Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Вакцина / Фото ілюстративне
Вакцина / Фото ілюстративне

В Україні планують безкоштовно вакцинувати від грипу людей з групи ризику

08:22 15.09.2020
1544

У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що планують безкоштовно вакцинувати від грипу людей з групи ризику.

На брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що карантинні обмеження та правила, які були введенні через COVID-19, мають вплив на стримування грипу та подібних захворювань – пише УНІАН.

«Однак найнадійнішим способом не захворіти на грип є саме вакцинація. І ми закликаємо всіх наших громадян почати робити щеплення», – підкреслив міністр.

За словами Степанова, у минулому епідсезоні закупили 542 тисяч доз вакцин проти грипу, при цьому вакцинували 238 тисяч. Міністр наголосив, що цьогоріч МОЗ планує суттєво збільшити закупки вакцин проти грипу.

«У нас є чотири виробники. Всі ці вакцини є безпечними... вони всі прекваліфіковані Всесвітньою організацією охорони здоров'я... Окрім того, що ці вакцини будуть у вільному продажі, ми також займаємося тим, щоб завезти вакцини для вакцинації груп ризику за бюджетні кошти», – додав він.

Читайте також: Гроші замість «пакунку малюка»: як це працюватиме з 1 вересня

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Не щеплений

09:38 16.09.2020

Так як мій попередній коментар був видалений недолугими модераторами,пишу ще раз.
Отже щеплення від грипу майже в 100 відсотків викликає сам грип і в набагато важчій формі, плюс ще є багато різних побічних ускладнень. Вони хочуть безкоштовно вакцинувати? Зрозуміло. Адже утилізувати вакцини в унітаз категорично не можна, дешевше утилізувати їх в людей, да й виручка аптекам буде, коли почнуть хворіти від цих щеплень. Але розумних і думаючих людей, стає все більше, які не колять собі цю отруту. Хоча, нажаль, багато ще зазомбованих, які свято вірять в священну вакцину.

Щеплений

15:17 16.09.2020

Ну природний добір був завжди, тому кожен у цьому світі вільний приймати власні рішення. Правильно Ви кажете, що "нажаль, багато ще зазомбованих, які свято вірять...", але берете вузько - тільки щодо вакцини. Свято вірять і у "московські скрєпи", як це було на початках пандемії у Печерській Лаврі; свято вірять у інші речі, у т.ч. і у святу правду в соцмережах та у телевізорі...

Щепленому

15:31 17.09.2020

Природній відбір є в природі, але в людей не повинно так бути. Дійсно, з щеплених виживає тільки найсильніший і ті що вціліли, нажаль, часто хворіють.

28 вересня
Сьогодні
Вчора
26.09.2020
25.09.2020
24.09.2020