У селі Сошичне радісно відзничили день села

22 Вересня 2020, 11:33
село Сошичне 9994
село Сошичне

У неділю, 20 вересня, день села відзначили жителі села Сошичне, Камінь-Каширського району.

Про це інформує Сошичненська ОТГ.

Також, у понеділок  у селі Сошичне Камінь-Каширського району християни відзначали величне престольне свято Різдво Пресвятої Богородиці.

«З Престольним святом Сошичне! Нехай в кожному домі живе любов Божа! Нехай єднає нас усіх щира молитва, нехай всі помисли будуть чисті, а діла праведні. Розквіту і процвітання тобі, Сошичне!!!», – йдеться у дописі громади.






1











1












 

Коментарі
23 Вересня 2020, 01:52
Зробили з престольного свята політичну кампанію за майбутнє. Ідіть з миром вже із Сошичне поки можна, зека Семенюка пхаєте, наглота рідкісна, хапуга, але раз підходить то і самі такі. Сидоручка ти чудо, мабуть у Констанкевич із Коломойшою вчилась? День села взагалі 12 липня і не потрібно Сочі використовувати для самопіару, низько і бридко дивитись, а ще бридкіше на своїх горебізнесменів, нище плінтуса впали.
23 Вересня 2020, 02:57
Невже люди настільки отупіли, що не роуміють - коломойші і його шісткам не місце в Україні ??? Скільки злодії без совісті, сорому і честі будуть нами керувати ???
23 Вересня 2020, 03:00
Ігорочку, нерви в жменьку. Жаба душить, що краще тебе у людей вийшло. Людям нравиться. Подивись на щасливі лиця на фото. Бізнесменам респект! Не сидять в норі і не воняють, як той скунс, а строять громаду. А Сидоручка маладєц, що вміє і робити, і віддихати, і ще й людям отдих організувати.
23 Вересня 2020, 10:48
Казали наш милесь був, подарунки роздавав.
23 Вересня 2020, 16:55
З одного боку молодці!!! Дітям весело, людям було куди вийти......АЛЕ в селі ну дуже багато хворих з ознаками ГРВІ, вас це не лякає???? Який натовп людей, те що це агітація, то зрозуміло і дурному, але щоб здоров'ям нехтувати
23 Вересня 2020, 20:11
Ваше ОТГ шпаківні побудувати не здатне. Про який розвиток Ви тут пишете ? Хіба миття придорожних знаків і влаштування святкувань - розвиток ? Дійсно, є від чого відпочивати...
23 Вересня 2020, 21:09
Магазини штрафували. А тут таке творить. Вже садочки закривають, а їм свято і ніхто не штрафує.
23 Вересня 2020, 22:41
Як весілля робите по 300 чоловік і дітей туди сунете у закриті приміщення то ГРВІ не боїтеся, а на відкритому повітрі вам ГРВІ мішає. Розійтися треба було на 1.5м. Площа дозволяла.
23 Вересня 2020, 23:25
Не таким повинен бути голова громади, який не показав себе на посаді голови, що вона зробила за свої роки. Тільки звекли з людей гроші збирати, наче в нас мішки з грошима. Впала так низько перед народом так преться до влада, скоро із кульбаками будуть іти у Верховну раду.
23 Вересня 2020, 23:52
Люди, звідки стільки злості і ненависті. У кожного є можливість балатуватись, показати, як потрібно розбудовувати громаду без політики, підприємців, і т.д. <br/>Згідний, обговорити легше і цікавіше, ніж щось робити.
24 Вересня 2020, 04:01
То є так, але далеко не в кожнго є можливість використовувати ресурси &amp;quot;патрійотів&amp;quot; типу палиці чи коломойші, в тому числі фінансові...