Депутата Камінь-Каширської міської ради затримали на хабарі

24 Вересня 2020, 19:00
фото ілюстративне 10430
фото ілюстративне

Депутата Камінь-Каширської міської ради затримали на хабарі, корупційне правопорушення зафіксували 24 вересня.

Про це Район.Камінь-Каширський стало відомо з власних джерел.

З допомогою трьох тисяч доларів хабаря намагалися залагодити земельне питання.

Деталі – згодом.

Коментарі
25 Вересня 2020, 00:32
Те що виклали таку неочікувану публікацію - це молодці. Однак чому в даній публікації не опублікували затриманого депутатика?! Мда. Вибори не за горами - зараз почнуться цирки. Якщо чесно там взагалі потрібно всіх тих депутатів порозгагяти. Толку нема ніякого. Сидять лише протирають штани. Потрібно набирати молодих, перспективних які мають ідеї, які мають цілі, а не ті що лише топлять, розкрадають перекидаючи один га одного.
25 Вересня 2020, 00:40
Нарешті!
25 Вересня 2020, 00:46
В пташника нема ніякого слідства!
25 Вересня 2020, 00:50
Бондар? Величко? Приймак?
25 Вересня 2020, 01:15
У Величка рецидив?
25 Вересня 2020, 01:17
ну шо за сайт. Прикриваєте Бондаря, журналюги продажні?
25 Вересня 2020, 03:18
На Кінець хоть зловили!!! Я би там всіх в міській раді пересаджав. Толком в Містові нічого не робиться. А свої кармани добре вони по набивали на участках. І це не тільки думаю голова в тих справах причетний!
25 Вересня 2020, 09:36
Деякі спеціалісти земельного відділу за відносно короткий період роботи і будинок збудували і машинку не дешеву прикупили. Видно за зарплату...
25 Вересня 2020, 10:55
Ще у Сошичне потрясли б раду.
25 Вересня 2020, 13:33
Спочатку потрібно дочекатись засідання суду щодо обрання запобіжного заходу. Фактично це має статись у п'ятницю. Якщо не відбудеться, то це означає, що затримані домовились з правоохоронцями, великого концерту не буде, не станеться великої перевірки щодо законності розташування не однієї споруди на території міста.
25 Вересня 2020, 16:08
Приймака за грати, щоб хлопців в армію незабирав
25 Вересня 2020, 17:12
Агов, хлопаки? А де мій коментар?? Видаляєте неугодні коментарі??
25 Вересня 2020, 17:29
За те як репетував Бондар "Ющенко" на свому померанчевому майдауні !!!