Юлія Тимошенко: Дострокові вибори невідворотні

28 Квітня 2017, 16:48
1506

Зважаючи на рівень довіри до парламенту та уряду, який коливається у межах 1 – 2 відсотків, дострокові вибори невідворотні, заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час прес-конференції у Львові.

Як зазначила народний депутат, дві революції в Україні не зламали кланово-олігархічну систему. За її словами, сьогодні інтереси людей стоять на останньому місці, панують клани і один із найбільших олігархів – чинний президент.   

– Не слухайте казки влади про те, що, мовляв, після дострокових виборів до влади прийдуть ті самі люди. Дострокові вибори – це шанс завести у владу принципових, чесних патріотів, на відміну від того багна, яке там зараз є. Не слухайте казки про те, що, мовляв, за гроші, витрачені на вибори, можна підвищити пенсії та зарплати. Насправді нині крадеться стільки, що за ці гроші можна провести не одну виборчу кампанію, – наголосила Тимошенко.

 

Коментарі
28 Квітня 2017, 20:33
СмердЮля і злодЮля- на пенсіЮ !!!
28 Квітня 2017, 20:50
Дебіл!!!
28 Квітня 2017, 23:35
Шо ви таке кажете? Хіба Юля Тимошенко дебіл? Вона ж жіночої статі...
29 Квітня 2017, 00:16
Дйсно, за гроші тимошенко можна провести не одну виборчу компанію!
29 Квітня 2017, 01:07
от за що дякувати треба януковичу так це за те що юлю в тюрягу посадив...<br/>нафіга її випустили???
29 Квітня 2017, 01:23
Вже коли після Небесної сотні, після Революції гідності та небувалого патріотичного піднесення до влади прийшло, за словами Юлі, багно, а частка правди, як видно у цьому таки є, то тепер прийде вже відверте лайно. Наша вата на лівобережжі спокуситься обіцянками і проголосує за Окупаційний блок, східні регіони оберуть центристський на їх погляд &quot;Український вибір&quot; Медведчука, а в західних областях ліктями розштовхають інших атошники, схожі до сина ковельського судді, котрі під українським прапором ховають свою долярово-бурштинову душу. Юля розпинається, як може, бо стара консерва змушена зі всіх сил вистрілювати останні патрони в цій нерівній битві двох цивілізацій. Нинішню владу варто критикувати на чім світ стоїть, перш за все за її популізм на минулих виборах, за невиконані обіцянки, непокараних злочинців та іммітацію боротьби з корупцією. Але, якби ця влада і Порошенко у т.ч., справді були такі, як репетує Юля, то міжнародна спільнота давно би плюнула на нас з високої дзвіниці. А так у Європі вже практично вирішено питання про план Маршалла (економічний порятунок) для України, вже майже є точна дата безвізу, визначились з Україною Трамп, дасть Бог Франція і помаленьку ми вийдемо з того багна, залишивши в його трясовині Юлю, Олєжка та багатьох інших політичних &quot;рятувальників&quot; України з 20-ти літнім політичним стажем і обіцянками - на цей раз ми постараємося вас вже не дурити!<br/> Юля свою справу вже зробила, пора їй бавити онуків, аби не росли такими бешкетниками і хитрюлями, як їх бабця...
29 Квітня 2017, 01:27
Юля прийде - парядок наведе!
29 Квітня 2017, 01:59
Це посміховище на весь світ вже приходило, і не один раз...
29 Квітня 2017, 02:07
ага в Харківській залізничній лікарні лікувалася
29 Квітня 2017, 02:18
Юля прийде - путлєра приведе!
29 Квітня 2017, 12:23
достроковы вибори не відворотні. про що мріє - те й говорить
29 Квітня 2017, 13:35
Ви так на неї прете. А в неї стільки дітей по Україні і в районі - членів &quot;батьківщини&quot;
29 Квітня 2017, 19:05
&quot;то тепер прийде вже відверте лайно.&quot;: таки може бути так. Народ тепер здається ще більше дезорієнтований хіба що єдине це те, що так звані особи літнього віку не поприходять на виборчі дільниці і тому весь аншлаг віддадуть лицам сорокарічної давності які ще пам&quot;ятають що таке ковбаса по 2.20 або долар по, принаймі 8.2. Тому у свою чергу Я між іншим во всю перся за Нову політичну силу яка вибудувалася тут на Волині. Потому не слід думати, що електорат весь гнилий та нікчемний оскільки завжди йдуть процеси про які МИ навіть не здогадуємося. Але якщо парламент навіть і відкотиться назад то у Нас все-таки може бути президент з Новими для себе поглядами який ще раніше заявляв про свої погляди на Європу про те, що він неодмінно хоче себе бачити парламентарієм в Новій Європі. Дай боже.
30 Квітня 2017, 00:58
Зорієнтуйтесь в часі і просторі. Якщо замість лайна прийде лайно, то навіщо проводити дочасні вибори. Якщо електорат не весь гнилий - то може варто почекати до 2020 з надією, що негнилих стане більше. А в перерві між сьогоденням та 19-им регулярно посилати .... таких, як Тимошенко.
30 Квітня 2017, 16:45
&quot;Якщо замість лайна прийде лайно, то навіщо проводити дочасні вибори. Якщо електорат не весь гнилий - то може варто почекати до 2020 з надією, що негнилих стане більше.&quot; -ось саме тому бидлорат і обирає кожен раз &quot;лайно&quot;, бо подібні &quot;фільософи&quot; переконують усіх виборців що &quot;вони всі однакові&quot;
30 Квітня 2017, 17:34
&quot;Якщо замість лайна прийде лайно, то навіщо проводити дочасні вибори. Якщо електорат не весь гнилий - то може варто почекати до 2020 з надією, що негнилих стане більше.&quot; -ось саме тому бидлорат і обирає кожен раз &quot;лайно&quot;, бо подібні &quot;фільософи&quot; переконують усіх виборців що &quot;вони всі однакові&quot;
01 Травня 2017, 15:30
Якщо філософи переконують, то вони чогось варті. А чого варті озлоблені і знесилені, які все знають і нічого не вміють. Завдяки їм щоразу приходять до влади тимошенкотягниляшки.
02 Травня 2017, 00:04
&quot;Завдяки їм щоразу приходять до влади тимошенкотягниляшки&quot;- при владі зараз порошенки(вальцмани)гройсманиавакови. Завдяки кому вони зараз при владі??