Керівники району відвідали ветеранів Другої світової війни

04 Травня 2017, 16:33
2200
Напередодні Дня пам’яті та примирення  і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які в Україні щорічно відзначаються 8 та 9 травня, керівники району навідалися до ветеранів найкровопролитнішого військового конфлікту ХХ століття.
Про це повідомляють на сайті Камінь-каширської РДА.
Голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук, голова районної ради Віктор Сус та начальник управління соціального захисту населення Максим Демидюк  завітали в гості до учасників бойових дій 1939-1945 рр., які воювали у лавах Радянської армії та ОУН-УПА.
Представники районної влади привітали їх зі святковими днями та запросили на урочистості, які відбудуться 9 травня.
Вони також вручили подарункові набори до святкового столу. Така благодійна допомога, за словами ветеранів, є дуже доречною, адже вона в черговий раз підтверджує щиру повагу та шанобливе ставлення до них.

 





 

 

 

Коментарі
04 Травня 2017, 23:40
Подарункові набори? Тьфу. Що з тих наборів? Раз на рік відвідують ветеранів із думкою, щоб вони швидше повмирали
04 Травня 2017, 23:41
а ти що хотів? грошей нема<br/>Бо всі на ремонт сесзали віддали
05 Травня 2017, 00:05
На більше фантазії щоб наслідити на сайті бракує клепки? Цю штуку не купиш і ніхто її тобі не подарує, чуваче!
05 Травня 2017, 02:20
Колись у Польщі писали: &quot;Ні вар&quot;ятам на дорозі&quot;, мабуть і тут треба вар&quot;ятам обмежити доступ.
05 Травня 2017, 02:28
Все можна купити зараз. А тим більше нещасні набори для столу, які пенсіонерам як зайцю п'ята лапа не потрібні
05 Травня 2017, 10:24
&quot;Бо всі на ремонт сесзали віддали&quot;- на ремонт сесійної зали 140 тисяч, на придбання апарату штучного дихання в лікарню - 570 тисяч. &quot;Сон розуму породжує чудовиськ&quot;,тобто таких дебілів як ти
05 Травня 2017, 12:35
Ветерана ОУН-УПА запросили на святкування 9-го травня??? Якщо він насправді ветеран ОУН-УПА, то для нього війна закінчилась мінімум у 1947 році, і не 9-го травня. Ветерани ОУН-УПА визнають 8-ме травня, але не 9-те - свято сталінської доби на кістках мільйонів загиблих. А далі запитання. Якою законодавчою нормою керуються місцеві керманичі, відзначаючи 9-те травня? Здається є норма, яка передбачає офіційне відзначення Дня скорботи 8-го травня. Офіційне. Народ святкує, коли хоче. На яких фронтах чи партизанських загонах воювали ветерани 2-ї Світової? Якщо ветеран у 1945 році мав 17 років, а таких брали, то він 1928 року народження. То в цьому році йому або виповнилось, або виповниться 89 років. Може Дунайчук на пару з Сусом розкажуть на цьому сайті, яких саме ветеранів вони вшановували і ще раз хочуть вшанувати?. Чи бува це не хлопці з загонів НКВД,. що ганялась за дідом з УПА по волинських лісах?
05 Травня 2017, 12:53
ветеранів потрібно навідувати постійно а не раз у рік для галочки
05 Травня 2017, 13:37
Районом керувала і керує &quot;галочка&quot;. Про це треба заявляти не &quot;дебілу&quot;, можливо це ваш родич, а керівництву, яке служило і служить &quot;галочці&quot;. Простими словами, тим, хто - все робили аби як, аби зверху не сварили. А буде чи не буде для людей користь - це їх не обходить і не обходило. Совісті не мають, законів не знають, людей тільки офіційно поважать, а позаочі просто мають... .
05 Травня 2017, 17:56
Угомонись, чоловіче! Ти вже своє &quot;сказав&quot; у першому коменті!
06 Травня 2017, 01:27
Я конєчно ізвіняюсь, але слід казати не &quot;угомонись&quot;, а &quot;вгамуйся&quot;. Сподіваюсь, що колись на район прийде українська мова.
06 Травня 2017, 03:45
&lt;p&gt;подивіться на цих мордоворотів. На вила&lt;/p&gt;
14 Липня 2017, 15:07
Частіше б згадували ветеранів,а не тільки на свята.
14 Липня 2017, 15:10
А чого Ви горлопани глотки дерете ,а самі ховаєтесь за прізвиськами? Чи слабо себе назвати? Правдоборці!