Які з шкіл району є лідерами за результатами олімпіад

05 Травня 2017, 12:27
9162

У районному відділі освіти підбили підсумки та визначили рейтинг шкіл району за підсумками ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових та спеціальних дисциплін у 2016 - 2017 навчальному році.

Отже, як завжди лідирують навчально-виховні комплекси міста №1 та №2.

Так, учні НВК №2 м. Каменя-Каширського у районних олімпіадах здобули 96 призових місць з 22 навчальних предметів. Школа-гімназія також має 26 призерів обласних олімпіад. Відповідно вона посідає першу сходинку рейтингу.

На другій сходинці – НВК №1. Учні цього закладу здобули 103 призових місця у районних олімпіадах з 23 предметів, та 20  призових місць у обласних олімпіадах.

 


 

 

Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів кращі показники у ЗОШ сіл Гута-КамінськаОсвіці та Клітицьк.

Вони відповідно і розташувалися у турнірній таблиці:

 

2

 

Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів лідером є Раків-Ліська ЗОШ, за нею Черченська та Сошичненська школи.

Ознайомитися з результатами інших шкіл та порівняти їх з попередніми роками можна у нижче поданій таблиці

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
06 Травня 2017, 01:15
Відносно першої або другої шкіл. Тут просто в зв"язку із тим, що перша школа має майже на четверту частину більше учнів ніж друга. Даються взнаки по-перше некоректне планування вулиць міста оскільки на першу школу припадає більше вулиць ніж другій. Крім того наприклад те планування вулиць міста яке маємо на сьогодні, Підцир"ївська школа взагалі перебуває у тому місці де й зараз перебуває. Ось така реформа міста так зване розширення де на першу школу сьогодні але навіть завтра протягом ще десяти років не менше припадатиме переважне навантаження на педколектив школи.
06 Травня 2017, 01:59
А розкажіть чи все по чесному в тих олімпіадах???<br/>Багато дітей і вчителів знають тих нюансів....Ой багато...
06 Травня 2017, 11:05
Кількість дітей, це не основне і Гута-Камінська тут чудовий приклад.
06 Травня 2017, 11:08
Не одноразово мав призерів на олімпіадах, якихось нюансів не помітив. Тож не шукайте причину!
06 Травня 2017, 13:09
&quot;08:05 06.05.2017<br/>Кількість дітей, це не основне і Гута-Камінська тут чудовий приклад.&quot;: згідний з Вами у першу чергу це інноваційний підхід педколективу школи та взаємодія батьківського колективу школи. Якщо педколектив та батьківський колектив школи знаходять спільну мову аж тоді знаходяться й діти на які слід звернути уваги на їхнє старання у вивченні шкільних предметів. Не буває такого собі апріорі коли дитина або вчитель разом долають ази освіченості у цих випадках тільки разом вони можуть долати наукові вершини.
06 Травня 2017, 13:22
До слова.<br/>На днях розмовляв з викладачем Луцького НТУ, то радують його слова, що з запровадженням ЗНО студенти пішли в рази обізнаніші і значно більш наполегливі у навчанні, в порівнянні з роками коли за гроші вчитись міг, практично любий.
06 Травня 2017, 16:00
Камінь-Каширський в минулому році був на другому місті по середньозважені оцінці ЗНО по Україні, а це щось таки Є, оскільки в забитому усіма районі йдуть якісь неординарні процесси. У свій час я радий що прилучився до цього процесу зі своїми однодумцями.
06 Травня 2017, 22:58
А що скажете про нас?
07 Травня 2017, 02:05
Так звані учнівські предметні олімпіади-рудимент совдепії .Ніякої користі чи якогось стимулювання до освіти вони не дають.Проводяться майже &quot;з-під палки&quot; або як кажуть в народі &quot;добровільно-примусово&quot;. Зате результатами потім можна похвалитись ...
07 Травня 2017, 10:35
Головне щоб у Стоході риба водилась.
07 Травня 2017, 12:05
А які застолля у нас на семінарах .....<br/>рестораціїї віддихають...<br/>І все за вчительські гроші....
08 Травня 2017, 10:38
А чого ж ви тупо і мовчки здаєте гроші на ці застолля?? Чи може думаєте,що хтось приїде і відмінить збір ВАШИХ грошей з ВАС самих??<br/>Цікавий (якщо не сказати тупий) ви народ - вчителі по селах..Самі здаєте мовчки гроші на все,що вам скаже діректор чи пась, самі біжите голосувати за 200-400 грн(ще й сім'ю і родичів на це &quot;підписуєте&quot;) і т.д.,і т.п - а потім скігліте :&quot;Як погано жити...&quot; або &quot;Нас народ не поважає..&quot; Так саме за це вас і не поважають і правильно роблять!
13 Травня 2017, 12:43
А де ж Стобихівка,де її результати?