Elapsed full time: 0.7989
Memory Usage: 5.22MB
Elapsed time:
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Поліція закликає здати зброю

10:34 30.03.2017
743

З 01 по 30 квітня на Камінь-Каширщині проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалі та спеціальних засобів.

Тож поліцейські звертаюсь до всіх громадян, з проханням, протягом цього часу здати зброю, боєприпаси, що знаходяться в незаконному обігу в Камінь-Каширський відділ поліції.

Даний захід, як зазначають правоохоронці, проводиться з метою захисту громадян від злочинних посягань із застосуванням зброї, попередження крадіжок вогнепальної зброї. Окрім того такі місячники сприяють наведенню відповідного порядку по забезпеченню надійного зберігання зброї, її реєстрації.

– На території нашого району та й усієї держави збільшилась кількість кримінальних правопорушень із застосуванням зброї. Це пов’язано з тим, що велика кількість незареєстрованої вогнепальної зброї знаходиться у громадян. Турбує те, що дана зброя неналежно зберігається, до неї має доступ не тільки господар, а й члени його сім’ї, в тому числі й діти, що нерідко призводить до трагічних наслідків, – зауважує т.в.о.начальника сектору моніторингу Камінь-Каширського відділу поліції, старший лейтенант поліції Валентина Коширець.

Вона також звертає увагу на те, що під час проведення сільськогосподарських робіт на присадибних ділянках як дорослі, так і діти часто натрапляють на зброю та інші вибухонебезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни. Непередбачлива зацікавленість, яка полягає у спробі розібрати чи демонтувати той чи інший предмет, обертається лихом. Тож правоохоронці звертаються до батьків і вчителів із проханням застерегти і роз’яснити дітям міри елементарної безпеки при поводженні з незнайомими предметами.

До речі, за інформацією Камінь-Каширського відділу поліції, минулого року місячники добровільної здачі зброї проводилися в три етапи. За цей час жителі району добровільно здали до відділу поліції 14 незареєстрованих мисливських гладкоствольних рушниць, 142 патрони різного калібру та 3 боєприпаси. У зв’язку з цим близько 20 осіб уникнули адміністративної та кримінальної відповідальності, оскільки під час проведення місячника добровільної здачі зброї, особи, які добровільно здали зброю, мають право після проведення перевірки і належного оформлення зареєструвати дану зброю на себе.

Коментарі

Анонім

23:14 30.03.2017

А мені поліція ту зброю видавала ?

Вася

23:26 30.03.2017

Це такий перепис лохів)))

неЛОХ

12:44 02.04.2017

"Поліція закликає здати зброю ...Турбує те, що дана зброя неналежно зберігається, до неї має доступ не тільки господар, а й члени його сім’ї, в тому числі й діти, що нерідко призводить до трагічних наслідків," - хай ще позакликають здати потужні мотоцикли , скутери , автомобілі - від них теж ЩОРОКУ гине НАБАГАТО більше людей..
Або хай звернуться із подібними закликами до терористів-сепаратистів так званих ЛНР-ДНР - от якраз в лугандонців "зброя неналежно зберігається, ... що нерідко призводить до трагічних наслідків" (((
І ці "наслідки " - четверо загиблих наших вояків ...((

25 червня
Сьогодні
Вчора
23.06.2019
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
18.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин