тепер мій сьогоднішній коментар не зовсім зрозумілий читачам. <br/>Ось це посилання, воно офіційне і по суті: http://volyn.church.ua/2017/03/29/u-lucku-vidbudetsya-moleben-za-mir-v-ukrajini/<br/><br/>Думаю, що це також технічна недоречність..., то сьоднє наслаттє якесь, людкове )))
30 Березня 2017, 00:04
Згоден із вами лише в одному щодо Чирка - на нього дійсно не треба реагувати взагалі як на порожнє місце )) Особливо після прочитання його &quot;поетичного НЕдоробку&quot; ))
30 Березня 2017, 00:47
Підтримую!
30 Березня 2017, 13:20
20:-4 29.03.2017<br/>п. Хрін, може на чоловіків і &quot;наслаттє&quot;, но для жінок &quot;настаттє&quot;- евентуально)))
30 Березня 2017, 14:16
Евентуальність полягає у тому, в період &quot;настаттє&quot;, яке ймовірно пов'язане з місячним (лунным - рос.) календарем та особливостями фізіології жінок, на чоловіків приходить &quot;наслаттє&quot;...)) Або - навпаки, насслаттє доводить жінок до настаттє. Але евентуальність у цьому таки є точно!