Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Камінь-Каширський район: рятувальники працюють для запобігання пожежам під час жнив

15:00 04.08.2020
2168

У вихідні працівники Камінь-Каширського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області провели профілактичні рейди щодо забезпечення пожежної безпеки під час заготівлі врожаю.

Про це інформує Камінь-Каширський РВ УДСНС України у Волинській області

Так фахівці ДСНС побували на полях поблизу сіл Яловацьк та Залісся Камінь-Каширського району. Людям, які працювали, нагадали основні правила пожежної безпеки під час проведення збору урожаю зернових культур.

Під час роз’яснювальної роботи рятувальники роздавали тематичні пам’ятки з правилами пожежної безпеки під час збирання врожаю та побажали безпечних жнив.

Також, рятувальники навідались на поля поблизу сіл Брониця та Воєгоще, де тривають жнива, щоб нагадати хліборобам правила користування вогнегасниками, перевірили забезпеченість зернозбиральної техніки засобами пожежогасіння.

Серед робітників, залучених до збирання врожаю, розповсюдили інформаційні тематичні листівки. Фахівці ДСНС зауважили, що небезпека виникнення пожеж під час збирання зернових визначається технічними та технологічними причинами, серед яких: іскри випускних труб авто техніки, намотування соломи на деталі, що крутяться, потрапляння соломи на нагріті частини авто техніки тощо.

«Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає населення та суб’єкти господарської діяльності неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час збирання та зберігання врожаю. Адже це є надійною запорукою того, що урожай буде зібраний без втрат!», – йдеться у дописі.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 вересня
Сьогодні
Вчора
26.09.2020
25.09.2020
24.09.2020