Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

ФК «Боровне» переможець відкритого чемпіонату Гуто-Боровенської ОТГ з міні-футболу

10:00 30.07.2020
2656

Підвели підсумки відкритого чемпіонату Гуто-Боровенської ОТГ з міні-футболу 2020, переможцем стала команда ФК «Боровне».

Про це інформує сайт Гуто-Боровенської ОТГ.

Зокрема на завершальному етапі, команданди розташувались таким чином:

  • 6 місце ФК «Верхи»

Команда не змогла повторити минулорічний результат(4-е місце), в ході чемпіонату в декількох матчах навязували досить серйозну боротьбу своїм суперникам, проте в більшості все ж провалили свої матчі! Кращим гравцем команди став Семенюк Андрій!

  • 5 місце – ФК «Полиці»

Команда дебютант чемпіонату вперше брала участь в офіційних матчах з міні-футболу і залишила неоднозначне враження від своїх виступів, молодь за підтримки досвідчених Савчука Ігора, Шеремети Віталія і Варчука Юрія моментами демонстрували доволі збалансовану ігру, однак брак досвіду подібних матчів став головною причиною того, що команда змогла зайняти лише 5-е місце. Кращим гравцем команди визнано Шеремети Віталія!

  • 4 місце – ФК «Великий Обзир»

В цьому році ця досвідчена команда нарешті змогла продемонструвати все на що здібна і лише прикра невдача в останнього туру з командою Гути-Боровенської(поразка 2:4, хоча після першого тайму рахунок був 2:0) не дозволила піднятися на п'єдестал.Кращим гравцем команди визнано Нахилюка Ігора!

  • 3 місце – ФК «Гута-Боровенська»

Бронзові медалі чемпіонату здобувають футболісти села Гута-Боровенська, які вони вирвали в драматичному матчі останнього туру.Головною проблемою для команди була постійна вимушена ротація в ході всього чемпіонату, що і не дозволило нав'язати боротьбу своїм головним суперникам.Кращим гравцем команди визнано Кузьмич Констянтина!

  • 2 місце – ФК «Піщане»

Команда повторила свій минулорічний срібний успіх, хоча все ж була налаштована кинути виклик своїм головним суперникам з села Боровне в боротьбі за чемпіонство, проте дві мінімальні поразки в очних зустрічах вирішили долю головного трофею чемпіонату не на їх користь.Кращим гравцем команди визнано Шептура Владислава!

1 місце – ФК «Боровне»

Команда села Боровнем вдруге підряд стає чемпіоном Відкритого чемпіонату Гуто-Боровенської ОТГ з міні-футболу!Кращим гравцем команди визнано Федіка Констянтина!Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Мої вітання

12:04 30.07.2020

Нема дурня з ФК Олімп і чемпіонат в людей нормальний проводиться

Мяч

19:00 30.07.2020

І що це за дурень із ФК Олімп?

Для Мяч

21:06 30.07.2020

Ти ж сам із ФК Олімп і питаєш за пася ?)

8 серпня
Вчора
06.08.2020
05.08.2020
04.08.2020
03.08.2020