На Камінь-Каширщині змагалися юні орієнтувальники

11 Квітня 2017, 10:30
2962

7 сквітня, саме на Всесвітній День здоров’я школярі Камінь-Каширщини взяли участь у районних туристських змаганнях зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді на кубок імені Геннадія Яцуна. Організувала їх та провела районна станція юних туристів за сприяння відділу освіти.

Масовий захід проводився на території озера Озюрко. Участь у ньому взяло 44 команди району загальною кількістю понад 400 учнів.

Привітали учасників методист відділу освіти Павло Монець, головний суддя змагань Іван Тищук та ветеран туризму Володимир Хаймик

Як повідомила методист станції юних туристів Оксана Пась, перемогу здобули: серед шкіл І-ІІІ ступенів – команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Раків Ліс (тренери: Карпік С.М, Філюк В.В.), серед шкіл І-ІІ ступенів – команда ЗОШ І-ІІ ст. с.Стобихівка (тренер: Якимчук В.М). Переможці отримали подарунки кубки та грамоти.

Призерами серед шкіл І-ІІІ ст. стали учні ЗОШ с.Пнівне (ІІ місце, тренер Лебіч А.Д.), та вихованці НВК №1 м.Каменя-Каширського (ІІІ місце, тренери: Гребенюк Ю.Р., Грицак В.В.); серед шкіл І-ІІ ст.– школярі ЗОШ с.Теклине (ІІ місце, тренер Нивчик В.М.), учні ЗОШ с.Рудка Червинська (ІІІ місце, тренер Приходько І.М.). Команди-призери отримали також кубки і грамоти відділу освіти. А учні, які здобули перемогу в особистому заліку, були нагороджені медалями та дипломами районної станції юних туристів.

Кращі спортсмени-орієнтувальники, які здобули перемогу на районних змаганнях будуть представляти Камінь-Каширський район на Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Волині, який проходитиме 19-21 квітня в смт. Маневичі.

 

Фото та відео Андрія Куницького

 

 

1









1

1







1





 

 

Коментарі
11 Квітня 2017, 20:07
Я в шоці!!!!!!Оце ЗАХІД!!!!!!ЗБОРИЩЕ......
11 Квітня 2017, 23:39
Що за чоловік з "матюгальником" у зеленому?
12 Квітня 2017, 00:12
"ветеран туризму Володимир Хаймик": знаю цього чолов"ягу. Надзвичайно розумна та гідна людина. У свій час багато справ Ним було зроблено для розвитку туризму у районі. Не забувають його і в Києві, "альпіністи" яким він дав дорогу у бізнес. Виявляється, що Киян під час ожеледиць рятують К-Каширці піднімаючись на неймовірні висотки Києва...
12 Квітня 2017, 01:00
Це відповідальний захід, який вимагає як організаторських здібностей, так і педагогічних знань і умінь. Не кожен годен його файно провести.
12 Квітня 2017, 03:37
Чоловік в зеленому і з матюгальником -Іван Тищук, директор районної станції юних туристів
12 Квітня 2017, 11:03
Ну да це така робота, туристичні змагання...Вона навіть на джип собі заробила.А ви вчительохи далі тукмачте про імфузорію туфельку, префікси,рельєфи і т. д.<br/>Мо і ви заробите...
12 Квітня 2017, 12:12
&quot;Вона навіть на джип собі заробила&quot; - а хто ця ВОНА?
12 Квітня 2017, 12:46
Вона -це жінка Пася Віті Оксана?Да , &quot;працювала&quot; вона точно багато...
12 Квітня 2017, 16:33
&quot;-Іван Тищук, директор районної станції юних туристів&quot;: так звана станція юних туристів є повноправним позашкільним закладом. Між іншим заклад має здається біля десяти чи більше працівників чи так би мовити освітян які наполегливо працюють у цьому напрямку. Іван Тищук, молодий хлопчина прийшов ледве з інституту та довів своєю працею та хистом район до непоганих результатів. Крім цього у той час коли дітлахи закінчують цей заклад Їм присвоюється навіть якийсь-то спортивний розряд. Все робиться на інтозіазмі. Інколи в Івана більше авторитету у дітей ніж у власних батьків.
12 Квітня 2017, 17:29
Хто з тих краль є Оксана?
12 Квітня 2017, 19:05
Дяку за пояснення. Звісно позашкільна освіта зовсім по-іншому організована, а робота педагогічного працівника там не така інтенсивна, як у школі, але навіть, щоб провести ці,-декілька на рік масових заходів, треба мати відповідні якості, сформовані у процесі навчання у ВНЗ.
13 Квітня 2017, 02:13
та шо чорний гольф не приший кобилі хвіст до спортивного одягу...