Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Чи можна легалізувати прибудову до квартири: відповідь експерта

14:01 31.07.2020
2444

Прибудови до квартир не є легальними приміщеннями, узаконити це можна, лише якщо вам належить ділянка, де розміщена прибудова.

Про це написав у фейсбуці заступник директора Департаменту будівництва та житлового забезпечення Юрій Тацій, передає УНН.

«Прибудови до квартири не є легальними приміщеннями. Нерідко мешканці Києва, бажаючи розширити своє помешкання, читають „диванних“ експертів, які розповідають, що легалізувати прибудову квартири можливо.

Однак це неправда. Відповідно до визначення нашого законодавства квартира (також нежитлове приміщення) — це виключно внутрішній простір будинку. Він не може бути зовні і тим більше не може об’єднувати елементи будинку, які не належать до його внутрішнього простору, — написав Тацій.

За його словами, узаконити такий об’єкт будівництва можна лише у тому випадку, якщо ви є власником ділянки. Також він спростував інформацію про те, що самовільно здійснену прибудову можна узаконити через МУО на реконструкцію.

«Тому обирайте законні методи для облагородження свого помешкання. Наприклад, робіть перепланування всередині квартири, ремонт або реконструкцію в межах приміщення», — додав Тацій.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 серпня
Вчора
06.08.2020
05.08.2020
04.08.2020
03.08.2020