У Камені-Каширському встановили «Лаву примирення»

30 Квітня 2017, 18:30
5852

Обіцяну лавочку у куточку Європейського Союзу, що в центрі Каменя-Каширського, уже встановили.

І має вона назву  – «Лава примирення».

Дещо символічна назва та й форма.  

Це звичайна лавочка з незвичайним сидінням.

Її поверхня – у вигляді двох похилих площин, що сходяться до центру. Це змушує людей, які присіли на її краї, скочуватися один до одного.

Подібні лавочки встановлені у багатьох містах України. Їх вважають символом єднання.

 

1


 



 

 

 

Коментарі
30 Квітня 2017, 21:41
Нормальна лавка. Тепер хоч буде де полежати кому; а то до цього часу тільки на сирій землі....
30 Квітня 2017, 21:54
Точно)) Тепер Сашик-бомжик буде "загаряти" на цій "лаві примирення" . А на 9 травня туди будуть садовити і фоткати так званих вєтєранів велікой отєчєствєнной і учасників національно-визвольних змагань .. Мовляв "дєди примірілісь"..
30 Квітня 2017, 22:16
Прикольно. Молодці. Якщо кожен біля дому чи роботи зробить частинку європи, то європейці будуть проситися до нас. Ставлю лайк.
30 Квітня 2017, 22:21
А мені цікаво , скільки коштів "списала" міська рада на цю "лаву примирення" ? Чи це Гноянець зробив за власні кошти??
30 Квітня 2017, 22:29
От якщо в нашому камені буде ПРОСТИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ТУАЛЕТ - ось тоді можна говорити про якийсь лайк .. Інакше якщо той же європеєць чи й наш поліщук не матиме де справити нужду - на фіг потрібні подібні лави...<br/>Те ж саме стосується асфальтового покриття площі Культури та доріг по Каменю..
30 Квітня 2017, 23:04
Лаву зробила Попович за власні кошти
30 Квітня 2017, 23:37
Попович - це хто така?
01 Травня 2017, 00:01
Це власниця кафе яке має відкритись
01 Травня 2017, 01:55
Я думаю, що в кафе буде туалет, в який могтиме зайти кожен нужденний. Автори - не будьте занудами і зависниками, називайте речі своїми іменами. Хороше- хорошим, погане - поганим. Люди за свій кошт зробили гарну річ. Власникам кафе, ще один лайк. Решті - приклад для наслідування.
01 Травня 2017, 13:46
НЕможна було просто лаву!!!! А ні ще треба було написати що вона для примирення. А якщо дів пари або три захтять посидіти?
01 Травня 2017, 21:14
Кут нахилу надто великий, тому ця лавка навіть для приколу не вельми годиться. Мабуть хотіли переплюнути Європу і передали масла в кашу. Якби кут був заледве помітний, то люди там би справді сідали перепочити і діставали кайф від цієї задумки...
01 Травня 2017, 21:49
Але про те чому слід було писати, що це лава єднання. Хіба на інших подібних лавах теж такий самий запис? Ну наприклад, Вона дійсно є лавою єднання за формою та змістом але для чого писати на Ній, що Вона є перше-лавою коли й так видно, що вона є лавою та друге що вона є для того щоб єднатися, адже якщо кожен ЇЇ випробує то однозначно щось таки й вийде (за технологією ЇЇ використання). То чому скажіть будь-ласка на ній писати що Вона для єднання? Це для тих хто чогось не доганяє або не розуміє можливо це написали для того хто ЇЇ зробив?
02 Травня 2017, 13:44
Лавку явно поцупили в Луцьку з вулиці Крилова
03 Травня 2017, 00:51
написали бо такі вічно всім недовольні як камінь задавали б ще більше запитань , типу що за лавку криву поставили і тд. і тп.
03 Травня 2017, 03:20
для гармонії з кухлем